15:03

JOVIĆ ZAKUCAN ZA KLUPU, Real  rutinski uspisao tri nova boda (VIDEO)

JOVIĆ ZAKUCAN ZA KLUPU, Real rutinski uspisao tri nova boda (VIDEO)

Real Madrid je u 15. kola Primere rutinski savladao Espanjol rezultatom 2:0.

Luka Jović ni dan nije dobio ni minut, opet je pobedu svog tima ispratio sa klupe. Zidana mu nije pružio šansu čak ni pred sam kraj utakmice.

GUBE RAT! PSŽ poručio Realu: Prodaćemo vam Mbapea, ovo su TRI USLOVA!

VREME JE DA SE POKAŽE! Jović dobija šansu protiv NAJTEŽEG MOGUĆEG RIVALA!

Golman Dijego Lopez je bio odličan, odbranio je udarce Vinisiusa i Benzeme, pa Valverdea. Ali, u 37. minutu nije mogao protiv Rafaela Varana. Šutirao je u suprotan ugao i pogodio za prednost Madriđana od 1:0.

Na novi gol navijači Reala čekali su do 80. minuta. Sve dileme rešio je Benzema.

Prvo je promašio situaciju jedan na jedan sa golmanom Lopezom koju nije iskoristio. Ali, brzo se iskupio. Desetak minuta pre kraja meča pogodio je za konačnih 2:0.

Real je do meča Barselone sa Majorkom prvi tim na tabeli.