Go*nari, pacovi, loša roba: Brutalna ispovest oca Miloša Kerkeza - ovako je oterao Nemce u... (VIDEO)
Podeli vest
Sebastijan Kerkez ispričao da je prekinuo pregovore sa Volfsburgom, izvređao predstavnike agencije i kluba, i poručio da je njegov sin Miloš Srbin, a ne Mađar kako su pretpostavili.
Sebastijan Kerkez, otac fudbalera Miloša Kerkeza, otkrio je burne detalje sa neuspelih pregovora sa Volfsburgom tokom gostovanja u podkastu "Super indirektno kod Popa i Milana".
Mladi levi bek Bornmuta i reprezentativac Mađarske Miloš Kerkez (21) na korak je od prelaska u Liverpul! Fudbaler srpskog porekla nalazi se u završnim pregovorima sa gigantom iz Premijer lige, a preostalo je još da se klubovi dogovore oko dinamike isplate talentovanog defanzivca.
Uprava kluba predvođena sportskim direktorom - Ričardom Hjuzom, rešena je da nagradi Arne Slota zbog osvojene titule i u što skorijem roku mu angažuje željena pojačanja. Kao potencijalno nova lica u crvenom dresu pominju se Miloš Kerkez, Adam Vorton i Aleksander Isak.
Mladi levi bek Bornmuta i reprezentativac Mađarske srpskog porekla, Miloš Kerkez (21) našao se na meti evropskih fudbalskih giganata! Prema pisanju uglednih španskih medija, za perspektivnog defanzivca zainteresovani su Real Madrid, Liverpul i Mančester siti, a "kraljevski klub" ozbiljno razmatra njegov dolazak već na leto.
28.04.2025
12:30
For those who missed it, story time with Kerkez’s dad.
Like someone said, after all this, you can’t help but feel bad for Miloš. pic.twitter.com/PScS0ojySo
— Serbian Football Scout (@SerbFootyScout) June 16, 2025
Prema njegovim rečima, sastanak je zakazan preko agenta, ali je sve krenulo nizbrdo zbog loše pripreme i ponašanja predstavnika kluba.
- Pa dođe Bajern, Volfsburg, pa ovaj, pa onaj... Brate kad mi je došao ovaj iz Volfsburga, brate oni meni, pregovori... Slušajte ovo, to moram ispričati, nemoj mi prekidati misao. Ne prekidaj, kakva su to go*na - rekao je Kerkez.
Objasnio je da mu agent iz Nemačke nije ulivao poverenje:
- Došao mi par puta u kuću taj Nemac, ja svakoga dočekam u kuću, nisam ga na keca... Nije mi legao, vidi se da je loša roba. Nije čista, znaš, loša.
Foto: profimedia
Miloš Kerkez
Tokom sastanka, koji je održan na amsterdamskom aerodromu, kako kaže, primetio je zastave Mađarske i namešten stadion Volfsburga, što je odmah izazvalo sumnju.
- Ja kažem kulturno sada ne možeš ti dovesti Miloša. Pa kaže to je tata njegov, al kažu nas tata ne interesuje, mi smo tu zbog Miloša. Joj brate, ja bih ga već za gušu, kako je to rekao.
Od samog starta su ljudi iz nemačkog kluba napravili grešku.
- Ovaj go*nar ne mirišem što radi u agenciji, govnar veliki. I dešava se, puštam ja njega da priča, priča 15 minuta, kako je Volfsburg vau grad, kako je sponzor, 50.000 ljudi, a mene boli ku*ac. Razumeš?
Potom je odlučio da dovede Miloša na sastanak:
- U međuvremenu pišem Milošu poruku 'Spremi se, sad ću doći po tebe.' A on ne voli nigde, ja kažem 'Spremi se, ne mogu da urlam'.
Foto: profimedia
Miloš Kerkez
Nakon povratka sa sinom, u sali je usledila nova konfrontacija:
- Ja kažem, 'Čim smo ušli unutra odmah si me uvredio, i ja pričam nemački... Mislim da to nije u redu, ne može tako, arogantno ponašanje. Prvo se niste dobro pripremili, stavili ste Mađarsku zastavu, mi Srbi.'
Završnicu sastanka opisao je ovako:
- Znate ko je Miloš Kerkez? Ja. Kažem Milošu 'Marš napolje'. I on ustane i ode napolje. Ova dvojica ćute, ne smeju 'a' da kažu. Ja sam Miloš Kerkez. Toliko si me uvredio, slušam te 20 minuta, pričaš mi o Volfsburgu, gradu, 50.000... A mene boli ku*ac.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Mladi levi bek Bornmuta i reprezentativac Mađarske Miloš Kerkez (21) na korak je od prelaska u Liverpul! Fudbaler srpskog porekla nalazi se u završnim pregovorima sa gigantom iz Premijer lige, a preostalo je još da se klubovi dogovore oko dinamike isplate talentovanog defanzivca.
Izborni panel za žalbe i predstavke usvojio je danas žalbu Srpske liste (SL), poništio nezakonitu odluku Centralne izborne komisije u Prištini da ne sertifiluje kandidate SL za učešće na vanrednim parlamentarnim izborima 28. decembra 2025. godine i potvrdio sertifikaciju 33 kandidata SL, saopšteno je iz te stranke.
Kancelarija za Kosovo i Metohiju saopštila je danas da su na pravoslavnom groblju u Plemetini kod Obilića porušena dva nadgrobna spomenika porodice Jakovljević.
Pilot nevidljivog aviona F-117 koji je srpska PVO oborila četvrtog dana NATO bombardovanja 1999, ispričao je kako je preživeo obaranje i kako je kasnije izvučen u najvećoj akciji spasavanja još od Vijetnamskog rata.
Dragan Čavić (58) nestao je 2. decembra u Zemunu, gde je poslednji put viđen u Prvomajskoj ulici. Njegova supruga Suzana navodi da je njegov nestanak praćen neuobičajenim i zabrinjavajućim okolnostima.
Na društvenim mrežama pojavila se fotografija neobičnog, zastrašujućeg insekta. Dok su mnogi bili zbunjeni o čemu se radi, drugi su otkrili da je u pitanju strižibuba koja je ušla u dom jednog Srbina.
Snimak iz Obrenovca od pre dva dana, objasnio je kako je tekla cela drama od svađe, pucnjave, pa fizičkog obračuna između druga upucanog i pucača i njegovog sina.
Predsednik Belorusije Aleksandar Lukašenko upozorio je američku stranu da bi moguće uvlačenje Sjedinjenih Američkih Država u rat protiv Venecuele moglo da postane ponavljanje Vijetnamskog rata za Ameriku, izjavio je stalni predstavnik Belorusije pri Ujedinjenim nacijama Valentin Ribakov.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izrazio je žaljenje zbog ubistva dva američka vojnika i jednog civila, prevodioca koji je radio sa američkim snagama, u napadu Islamske države (ISIS) u Siriji, najavivši „ozbiljnu odmazdu“.
Rakun koji se prošle nedelje onesvestio nakon što je napravio nered u prodavnici alkoholnih pića u Ašlandu u Virdžiniji osumnjičen je i za još najmanje dve ranije "provale", saopštili su lokalni zvaničnici za zaštitu životinja.
Glumica Nikolina Friganović kaže da su njeni roditelji bili mladi tokom ratova devedesetih i pogroma Srba iz Hrvatske za vreme ustaške akcije "Oluja" i da je u svoj lik Nade u "Tvrđavi" utkala mnogo ličnih emocija i sećanja na taj nemili period.
Glumica Žilijet Binoš (61) razdrmala je ceo svet ulogom u erotskoj drami "Kobna veza" ("Damage") iz 1992. godine u kojem je snimala eksplicitne scene seksa.
Snimak koji se munjevito proširio društvenim mrežama prikazuje zgodnu plavokosu devojku kako mirno i fokusirano trenira, potpuno nesvesna pogleda oko sebe, jer su joj helanke toliko uske da izgleda kao da je gola.
Za Jarčeve, Device i Bikove Nova godina znači mnogo više promena nego za ostale znakove. Dok će mnogi rasipati i trošiti bez plana oni neće znati šta će sa parama.
Starleta Stanija Dobrojević oglasila se prvi put nakon što je njen bivši verenik Asmin Durdžić otvorio dušu o problemima koje su njih dvoje imali u vezi.
Borivoje Jovanović, poznatiji kao Bora Mercedes, kojeg je publika upoznala u takmičenju "Nikad nije kasno", preminuo je juče nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar