MAGIJA KOLAROVA IZ SLOBODNJAKA! Kapiten Srbije postigao sjajan gol u pobedi protiv Fiorentine! (VIDEO)

Giorgio Benvenuti/ANSA via AP

22:44 >> 22:44 Fudbal 0

informer.rs | 20. 12. 2019.

Fudbaler Rome i kapiten reprezentacije Srbije pogodio je mrežu Fiorentine na sjajan način u meču 17. kola Serije A u pobedi svog tima na gostovanju u Firenci sa 4:1

Levi bek Vučice pogodio je mrežu domaćeg tima u 22. minutu, nakon sjajno izvedenog slobodnog udarca. Tom prilikom golman Viole se nije ni pomerio.

NESTVARNO! Izračunato koliko je Kristijano Ronaldo skočio prilikom gola Sampdoriji! OSTAĆETE BEZ TEKSTA!

Samo tri minuta ranije Roma je došla do prvog gola kada je Edin Džeko iskoristio asistenciju Zaniola. Međutim, Badelj je u 34. smanjio prednost rimskog tima na 2:1 što je i bio rezultat prvog poluvremena.

Potvrdu velikog trijumfa doneli su Lorenco Pelegrini golovima u 72. odnosno Nikola Zaniolo u 89. minutu.

Inače, u prvoj postavio Fjorentine nalazio se i srpski reprezentativac Nikola Milenković, kao i povremeni član mlade reprezentacije Dušan Vlahović.