(FOTO) DA LI GA SE SEĆATE? Bio je PRVI STRELAC ŠPANIJE I HIT EVROPSKOG PRVENSTVA, a sada SKUPLJA ZALIHE PIVA!
Podeli vest
Nekadašnji reprezentativac Španije i prvi strelac La lige koristi priliku da u svom domu, dok traje vanrednos stanje, napravi zalihe, a glavna namirnica je... pivo
Fudbaler Real Madrida Luka Jović doputovao u Beograd iz Španije, koja je žarište koronavirusa i umesto da se izoluje, šetao se gradom sa devojkom Sofijom Milošević. Zbog vanrednog stanja preti mu zatvorska kazna
19.03.2020
07:42
Ljubitelji fudbala sigurno da poznaju ime i prezime Dani Guiza. Španski reprezentativac bio je pravi hit Evropskog prvenstva 2008. godine kada je sa svojih 27. godina postizao bitne golove za kasnije šampiona Starog kontinenta Španiju.
Poziv je itekako zaslužio jer jer u dresu Majorke baš te godine bio najbolji strelac La lige sa 27 golova na 37 mečeva. Odlučio je da naplati dobre igre i ostvari unosan transfer u Fenerbahče... i tada je sve krenulo nizbrdo.
Guiza sada nosi dres španskog četvrtoligaša Atletiko Sanlukuena, a trenutno kao i svi njegovi sunarodnici najviše vodi brigu o tome da ne "zakači" koronavirus koji hara Pirinejima. Međutim, Daniju je glavna namirnija - pivo!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fudbaler Real Madrida Luka Jović doputovao u Beograd iz Španije, koja je žarište koronavirusa i umesto da se izoluje, šetao se gradom sa devojkom Sofijom Milošević. Zbog vanrednog stanja preti mu zatvorska kazna
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, perjanica antisrspke televizije N1, masno je slagala da je unuka čuvenog srpskog akademika i arhitekte, pokojnog Nikole Hajdina, i to iskoristila kao jedan od glavnih aduta da sebi "podigne" status i postane poželjan kandidat za blokadersku listu na izborima.
Darko Mladić, sin generala Ratka Mladića, izjavio je da je zdravstveno stanje njegovog oca i dalje veoma teško, te da narednih dana očekuje hitnu odluku Haga o zahtevu za puštanje generala na lečenje u Srbiju.
Ministar za evropske integracije Nemanja Starović vratio je na fabrička podešavanja tajkuna Dragana Đilasa, predsednika Stranke slobode i pravde (SSP).
Frilender se vratio! Novi Frilender 8 je moćni SUV od 510 cm koji spaja britanski stil i kinesku struju. Saznajte sve o baterijama, dizajnu i dolasku u Evropu.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ukazuјe na porast broјa slučaјeva nepropisne vožnje kolovoznom trakom namenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smera, što predstavlja јedan od naјtežih saobraćaјnih prekršaјa.
Bivši načelnik Službe državne bezbednosti (SDB) Srbije Jovica Stanišić zatražio je od suda u Hagu da ga prevremeno oslobodi izdržavanja kazne od 15 godina zatvora na koju je osuđen zbog ratnih zločina u Hrvatskoj i BiH, 1992-95.
Najmanje tri mlađe osobe, među kojima je i jedan maloletnik, uhapšene su danas u različitim delovima Hrvatske u sklopu složenog kriminalističkog istraživanja koje policija i ostale nadležne službe sprovode zbog niza lažnih dojava o postavljenim eksplozivnih naprava na raznim lokacijama u zemlji.
Ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov boravi u poseti Kazahstanu, gde ga očekuju razgovori s predsednikom te zemlje Kasim-Žomartom Tokajevom i drugim zvaničnicima.
Ukrajinski predsednik Volodimir Zelenski potpisao je danas novi paket sankcija koji je Ukrajina uvela ruskim entitetima koji su umešani u, kako je naveo, otmice ukrajinske dece, kao i sankcije protiv brodova ruske "flote iz senke", koje uključuju i entitet iz Belorusije.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da mu je ruski predsednik Vladimir Putin, tokom telefonskog razgovora, ponudio pomoć u ratu Sjedinjenih Američkih Država sa Iranom, posebno oko obogaćenog uranijuma.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Mnogi ljudi povremeno razmišljaju o tome šta ih čeka u narednom periodu, a ovaj kratki "test ličnosti" zasniva se na jednostavnom posmatranju dlana i linija na njemu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar