• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: V.Ž.

07.04.2025

18:35

Kalčo bruji o ovome! Kakva bizarna izmena, Srbinu ušao, a onda... Blam!

profimedia

Fudbal

Kalčo bruji o ovome! Kakva bizarna izmena, Srbinu ušao, a onda... Blam!

Podeli vest

Italija bruji o bizarnoj greški koja se dogodila u stručnom štabu Atalante na poslednjem meču Serije A, kada je trener domaćih Đan Pjero Gasperini koji je, ispostaviće se kasnije, izveo iz igre fudbalera koga nije nameravao da preseli na klupu.

Tim iz Bergama izgubio je golom Gustava Isaksena (1:0), a italijanski stručnjak je u želji da tim zaigra ofanzivnije napravio veliki propust zajedno sa svojim timom.

U igru je u 74. mint uveo Lazara Samardžića, ali nije bio problem u srpskom reprezentativcu već igraču koji je napustio teren. Umesto Edersona iz igre je izašao Ademola Lukman.

- Nažalost, nastao je nesporazum zbog sličnosti (nadimaka) ‘Ede’ i ‘Ade’, pa smo platili ogromnu cenu za to - rekao je Gasperini i dodao:

- Nema krivice kad je reč o trudu i onom što su igrači prikazali.

Videćemo da li će Nigerijac prihvatiti ovakvo objašnjenje, s obzirom na burnu prošlost koju deli sa svojim trenerom.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Vlahoviću pala cena za čak 15.000.000€, Milinković-Saviću skočila za 50 odsto! Evo koliko vrede srpski igrači posle preseka na 'Čizmi'!
Fudbal

Vlahoviću pala cena za čak 15.000.000€, Milinković-Saviću skočila za 50 odsto! Evo koliko vrede srpski igrači posle preseka na 'Čizmi'!

Prema najnovijim podacima sa renomiranog sportskog portala 'Transfermarkt', martovsko ažuriranje tržišnih vrednosti donelo je značajne promene za srpske fudbalere u Seriji A! Najveći gubitak na fudbalskoj mapi pretrpeo je napadač Juventusa Dušan Vlahović (25) čija je vrednost drastično smanjena, za čak 15 miliona evra. S druge strane, golman Torina Vanja Milinković Savić (28) zasijao je u punom sjaju, pa je njegova cena porasla čak za 50 odsto.

26.03.2025

11:30

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set