Srpski golman ih ubio u pojam: Šiptar zbog odbranjenog penala razbijao stvari (VIDEO)
Podeli vest
Fudbaleri Srbije izvukli su bod (0:0) protiv Albanije na paklenom gostovanju u Tirani u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo, a i dva dana kasnije reakcije nezadovoljnih albanskih navijača preplavile su društvene mreže.
"Orlovi" su najviše zahvaljujući sjajnom golanom Đorđu Petroviću izvukli remi u Tirani, pošto je čuvar mreže u završnici prvog poluvremena odbranio penal Reju Manaju. Albanski navijači su kiptali od besa zbog promašaja svog fudbalera, a kolika je mržnja prema Srbiji pokazuje i to da je jedan razbio i daljinski upravljač.
Najvatreniji navijači albanske reprezentacije, grupa poznata pod imenom “Kukezi”, oglasili su se zvaničnim saopštenjem nakon utakmice protiv Srbije, odigrane u Tirani i žestoko isprozivali, pre svega, Fudbalski savez Albanije.
Skandal nad skandalima u Tirani! Iako su organizatori utakmice Albanija - Srbija garantovali da će sve da protekne u najboljem redu to se nije dogodilo. Šta je Albancima trebalo da pre meča "zapale masu" i sa razglasa puste pesmu o koljaču Srba Ademu Jašariju, koju je uglas pevao ceo stadion?!
08.06.2025
22:30
Na društvenim mrežama poslednjih dana objavljene su brojne reakcije nezadovoljnih albanskih pristalica zbog odbranjenog penala Petrovića, a na jednom od tih snimaka se vidi kako je jedan navijač umalo razlupao sopstveni televizor.
Prođe i to vruće gostovanje u Tirani, a posle svega viđenog na "Areni Kombetare" i prospavane noći, hladna glava kaže da bod i nije tako loš, kako reče selektor Piksi Stojković na kraju utakmice.
Na snimku koji je završio na platformi "Iks", vidi se kako Albanac sa belom kapom na glavi (keče) stoji ispred televizora i očekuje da Manaj realizuje penal. Ipak, nakon odbrane Petrovića, očajni Albanac je svom snagom bacio daljinski upravljač u zid, koji se razbio u milion parčića. Za dlaku je promašio albanski navijač svoj televizor, čime je izbegao i veću finansijsku štetu.
Inače, utakmica u Tirani već danima je glavna tema javnosti, ali ne zbog igre već zbog skandaloznog ponašanja šiptarskih huligana. Naime, oni su pre i tokom meča konstantno provocirali i gađali fudbalere Srbije u nameri da ih izbace iz takta. Ipak, taj im plan nije uspeo, pošto su "orlovi" bili samo fokusirani na igru i da se iz Albanije vrate neporaženi, što su na kraju i uspeli.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Najvatreniji navijači albanske reprezentacije, grupa poznata pod imenom “Kukezi”, oglasili su se zvaničnim saopštenjem nakon utakmice protiv Srbije, odigrane u Tirani i žestoko isprozivali, pre svega, Fudbalski savez Albanije.
Veliki broj država pokazuje interesovanje za kupovinu ruske nafte nakon odluke Sjedinjenih Američkih Država da ublaže pojedine sankcije, izjavio je portparol Kremlja Dmitrij Peskov za ruske medije.
Ruska državna agencija RIA Novosti prenela je upozorenje predsednika Srbije Aleksandra Vučića o sve intenzivnijoj vojnoj saradnji Hrvatske, Albanije i samoproglašenog Kosova, ističući da bi takav savez mogao biti usmeren protiv Srbije.
Bivši pripadnik MUP Srbiji koji je službeno obezbeđivao i Zagorku Dolovac, a čiji identitet i razumljivih razloga ne otkrivamo, gostovao je u emisiji Paralela na Informer televiziji i otkrio šok detalje o vrhovnoj tužiteljki.
Jedno od najprepoznatljivijih lica Infomer TV, voditelja Igora Ćurčića, od večeras ćete moći da gledate svakog utorka od 22 časa u emisiji „Dobro veče Srbadijo".
Veliki povratak voditelja Petra Latinovića donosi emisiju "Politički okvir", koja će se emitovati svakog petka u 22 časa na Informer TV i kroz razgovore o ključnim temama oblikovati pogled na savremena politička dešavanja iz potpuno novog ugla.
Književnik Dragoslav Bokan i marketinški stručnjak Nebojša Krstić gostovali su u emisiji "Info jutro" na televiziji Informer. Oni su govorili o nabavci supersoničnih raketa iz Kine, kao i o Hrvatskoj i blokaderima.
Večeras i tokom noći očekuje se pretežno vedro vreme, uz pojačan jugoistočni vetar u košavskom području, dok će od utorka uslediti pad temperature i kratkotrajna kiša.
Polovni "BMW X3" je među najtraženijim SUV modelima u Srbiji, te se najstariji primerci na oglasima mogu pronaći već od oko 7.500 evra, a mnogi kupci se odlučuju za kupovinu ovog modela na rate koje ne prelaze 500 evra mesečno.
U svakodnevnom govoru često se može čuti da neko "kibicuje" - kada sa strane posmatra šta se dešava i pritom daje komentare ili savete, iako nije direktno uključen. Međutim, malo ko zna odakle potiče ova reč.
Jak vetar koji duva u Beogradu otkačio je jedan splav na Dunavu kod 25. maja, i počeo nekontrolisano da se kreće niz vodu zbog čega su evakuisani ljudi iz susednog objekta.
Teška saobraćajna nezgoda, u kojoj su učestvovala najmanje dva vozila, dogodila se večeras oko 23.15 časova na auto-putu u smeru ka Novom Beogradu, malo posle Beoradske arene.
Advokat Toma Fila prisetio se slučajeva koje je kroz decenije svog rada odbio iz moralnih razloga, a kako je rekao, jednom mu je čak i rođena majka zapretila.
Petnaesti dan američko-izraelske operacije protiv Irana i uzvratnih udara Teherana na Izrael, američke baze, ali i druge lokacije u regionu Bliskog istoka. Pratite uživo na Informer.rs.
Serija sinhronizovanih napada Irana na američke vojne objekte u Kuvajtu, Bahreinu, Iraku i Saudijskoj Arabiji označila je naglu i opasnu eskalaciju krize na Bliskom istoku.
Bart de Vever, premijer Belgije, uputio je dramatičan poziv Evropskoj uniji da pod hitno započne direktne pregovore sa Rusijom, uz priznanje da Evropa više nema čime da preti Vladimiru Putinu.
Na žurci nakon dodele Oskara 2023, koji je tradicionalno jedan od najočekivanijih događaja u Holivudu, pevačica Sijera je izazvala veliku pažnju medija i javnosti svojim modnim izborom.
Supruga pevača Tonija Cetinskog Dubravka Cetinski oglasila se nakon što je otkazan njegov koncert u novosadskoj dvorani Spens, preuzimajući odgovornost za odluku koja je izazvala burne reakcije u javnosti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar