• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: A.K.

07.08.2025

10:08

Navijači Leha očajni i razočarani - Ovo su prve reakcije posle meča u Poljskoj

EPA

Fudbal

Navijači Leha očajni i razočarani - Ovo su prve reakcije posle meča u Poljskoj

Navijači Leha nisu bili zadovoljni posle poraza od Crvene zvezde (3:1) u prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona, mada ima i onih koji smatraju da su bili ravnopravan rival i da su zaslužili barem remi.

Zvezda je golovima dvostrukog strelca Radeta Krunića i Bruna Duartea skoro završila posao, ostalo je da potvrdi pobedu u Beogradu u revanšu za sedam dana i izbori plasman u plej-of Lige šampiona.

Zvezda će pred svojim navijačima imati šansu da potvrdi prolazak u četvrtom kolo, a tamo je čeka pobednik dvomeča koji igraju Dinamo iz Kijeva i kiparski Pafos (1:0). Ukoliko srpski šampione ne uspe da se domogne grupne faze takmičenja, ako stane u plej-ofu, takmičenje će nastaviti u Ligi Evrope.  Očitali su puleni Vladana Milojevića lekciju domaćinu pred 40.000 navijača. Jedinu šansu da nešto urade domaći su propustili u finišu poluvremena, kada je Mateus spektakularnom odbranom sprečio preokret pri rezultatu 1:1. U nastavku se za sve pitala Zvezda. Mateus je briljirao na golu,  Rodrigao je odigrao sjajan meč, Krunić eksplodirao,  Šerif još jednom pokazao da je igračina...

 

Navijači Leha na društvenim mržama su razočarani i očajni posle kraha, ali uglavom realni, svesni da su igrali protiv ekipa koja je poslednjih godina redovna učesnik Lige šampiona. Ali, uzdaju se u revanš i šansu da se revanširaju šampionu Srbije.

" U revanšu ćemo im pokazati", "Baš dobra utakmica, ima nade, još uvek možemo nešto da uradimo, ako ne, onda Liga Evrope", "Pored rezultata bio je to dobar meč za Leh, pozitivno sam iznenađen jer smo igrali protiv redovnog učesnika Lige šampiona, mislio sam da će biti veća razlika", komentari su navijača Leha.

Bilo je i onih koji smatraju da Leh nije bio toliko inferioran u odnosu na Zvezdu, pa smatraju da su zaslužili remi.

"Najgore je kada izgubiš ovako od rivala koji i nije nešto", "Rezultat ne pokazuje pravu igru Leha, zaslužili smo barem remi", "Šanse su uglavom bile jednake, samo su oni svoje koristili", "Bili smo bolji, remi bi bio fer".

 

 

 

 

Bonus video


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set