• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: O. B.

15.07.2025

21:29

Grci javljaju: Filip Kostić sve bliži crveno-belom dresu

profimedia

Fudbal

Grci javljaju: Filip Kostić sve bliži crveno-belom dresu

Podeli vest

Bivši reprezentativac Srbije Filip Kostić ovog leta mogao bi da se preseli u Olimpijakos, prenose mediji iz Grčke.

Kratka i neuspešna epizoda Filipa Kostića u Fenerbahčeu je završena. Bivši reprezentativac Srbije vratio se u Juventus nakon pozajmice u Istanbulu, ali ni u "staroj dami" na njega više ne računaju. Iskusni bek nalazi se na izaznim vratima kluba, a utočište bi mogao da bu pruži grčki Olimpijakos. 

Ključni čovek u čitavom poslu mogao bi da bude Darko Kovačević, sportski direktor Olimpijakosa. Nekadašnji reprezentativac Srbije nastupao je za Juventus i gaji odlične odnose sa bivšim klubom. Nedavno je govorio sve najbolje o Filipu Kostiću te Grci nemaju dilemu da bi Kovačević voleo da vidi iskusnog bočkog igrača u Olimpijakosu. 

Sa druge strane, nekadašnji skaut crveno-belih - Fransoa Modesto, nedavno je postao sportski direktor Juventusa. Dakle, na relaciji Pirej - Torino postoje dve spone koje bi Kostića mogle da odvedu u Olimpijakos. Pitanje je samo koliko bi grčki klub želeo da plati za iskusnog igrača. 

Foto: Tanjug/AP

 

Navodno, trener Olimpijakosa - Hose Luis Mendilibar, tražio je od uprave da mu tokom leta bude dovedeno iskusno levonogo krilo. Kostić se uklapa u taj profil, a dodatna prednost mu je što može da pokriva sve pozicije po levoj strani terena. Ušao je u poslednju godinu ugovora sa Juventusom i izvesno je da "stara dama" neće tražiti veliko obeštećenje za nekadašnjeg reprezentativca Srbije. 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set