"Plavci" prelomili - Petrovića čeka nova šansa u Londonu! Srbin se vraća u velikom stilu na Ostrvo!
Podeli vest
Srpski fudbaler - Đorđe Petrović, dobiće novu šansu na golu Čelsija tokom predstojećeg Svetskog prvenstva za klubove u Americi nakon čega će biti odlučena njegova budućnost.
Reprezentativac Srbije Đorđe Petrović briljirao je i ovog vikenda u dresu Strazbura, a njegov nastup iz prvog reda pratio je selektor nacionalnog tima Dragan Stojković.
Srbija ima golmane za ponos. To najbolje potvrđuje podatak da imamo čak
09.04.2025
22:52
Kako prenose mediji sa Ostrva, plan je da Đorđe Petrović dobije šansu na golu Čelsija tokom predstojećeg Svetskog prvenstva za klubove koje se igra od 14. juna do 13. jula u Americi. Plan je da se srpski golman stavi na raspolaganje Encu Mareski, a da strateg "plavaca" tokom turnira odluči da li će on ili Robert Sančez dobiti poverenje za narednu sezonu.
Nakon klupskog Mundijala Čelsi će doneti odluku o Petrovićevoj budućnosti. Postoje dve opcije - ostanak i mesto prvog golmana ili prodaja kako bi "plavci" zaradili budući na izvanrednu sezonu srpskog reprezentatvica. Naravno, povratak na još godinu dana u Strazbur takođe se pominje koao mogućnost, ali će se o tome raspravljati shodno rezultatima do kraja sezone i eventualnom plasmanu u Ligu šampiona.
Srpski reprezentativac - Đorđe Petrović, pravio je čuda u pobedi Strazbura nad Lionom, a meč je završio sa čak devet odbrana.
29.03.2025
09:52
Foto: profimedia
Poznato je da Čelsi i Strazbur imaju istog vlasnika zbog čega je Petrović završio u francuskom klubu. Pored njega istom trasom krenuo je i mladi napadač - Andrej Santos, koji je takođe eksplodirao i obojica će biti uz Čelsi na Svetskom prvenstvu za klubove.
Ako Petrović na kraju ostane u Čelsiju očekuje se da neko drugi krene put Strazbura na pozajmicu. U ovom momentu najbliži tome je Nikola Jorgensen, danski čuvar mreže. Opcija je i Majk Penders, koji ove sezone brani na pozajmici u Gentu.
Odluka da odbije unosnije ponude, pre svega sa Ostrva, i da pojača Strazbur ispostavila se kao odlična za Petrovića. Srpski golman uspeo je u svojoj nameri da uz trenera Lijama Rosneiora unapredi svoju igru nogom, zbog čega prošlog leta nije zadovoljio kriterijume Enca Mareske.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Reprezentativac Srbije Đorđe Petrović briljirao je i ovog vikenda u dresu Strazbura, a njegov nastup iz prvog reda pratio je selektor nacionalnog tima Dragan Stojković.
Oštra oružana konfrontacija izbila je 3. decembra uveče u blizini Kijeva, kada su se operativci Glavne uprave za obaveštajne poslove Ministarstva odbrane Ukrajine (GUR) sukobili sa pripadnicima regularne ukrajinske vojske.
Vladimir Đukanović, advokat ministra kulture Nikole Selakovića, oglasio se na svom Iks nalogu povodom objave Marinke Tepić u vezi sa slučajem koji se vodi protiv Selakovića.
U obraćanju građanima predsednik Srbije Aelksandar Vučić osvrnuo se i na održane izbore u Mionici, Negotinu i Sečnju i govorio o regularnosti održanih izbora.
Gosti Info jutra Nikola Rađen, bivši vaterpolista, Dragan Vasiljković, fondacija "Kapetan Dragan" i Branko Babić, biznismen komentarisali su uvrede na račun Srba koje dolaze iz regiona.
Vesna Jović, novinarka Informera za Istočnu Srbiju i Aleksandar Jerković, iz Odbora za kontrolu i opservaciju gostujući u Info jutru komentarisali su izbore u Negotinu, Mionici i Sečnju.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras je rekao kako akcija legalizacije nelegalnih objekata "Svoj na svome" počinje 8. decembra i veruje da će to rešenje biti povoljno i uspešno za građane.
Početkom decembra Srbi obično nagrnu na kupovinu novogodšinje dekoracije, pa su i ove godine velike gužve, a u nekim prodavnicama verovali ili ne, za jelke se prave i rezervacije.
Iz Narodne banke Srbije rekli su da raspolažu svim potrebnim instrumentima kako bi obezbedili stabilnost i sigurnost domaćeg finansijskog sistema, pa istakli kako neće dozvoliti da on bude ugrožen, zbog aktuelne situacije sa NIS-om.
Brajanu Volšu kom se sudi za ubistvo supruge Ane Volš, danas je nastavljeno suđenje, a u sudnici je pušten snimak sa nadzorne kamere za koji tužioci tvrde da je nastao nakon Aninog nestanka.
Po nalogu Višeg јavnog tužilaštva u Pančevu određeno јe zadržavanje prema licima L.X.G. (40), C.J.L. (38) i W.T. (43), državljana Narodne Republike Kine, u traјanju do 48 časova.
Policija u Beogradu, UKP, u saradnji sa Osnovnim javnim tužilaštvom u Lazarevcu, uhapsili su D.S.C. (30) iz Nigerije i M.D. (42) zbog sumnje da su izvršili prevaru na društvenoj mreži TikTok.
U Vizbadenu se sinoć odigrao pravi haos kada su četiri pijane devojke, stare između 16 i 24 godine, napale taksistu, opljačkale ga i otele mu automobil nakon svađe oko cene vožnje.
Rusija ne pokazuje nikakve ozbiljne namere da okonča svoj agresivni rat protiv Ukrajine i, pod sadašnjim režimom, nije miroljubiva država, izjavio je danas nemački ministar spoljnih poslova Johan Vadeful na plenarnoj sednici Saveta ministara spoljnih poslova OEBS u Beču.
Vreme je da Evropljani prestanu da slepo prate američkog predsednika Donalda Trampa i umesto toga izrade sopstveni mirovni plan za Ukrajinu, izjavio je danas evropski komesar za odbranu Andrijus Kubilijus.
Bivšoj kraljici lepote Triniti Poug, kojoj je titula Mis Donalsonvil oduzeta nakon hapšenja, ove nedelje započelo je suđenje za ubistvo osamnaestomesečnog sina njenog dečka, Romea Anhelesa.
Mađarski ministar spoljnih poslova Peter Sijarto ušao je u žestoku raspravu sa voditeljkom tokom TV intervjua, braneći stav Budimpešte da se Ukrajina ne treba dodatno naoružavati i da se rat „ne može dobiti na bojnom polju“.
Pop zvezda Dua Lipa ponovo je dospela u centar skandala zbog postupka prema fanu na koncertu. Pevačica je poželala da napravi selfi, ali kada je videla da nije Ajfon odmah mu je vratila telefon.
Opera Đuzepa Verdija "Rigoleto", pod dirigentskom palicom Stefana Zekića, biće izvedena 7. decembra na Velikoj sceni Narodnog pozorišta, saopšteno je danas iz tog teatra.
Apple je otkrio da se ogrebotine na Ajfonu 17 Pro mogu efikasno ukloniti pomoću slane vode. Testiranja su pokazala da ova metoda daje bolje rezultate od uobičajenih sredstava za čišćenje.
Glavobolja je jedan od najčešćih zdravstvenih problema savremenog čoveka i mnogima ozbiljno narušava kvalitet života. Iako su epizode često kratkotrajne i bezopasne, veliki broj ljudi se bori sa čestim, intenzivnim ili dugotrajnim oblicima bola.
Princeza Kejt Midlton ne prestaje da iznenađuje javnost i medije, pa je to i uradila tokom zvanične posete nemačkog predsednika pojavivši se sa novom frizurom.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar