• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: U. Ć.

24.07.2025

13:52

Spektakularan "trejd" Srba na pomolu: U glavnim ulogama - Vlahović i Pavlović!

Starsportphoto

Fudbal

Spektakularan "trejd" Srba na pomolu: U glavnim ulogama - Vlahović i Pavlović!

Podeli vest

U Italiji se zahuktava jedna od najneočekivanijih transfer priča leta – srpski reprezentativci Dušan Vlahović i Strahinja Pavlović mogli bi da zamene dresove u okviru potencijalnog “blokbaster trejda” između Juventusa i Milana, prenosi renomirana 'Gazeta delo Sport'.

Vlahović se već duže vreme nalazi na listi igrača koji će napustiti Torino. Juventus je tokom leta doveo nekoliko pojačanja u napadu i uz to želi da se reši visoke plate bivšeg napadača Partizana, čime je dodatno otvoren prostor za njegov transfer.

Sa druge strane, Milan, koji sada predvodi Masimilijano Alegri, inače čovek koji je ranije trenirao Vlahovića u Juventusu, ozbiljno razmatra angažovanje srpskog napadača kao rešenje za upražnjenu poziciju “devetke”.

Alegri navodno vidi Vlahovića kao idealnog nosioca napada, iako uprava “rosonera” još uvek razmatra i jeftinije opcije poput Darvina Nunjeza (Liverpul), Nikolasa Džeksona (Čelsi) i Gonsala Ramosa (PSŽ).

Gazeta piše da iako još nema zvaničnih pregovora između Milana i Juventusa, kontakti postoje “iza kulisa”, a jedna od opcija razmene uključuje defanzivca Strahinju Pavlovića.

Foto: Starsportphoto

Strahinja Pavlović i Dušan Vlahović

Iako je i Malik Tijao pominjan kao potencijalni deo paketa, upravo se Pavlović, još jedan bivši igrač Partizana i sadašnji standardni član reprezentacije Srbije, navodi kao realnija meta za Juventus.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Saopštenje Telekoma Srbija
Društvo

Saopštenje Telekoma Srbija

Obaveštavamo javnost da je došlo do krađe manjeg dela podataka iz naše korisničke baze, od strane za sada nepoznatih počinilaca.

17.03.2026

13:38

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set