Cela nacija može da gleda "orlove"! Evo gde je prenos meča Austrija - Srbija!
Podeli vest
Najbolji fudbaleri Srbije će protiv Austrije pokušati da izbore za opstanak u A diviziji Lige nacija, a prvi od dva meča igra se u Beču (20,4, RTS 1, Arena Sport 1 premium).
Prvi susret je na programu u četvrtak od 20.45 u Beču, a revanš je zakazan za tri dana kasnije u Beogradu.
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, uputio je poruku srpskim navijačima uoči utakmice sa Austrijom u Beču, koja se igra u četvrtak, gde se očekuje da bude prisutno između 10 i 15 hiljada srpskih navijača.
Fudbalska reprezentacija Srbije u potpuno izmenjenom sastavu gostuje Austriji, a najviše problema u sklapanju tima Dragan Stojković ima u odbrani.
19.03.2025
21:25
Zbog kazne UEFA neće biti sektora za gostujuće navijače u Beču. Svi navijači u Srbiji će moći da gledaju prenos uživo na kanalu RTS 1 i Arena Sport 1 premijum, dok je na našem portalu blog uživo, pa ćete imati priliku da vidite video snimke, fotografije i izjave pre i posle meča iz Beča.
Cilj mi je da odvedem Srbiju na Mundijal! Zagrmeo je Dragan Stojković iz Beča, pred prvi meč baraža za opstanak u A diviziji Lige nacija između Austrije i Srbije.
Selektor Srbije Dragan Stojković Piksi obratio se iz Beča pred prvi meč baraža za opstanak u A diviziji Lige nacija, u kome će Austrija dočekati "orlove" (četvrtak, 20.45).
- Potpisao bih remi sigurno, s obzirom na situaciju u igračkom kadru. Nerešen rezultat uvek daleko više prija gostima nego domaćoj ekipi, ali nikad ne spremam niti ću ikad spremati ekipu da igra na nerešen rezultat. Daćemo sve od sebe da odigramo kvalitetnu utakmicu, a rezultat će biti kakav zaslužimo. Žao mi je što nismo u punom kapacitetu, sa svim igračima, ali nema kukanja, već moramo da delujemo kao tim, da pokažemo duh - rekao je Stojković pred utakmicu
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije, Dragan Stojković Piksi, uputio je poruku srpskim navijačima uoči utakmice sa Austrijom u Beču, koja se igra u četvrtak, gde se očekuje da bude prisutno između 10 i 15 hiljada srpskih navijača.
Na frontovima u Ukrajini stvari se ubrzano menjaju. Sve češće proruski izvori pominju postojanje „plana B“ Moskve, koji bi, prema tvrdnjama, mogao da dovede do potpunog sloma ukrajinskih snaga u roku od dva meseca.
Indijski premijer Narendra Modi odbio je poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da prisustvuje paradi povodom Dana pobede u Moskvi 9. maja, potvrdio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov.
Marko Vidojković, Nenad Kulačin i kolumnista Peščanika Dejan Ilić brutalno su uvredili sve građane Srbije koji podržavaju predsednika Srbije Aleksandra Vučića, a koji su ubedljiva većina u ovoj zemlji.
Sastanku sa komesarkom EU Martom Kos prisustvovao je Vanja Vukas, blokader nasilnik, student Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja u Novom Sadu, koji je učestvovao u brutalnom prebijanju i maltretiranju Roma u Novom Sadu.
Potparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova danas je nazvala upozorenja Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću u vezi njegove posete Moskvi za Dan pobede, "banditizmom i ucenom''.
Studenti Biološkog fakulteta u blokadi vanredno su se danas obratili pismom u vezi sa nekoliko tačaka iznesenih na plenumu, a koje po njima mogu biti sporne.
Poslanik u Skupštini Srbije i poznati advokat Vladimir Đukanović ocenio je da u Srbiji vlada diktatura neizabranih i pozvao je na borbu protiv sektaško-komunjarske revolucije.
Andrijana Arnautović iz Srpske radikalne strane i Ana Grozdanović iz Socijalističke partije Srbije imale su nekoliko žustrih verbalnih sukoba tokom gostovanja u emisji Info jutro.
Profesor doktor Ilija Kajtez, pukovnik u penziji, komentarisao je u Info jutru zameranje predstavnika Evropske unije predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću što ide na Dan pobede u Moskvu.
Zbog izvođenja radova na redovnom održavanju u Ulici Dragoslava Srejovića, na delu od Ulice mitropolita Petra do okretnice "Omladinski stadion", dolazi do promena u saobraćanju javnog prevoza od 5. maja u 7 časova do 8. maja u 6 časova
Uskoro kreće novi krug nagradne igre "Uzmi račun i pobedi 2025", a građani Srbije će već od sutra, 1. maja, moći da unose fiskalne račune u aplikaciju "Uzmi račun i pobedi", saopštio je ministar finansija Siniša Mali.
Siniša Mali, ministar finansija, saopštio je danas kako je prema poslednjem proseku podataka u Poštanskoj štedionici podneto 2.426 zahteva za povoljne stambene kredite, a od tog broja je 1.005 kompletnih.
Prvomajski praznici su ove godine povezani sa vikendom, tako da su mnogi tu pogodnost iskoristili da negde otputuju, čemu svedoči pojačan saobraćaj na putevima kroz Srbiju.
Na porodičnoj farmi u selu Vaganac kod Topole oko 17 sati došlo je do tragedije kada su nastradale četiri osobe. Sve se dogodilo kada je jedno lice upalo u septičku jamu, a ostali su pokušavali da ga spasu.
Stravičan slučaj ubistva trogodišnje devojčice u reci Savi kod Jankomirskog mosta u Zagrebu šokirao je čitav region. Nakon skoro četiri meseca, misterija slučaja konačno je rešena.
Tokom sahrane pape Franja, koji je preminuo 21. aprila u 89. godini života od posledica moždanog udara, u Vatikanu su postojali ozbiljni bezbednosni strahovi od potencijalnih napada dronovima, piše The National Interest.
Izraelska meteorološka služba upozorila je da bi ekstremni vremenski uslovi mogli da se nastave, dok požari i dalje besne širom Jerusalima i centralnih delova Izraela.
Pokušaj ruskih snaga da preuzmu kontrolu nad gradom Pokrovskom u Donjeckoj oblasti završio se neuspešno, saopštio je Ukrajinski centar za bezbednost i saradnju. Posle višemesečnih žestokih borbi i sporog napredovanja, ofanziva na tom pravcu je, prema njihovim trvrdnjama, zaustavljena.
Vrhovnoj radi Ukrajine podnet je predlog zakona koji bi omogućio osobama starijim od 60 godina da dobrovoljno stupe u vojnu službu na osnovu ugovora, saopštio je poslanik Roman Kostenko, član parlamentarnog Odbora za nacionalnu bezbednost, odbranu i obaveštajne poslove.
Svetski poznat hevi metal bend iz Švedske "Sabaton" objavio je spot za svoju novu pesmu "Templars", koji je dobrim delom sniman u Smederevskoj tvrđavi.
Čuveni turski glumac Halit Ergenç i njegova supruga Bergüzar Korel preživeli su veoma turbulentnu vezu, ali su uz pomoć bračnog terapeuta uspeli da reše nimalo lake probleme.
Naučnik Nikola Tesla svoj privatni život je tokom života skrivao od javnosti, nikada se nije ženio, niti imao dece, ali u familiji postoje i danas njegovi potomci koji nose gene ovog velikog čoveka.
Sa pripremama za krunski događaj roštiljanje najbolje je početi dan ranije. Nabavite meso, ribu i povrće, marinirajte ih po izboru, a sutradan poranite, da ugrabite neko fino mesto za vatricu.
Redžep Režepović poznatiji kao Lepi poslednjih dana ponovo je u žiži javnosti, a kako saznajemo postoji mogućnost da nekrunisani kralj mimova ukrsti glas sa kontroverznim Desingericom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar