21.02.2020

22:19

(VIDEO) FENJERAŠ NAMUČIO BAJERN! Čovek odluke je Robert Levandovski!

Fudbaleri Bajerna savladali su Paderborn sa 3:2 u 23. kolu nemačkog šampionata

Bavarci su u dva navrata ispuštali prednost, ali je čovek odluke na kraju sa dva pogotka bio Robert Levandovski.

Levandovski je na startu prokockao dve dobre šanse, prvo u devetom minutu, pa u 18. Ali, poveo je Bajern posle 25. minuta igre. Gnarbi je dočeo loptu koju mu je poslao Toliso, a on je smestio u desni donji ugao za vođstvo Bavaraca od 1:0.

Međutim, gosti su ipak do kraja prvog deg dela stigli do egala. Srbeni je posle kiksa Nojera pogodio za 1:1.

Standings provided by Sofascore LiveScore

Golova u drugom delu nije bilo do 70. minuta,kada je Levandosvki vratio prednost Bavarcima. Ali, navijalči su uživali samo pet minuta, pošto je gostima bilo toliko potrebno da se ponovo vrate u meč.

Ipak, dva minuta pre kraja meča tačku je stavio naravno Levandovski i doneo pobedu Bajernu.