Navijači Leha poznati su širom Evrope po svom vatrenom pristupu, a pred duel sa beogradskim crveno-belima objavili su saopštenje na društvenim mrežama, pozivajući sve pristalice da učestvuju u koreografiji i naprave atmosferu koja će "paralisati" protivnika.
"Pažnja! Večeras navijamo tako da naši rivali zaborave kako se zovu", stoji u saopštenju.
Takođe u obraćanju navijača koje je objavljeno na njihovom "Instagram" nalogu, najavili su koreografiju koja će, po svemu sudeći, biti jedna od najimpresivnijih u poslednjih nekoliko godina. Poseban akcenat stavljen je na disciplinu, tačno vreme dolaska i učešće svih prisutnih na stadionu, ne samo na tribini navijača.
"Sreda veče, Evropa, pun stadion, utakmica sa specifičnom težinom, a sve to prethodno začinjeno "igrama" internet stručnjaka za teren i van njega", navode u saopštenju.
"Delije" će biti smeštene u posebnom sektoru, uz sve bezbednosne mere, a poznavaoci prilika u Poljskoj tvrde da će ambijent biti izuzetno zahtevan za gostujući tim. Stadion će, očekuje se, biti ispunjen do poslednjeg mesta, a Lehovi navijači su pozvani da ponesu šalove i ispoštuju boje - plavo gore, belo dole.
Takođe, najavljeno je da će se pre utakmice prikupljati dobrovoljni prilozi za izradu koreografija, uz poruku zahvalnosti svima koji već pomažu.
"Na tribinama pesma, na terenu borba… Vidimo se večeras!", završna je poruka iz Lehovog tabora.
Zvezdu večeras ne čeka samo jak protivnik na terenu, već i prava "vrela" evropska atmosfera na stadionu, u srcu Poljske.
Poljski navijači su se oglasili nekoliko sati pred utakmicu Crvene zvezde i Leha u Poznanju (20.30, RTS 1, Arena premijum 1) i poručili: "Kosovo je srpsko", "Ceo Poznanj zna, Kosovo je Srbija".
Crvena zvezda protiv Leha iz Poznanja (20.30, RTS 1, Arena premiju 1) igra za plasman u plej-of Lige šampiona, koji bi joj odmah doneo grupnu fazu Lige Evrope, ali crveno-beli misle samo na grupnu fazu elitnog takmičenja koja klubu može da donese milione evra.
Leh će protiv Crvene zvezde u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona (20.30, RTS 1, Arena premijum 1) defintiivno biti oslabljen neigranjem najboljeg igrača Afonsa Souse prenose tamošnji mediji.
Trener Crvene zvezde Vladan Milojević nije pao na provokacije Poljaka pred utakmicu sa Lehom u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona (20.30, RTS 1, Arena premijum 1).
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Poljski navijači su se oglasili nekoliko sati pred utakmicu Crvene zvezde i Leha u Poznanju (20.30, RTS 1, Arena premijum 1) i poručili: "Kosovo je srpsko", "Ceo Poznanj zna, Kosovo je Srbija".
Dok se "želu da bude nosilac" blokaderske liste Vladan Đokić baškario na Jadranskom moru, Milo Lompar, njegov glavni konkurent sa blokaderske liste "opipava" tokom leta alternative za sklapanje novih političkih saveza.
Ideolog blokadera i jedan od najostrašćenijih antisrba sa dna kace, Milan St. Protić, na sraman način je udario na sopstvenu zemlju izjavom o zločinačkoj akciji "Oluja" da "Hrvati imaju šta da slave" kada je u pitanju taj događaj, zbog čega je preko noći postao heroj "Lijepe njihove".
Lider "Srpskih suverenista" Vukša Dragović izneo je danas šokantne podatke Narodne Banke Srbije koji razotkrivaju razmere delovanja takozvane "NVO hidre" u našoj zemlji.
Politički analitičar Uroš Piper javno je raskrinkao i prozvao Slobodana Georgieva, blokaderskog urednika trovačnice Nove S, uputivši mu brutalnu poruku na društvenoj mreži Iks.
Agencija za bezbednost saobraćaja upozorila je roditelje da nikada ne ostavljaju decu samu u automobilu tokom tropskog talasa i visokih merenja, jer za samo par minuta temperatura u vozili skače neverovatno brzo i može doći do fatalnih posedica.
Ministarstvo unutrašnjih poslova angažovalo je sve raspoložive ljudske i tehničke kapacitete u gašenju požara u Deliblatskoj peščari, uključujući helikoptere H145 i H215 Super Puma, dok na požarište stiže i helikopter Kamov Ka-32 radi dodatnog pojačanja vazdušnih snaga.
Prava drama odigrala se danas u letovalištu Letojani na Siciliji kada jednom turisti iznenada pozlilo dok je ležao na plaži. Dok se čekala Hitna pomoć, u pomoć je pritrčala doktorka iz Srbije.
U saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila danas oko 16.50 časova na Smederevskom putu, u Ulici Aleksandra Kostića, sudarila su se dva putnička automobila.
Crnogorska policija vrši pretese na teritoriji Podgorice i Kolašina tragajući za odbeglim bivšim policajcem Nebojšom Bugarinom, navodnim saradnikom vođe kavačkog klana Radoja Zvicera.
Crnogorska policija vrši pretres na teritoriji Podgorice i Kolašina u potrazi za odbeglim Nebojšom Bugarinom, navodnim saradnikom vođe "kavačkog" klana Radoja Zvicera, koji je na suđenju za šverc kokaina.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušano je troje osumnjičenih zbog postojanja osnova sumnje da su 2. avgusta 2026. godine po prethodnom dogovoru, zajednički učestvujući u radnji izvršenja, iz koristoljublja lišili života oštećenog R.G.
Istaknuti srpski glumac Jovo Maksić je proteran sa ognjišta tokom operacije "Oluja" kojom je izvršeno etničko čišćenje Srba sa prostora Krajine, te je sad progovorio o najtežem periodu u životu.
Tokom velikih vrućina organizmu je potrebno više tečnosti, a mnogi posežu za osvežavajućom limunadom. Ipak, stručnjaci ističu da čaj može biti još bolji izbor. Osim što rashlađuje kada se pije hladan, ledeni čaj pruža i brojne zdravstvene koristi.
Uz veliki broj rasa različitih veličina i karaktera, izbor pravog ljubimca nije uvek jednostavan. Jedna od rasa koja se često ističe kao dugovečna i nezahtevna za držanje jeste engleski toj španijel.
Tin Mlivić, nekadašnji rijaliti učesnik, zaprosio je dečka Ivicu Racića koji je inače tog dana slavio i gala rođendan, a detalji su odmah dospeli do društvenih mreža.
Tokom rasprave u kojoj se pominjala pesma "Beograd", Svetlana Ceca Ražnatović šokirala je javnost izjavom da je zapravo ona napisala taj stih, a ne Dino Merlin.
Zbog teške ekonomske situacije i manjka nastupa, pevačica Maja Odžaklijevska je prihvatila posao u vulkanizerskoj radnji kako bi obezbedila egzistenciju sebi i svojoj porodici.
Rijaliti zvezda Milica Veličković je na svom Instagram profilu podelila je fotografiju na kojoj pozira u zagrljaju rijaliti učesnika Marka Janjuševića Janjuša, čime je iznenadila mnoge pratioce.
Rijaliti zvezde Uroš Stanić i Sanja Grujić poslednjih dana privlače pažnju zajedničkim trenucima koje dele sa pratiocima, a sad su uhvaćeni golišavi na plaži.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.