• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

06.03.2019

20:10

VREĐALI SU GA, ALI ON ĆE SVE IZDRŽATI! Lalatović: Mogu da dovedu i Kolinu da sudi!

Fudbal

VREĐALI SU GA, ALI ON ĆE SVE IZDRŽATI! Lalatović: Mogu da dovedu i Kolinu da sudi!

Fudbaleri Radničkog iz Niša savladali su ekipu Partizana u derbiju 25. kola Superlige Srbije i tako crno-bele dodatno udaljili od drugog mesta na tabeli. Trener "meraklija" Nenad Lalatović našao se na udaru navijača, a nakon meča govorio je u svom stilu

Čitav stadion je pred kraj prvog poluvremna uputio salvu uvreda na račun nekadašnjeg selektora mlade reprezentacije. Letele su kovanice, upaljači, ali ni strateg Nišlija nije ostao dužan "partizanovcima".

- Rekao sam mnogo puta do sada da smo zasluženo na drugom mestu. Mogu da dovedu i Kolinu da sudi. Vređali su mi porodicu, ali je ću sve izdržati sve zbog ovih momaka na terenu. Mogu da me mrze, znam da im smetam, ali je moj tim pokazao da je bolji.  ​Neću nikom da ćutim, ja sam pošten, svima kažem sve u lice - rekao je trener Radničkog za "Arenusport".

Lalatovićeva ekipa nanela je prvi poraz treneru crno-belih Zoranu Mirkoviću ove sezone u domaćem prvenstvu i tako dodatno otežala priliku Partizanu da se nađe na drugom mestu Superlige. 

- Crvena zvezda je u ovom trenutku najbolji tim u Srbiji. Radnički ima mnogo manji budžet i od crveno-belih i od Partizana, ali se nalazimo na drugom mestu - dodao je Lalatović.

(VIDEO) BURA U HUMSKOJ! "Grobari" brutalno vređali Lalatovića i njegovu porodicu

TRENER MLADOSTI SE DIVI MARINU! Milojević nije strahovao, Milovanović nahvalio Zvezdinog "mađioničara"



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Tagovi:

Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Drama: Medved napao čuvare parka
Društvo

Drama: Medved napao čuvare parka

Prava drama odigrala se u selu Stabna smeštenom oko 20 kilometara od centra Plužina kada je medved došao neposrednu blizinu kuće u kojoj sama živi jedna starija meštanka.

18.05.2026

15:47

Hronika

Pakleni plan majke kamenog srca iz Niša: Podvodila ćerku, pa joj u školi pravdala izostanke izmišljajući bolesti
Hronika

Pakleni plan majke kamenog srca iz Niša: Podvodila ćerku, pa joj u školi pravdala izostanke izmišljajući bolesti

Nišlijki Anici B. (47) koja je osuđena na 5 godina zatvora zbog podvođenja maloletne ćerke, ponovo će se suditi jer je Apelacioni sud ukinuo prvostepenu presudu. Njoj će se na optuženičkoj klupi pred Višim sudom u Nišu pridružiti i njen prijatelj, Piroćanac Branislav M. (50) koji je prvostepeno osuđen na pet godina i šest meseci zatvora a zbog krivičnog dela trgovina ljudima u saizvršilaštvu.

18.05.2026

12:32

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set