PUKLA BOMBA - PRVI SRBIN U REPREZENTACIJI LAŽNE DRŽAVE! Ilija Ivić će obući dres tzv. Kosova!
Podeli vest
Prvi Srbin u reprezentaciji samoproklamovane države Kosovo je 17-godišnji Ilija Ivić, koji igra za Fljamurtari iz Prištine
Mladi 17-godišnji fudbaler Ilija Ivić, koji je nedavno potpisao prvi profesionalni ugovor i to sa Fljamurtarijem, našao se na spisku reprezentacije Fudbalskog saveza Kosova za igrače mlađe od 19 godina.
Fudbalski savezi Albanije i tzv. Kosova izrazili su želju da organizuju fudbalsko takmičenje "Kup Majke Tereze" u kojem bi učestvovali klubovi iz prve tri lige koje se nalaze pod pokroviteljstvom ova dva fudbalska saveza
22.01.2020
18:27
Ivić je prihvatanjem poziva postao prvi igrač srpskog porekla koji će nastupiti za neku selekciju reprezentacije FS Kosova, najmlađe fudbalske reprezentacije u Evropi.
Ivić je pre izvesnog vremena dobio poziv od selektora omladinske selekcije Kosova, Ramiza Krasnićija, međutim, tada nije bio u mogućnosti da se odazove. Međutim, kako je izjavio sportski direktor kluba, Arbnor Morina, na sledećem okupljanju reprezentacije Ivić će sigurno biti.
- On je dobio poziv reprezentacije Kosova i prihvatio ga je sa zadovoljstvom. Na sledećem okupljanju će se sigurno pojaviti.
Ilija Iviç (17) who has just signed a professional contract with Flamurtari in #IpkoSuperLiga is set to become the first #Kosovo Serbian to represent Kosovo (U19) squad.
Ivić je debitovao za prvi tim Fljamurtarija 2. jula prošle godine i tada na debiju postigao pogodak. Tinejdžer iz Gračanice već tri godine svakog dana putuje u Prištinu kako bi trenirao za Fljamurtari, gde je ove zime priključen prvom timu i uskoro se očekuje njegov debi i za seniore, ali i za omladinsku reprezentaciju Kosova.
Anketa
- Za mene je to dobar osećaj, jer su moj rad i kvalitet cenjeni, to mi daje još veći podsticaj za dalje - kazao je za "Telegrafi" Ivić.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Leglo na racun sto bi se reklo, genetski smo ostali samo prodane duse, sve posteno srba je izginulo u dva rata izgubio se genetski potencijal, taj ne bi postojao da nam stanovnistvo nije izumrlo.
Pustite decka da se razvije na fudbalskoj sceni,nece mu biti lako,ne na terenu nego od vas novinara,rogjen zhivi na Kosova,pustite dete na miru,imamo dosta albanaca dobrih igraca ali ima pravo da izabere gde hoce da igra,a sto se tice ,,izdaica,,naprotiv ima smelost,srbin sam igracu za Kosovo nek negoduje ko hoce,srbin ili albanac,e to je hrabrost.
Prodana duso, zar mozes da obuces dres onih sto su nam decu silovali ubijali palili sekli organe i prodavali. Imas li imalo karaktera iponosa. Ko si ti jeli znas, ko su ti roditelji. Sram si najveci za srpski narod. Svi ce te prezirati a u buduce nemas sanse za tvoju karijeru jer takve uljeze nece niko.
Fuj fuj fuj kakav smrad od coveka. Pa tvoji sunarodnici na Kosovu i Metohiji mogu samo da te preziru. Imas li ti imalo mozga u glavi. Ko ti je otac i majka, pa zar nemas svoj ponos na svoje ime, na svoj rod. Zamisli se dobro kako bi samog sebe nazvao. A ceo tvoj narod ima za tako nesto samo jednu rec ........
Kome su novci svo mjerilo vrijednosti je roba! Ljudski zivot, integritet licnosti, dostojanstvo,... nemaju cijenu! To ne znaci mrziti nekoga, vec imati obraz. Ko bi od vas njemu povjerio bilo sta. Pogotovu onaj za koga igra, najvise mu se podmijehuje.
Ajde molim vas !! Sramota za svi nacionalisti opustite to uživajte ko normalni ljudi sve nacionalisti albanci srbi crna gorci hrvati bosanci primitivnih. Uzmite muziku i sport kao muzik i sport sve politizirati kakva sramota
Zasto sto puta moram da kliknem na palac dole i da ne prihvatite to?
Jel to tako treba,hm?
dakle ,sve namešteno.
Daj da idemo da ratujemo za Kosovo opet,da nas bombarduju
ajde vi svi sto se prsite u prve redove
Samo rokaj mali, da su hteli zvali bi te iz FSS. Jebe ti se sta ko prica, nisi izdajica. A ovde nek se zapitaju sto nam je fudbal tamo gde jeste tj. nigde
Nisu svi Srbi isti, sto je dobro, ovo je manjina, nacionalista koja i dalje zari i pali i zali za danima rata.
Sto vam to treba da mrzite nekog jer je drugog roda i vere?
Hajde razmislite malo, cemu to vodi?
Da nije to mozda maslo kapitalizma koji hoce da vas sve zavadi da se vi medjusobno mrzite, dok se oni vozaju u luksuznim jahtama i boli ih uvo za vasa prepucavanja?
Dajte narodu hleba i igara,dobro je receno.
Nek se narod zamlacuje, neka ginu nevini, dok se politicari sprdaju i smeju vam se.
Svi vi koji pisete ovakve naci izjave i izlive ljubavi prema drugom narodu, tj. fasizoidne izjave, zapitajte se kako uticete na svoju sredinu, na decu ako ih imate, ucite ih mrznji vec sada prema drugoj naciji. Da li je bitno ko je koje vere i nacije? Zar nije sreca sto smo svi drugaciji,zar nije lepota upoznavati druge narode, zaboraviti na ratove koje su izazvale mocne sile, bilo je grozno, ali moramo ici napred.
Ne mozemo ceo zivot posvetiti mrznji,ljudi. Sta je vama?
Kako mozete da zivite u tome?
Vi verujete u to sto vam serviraju revizionisticke sile Srbije?
Strasno.
Prvo - naslov vam je katastrofalan.
Sramno je kako predstavljate sve ovo. Vi koji ovo pisete izazivaci ste mrznje. UCestvujete u kreiranju misljenja odredjenih ljudi, podloznih uticajima, nesigurnih i nepismenih.
To su oni koji sebe smatraju patriotama,a ne znaju sta znaci rec patriotizam, i kako se ponasati u skladu sa tim.
ODgovornost je na vama.
a kakve on pa veze ima s Kosovom na kraju krajeva?jel ga on prodao,jel on izazvao bombardovanje? ili ste vi huskaci? pa sto ne idete u prve redove da ga branite kad vam je toliko stalo do njega.
Igraj mali i uživaj u sportu! I da znaš samo nešto. BORJAN igra za Kanadu, Degenek za Australiju i ..... navijaju za njih. Ništa strašno, samo im reci da si Srbin. Nemoj ono sa orlušinama.
Fudbalski savezi Albanije i tzv. Kosova izrazili su želju da organizuju fudbalsko takmičenje "Kup Majke Tereze" u kojem bi učestvovali klubovi iz prve tri lige koje se nalaze pod pokroviteljstvom ova dva fudbalska saveza
Pomoćnik direktora Klinike za pulmologiju UKCS Spasoje Popević otkrio je najnovije informacije o zdravstvenom stanju ministra unutrašnjih poslova i lidera SPS Ivice Dačića.
Vrhovna javna tužiteljka Zagorka Dolovac pokušala je danas na sednici Visokog saveta tužilaštva da opravda totalni poraz svojih favorizovanih kandidata na tužilačkim izborima za članove tog Saveta i to prebacivanjem odgovornosti za njihov neuspeh na Bezbednosno-informativnu agenciju.
Bivši crnogorski predsednik i nekadašnji premijer Milo Đukanović biće saslušan na Anketnom odboru 13. marta u podne, između ostalog, i zbog, kako se navodi, političkih ubistava.
Iza takozvane "studentske“ liste u Boru, kako otkriva narodna poslanica grupe "Sloga" Irena Živković, stoji niko drugi do, u stvari, SSP Dragana Đilasa i NPS Miroslava Aleksića.
Bivši učesnik Exatlona Jovan Radulović Jodžir uradio je tetovažu u čast svog saigrača i prijatelja Radojice Lazića, a sad je podelio scenu koja ga je inspirisala da nacrta maslačak na nozi.
Pošto je eliminisana u polufinalu Exatlona, Anabela Zonai je pošteno nahvalila ostale učesnike i generalno pozitivno govorila o iskustvu na Dominikani, pa onda zapevala hit Saše Matića "Kralj izgubljenih stvari".
Nekadašnji kapiten Crvenog tima Radojica Lazić posle eliminacije iz Exatlona rekao je da je prezadovoljan učinkom i da mu je takmičenje na Dominikani najlepše iskustvo u životu.
Prošle sedmice u Informerovoj popularnoj emisiji "Na merama" otkrili smo vam sa kim sedi okoreli blokader Jovo Bakić, šta kupuje voditeljka Marija Veljković, kakve su reakcije prolaznika na fudbalera Marka Arnautovića, kako glumica blokaderka Svetlana Bojković glumata u privatnom životu, na koji način se opušta advokat Toma Fila...
Profesor doktor Vladan Petrov, predsednik Ustavnog suda gostujući u Prvim info komentarisao je situaciju u državi i način na koji mediji plasiraju informacije.
Dejan Jelača, srpski glumac koji živi i radi u Americi gostujući u Info jutru otkrio je kakav je život preko okeana i kako Amerikanci gledaju na poteze svog predsednika Donalda Trampa.
Miljan Damjanović, potpredsednik SRS i Marko Šćepanović, savetnik ministra Ivice Dačića gostujući u Info jutru komentarisali su zlurade komentare na račun zdravstvenog stanja ministra spoljnih poslova.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović danas je razgovarala sa ministrom spoljnih poslova i trgovine Mađarske Peterom Sijartom u Beogradu i navela da su u toku razgovori dve zemlje na izradi međudržavnog sporazuma u oblasti energetike.
Toni R. (50) koji je danas ubio suprugu Jelenu R. (50) samostrelom, napao majku, a zatim presudio sebi puškom, po rečima komšija, penzionisani je vatrogasac za kog su imali samo reči hvale.
Biznismen Aco Đukanović se našao na meti istrage zbog imovine, odmah nakon što je njegov brat Milo Đukanović saslušan u Specijalnom državnom tužilaštvu u okviru istrage koja je protiv njega pokrenuta jer Agenciji za sprečavanje korupcije (ASK).
Mađarski premijer Viktor Orban potvrdio je danas da je sa slovačkim premijerom Robertom Ficom dogovorio osnivanje zajedničkog mađarsko-slovačkog istražnog odbora, koji bi trebalo da utvrdi stanje naftovoda "Družba".
Švajcarska dosledno primenjuje sankcije koje je Evropska unija uvela Rusiji, ali se, pozivajući se na princip neutralnosti, odlučila da ista ograničenja uvede i Ukrajini, što je izazvalo kritike u delu javnosti, prenosi švajcarska radio-televizija SRF.
Kijev bi mogao namerno da ošteti naftovod "Družba", kao što je to, prema tvrdnjama slovačkog premijera Roberta Fica, učinjeno sa gasovodom "Severni tok".
Predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski pozvao je, tokom telefonskog razgovora, slovačkog premijera Roberta Fica u zvaničnu posetu Kijevu, kako bi razgovarali o, kako je naveo, "svim otvorenim pitanjima" između dve zemlje.
Zvanični carski arhivi priznaju samo dvoje dece Katarine Velike i Petra III, Pavla i Anu. Međutim, život slavne ruske carice obeležili su i skandali oko njene vanbračne dece.
Holivudska diva Elizabet Tejlor ostala je upamćena, ne samo po filmovima i burnim ljubavima, već i po čuvenom dijamantu od 69 karata koji je nosila kao simbol glamura i strasti.
Niv Kembel otkriva koje su poznate uloge odbila tokom karijere, uključujući Laru Kroft i "Perl Harbor" i priznaje da su te odluke bile teške, ali nužne.
Bore oko usana, poznate kao perioralne bore, često su među prvim znacima starenja kože i lako uočljive. One nastaju prirodno kao posledica mimike i protoka vremena, ali s vremenom postaju izraženije, menjajući celokupan izgled lica.
Šest nedelja star zlatni retriver Bernardo postao je internet senzacija zbog svog neobičnog krzna. U videu objavljenom na Instagramu ponosno pokazuje svoje retke zlatno-crne šare.
Društvene mreže često nude korisne savete za organizaciju i čišćenje, ali nisu svi saveti pouzdani. Jedan popularan trik za pranje veša, koji stručnjaci savetuju da izbegavate, jeste stavljanje čepa deterdženta u mašinu zajedno sa odećom.
Pevačica Suzana Jovanović s nestrpljenjem iščekuje trenutak kada će postati baka, a prema svemu sudeći, njena porodica uskoro će postati bogatija za devojčicu.
Pevač Zdravko Čolić, nakon incidenta u kojem je na njegovu porodičnu kuću bačena eksplozivna naprava, razmatra mogućnost da se sa porodicom odseli sa Dedinja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar