• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

12.04.2020

22:10

VANREDNO STANJE SE NE ZOVE DŽABE TAKO! Proslavljeni srpski odbojkaš poslao poruku svima!

Ostali sportovi

VANREDNO STANJE SE NE ZOVE DŽABE TAKO! Proslavljeni srpski odbojkaš poslao poruku svima!

Podeli vest

Proslavljeni odbojkaški reprezentativac Vladimir Vanja Grbić izjavio je da žali što se veliki broj ljudi ne ponaša u skladu sa preporukama nadležnih, što se ne ponaša odgovorno prema ljudima u svojim okolini, kao i da nas o tome da budemo deo tima uči sport

Grbić je rekao i da je u Srbiju ušao samo nekoliko sati pre proglašenja vanrednog stanja i da se u izolaciji se nalazi od 15. marta.

IGRAM FUDBAL, ALI NA "PLEJSTEJŠNU"! Zvezdin napadač otkrio U KOM SPORTU NIKO NE MOŽE DA GA POBEDI!

- Sport kao sport nije najvažnija stvar na svetu, ali sport može strahovito mnogo da pomogne u pronalaženju sebe u okviru grupe. O tome nas uči sport, da budemo deo tima, da razmišljamo o grupi, a ne o nama pojedinačno - rekao je Grbić u intevjuu za TV Arena sport.


Grbić je istakao i da moramo da se ponašamo odgovorno, jer kako kaže, nije u pitanju da li nekome smeta to što on kao on mora da bude odgovoran, već na taj nacin ugrožava sve ostale.

Foto: Informer

- Nismo samo mi u pitanju, u pitanju su svi oni koji su oko nas. Na taj način se zaraza i najviše i širila, tako što neko kaže ''Ma neće mene, ma šta me briga'', i onda ođednom od jednog zaraženo dode do njih 90. Mislim da sam u poslednjih 30 godina prošao kroz mnogo toga i ne treba se vraćati na to. Vanredno stanje se ne zove džabe vanredno stanje. Ponašajte se odgovorno, ne zbog sebe, vec zbog drugih. Nemojte biti ''najpametniji'' na osnovu rekla-kazala. Strucnjaci su rekli onako kako jeste.

Uputio je i savet svim roditeljima na koji način mogu da aktiviraju svoju decu tokom vanrednog stanja, a imao je poruku i za najstariju populaciju.

- Ovo nije virus koji može da se preleži ''na nogama'', neću da pričam o onome što je bilo. Imam mnogo prijatelja Italijana... Nemojmo biti tvrdoglavi, budimo odgovorni, ostanimo kod kuće - zaključio je Grbić.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo
Politika

Tenzije! U Crnoj Gori bi sa vlasti da oteraju sve koji se ne plaše da kažu da su prvo Srbi, pa onda sve ostalo

Nakon što je krajem prošle godine, tokom protesta u Botunu u Crnoj Gori, priveden Milan Knežević, predsednik DNP i dosledni borac za prava Srba u Crnoj Gori, usledio je novi udarac na Srbe u Crnoj Gori nakon što je gradonačelnik Podgorice Saša Mujović pokrenuo disciplinski postupak i doneo rešenje o suspenziji lidera Slobodne Crne Gore i rukovodioca gradske Službe za građane Vladislava Dajkovića, još jednog borca za prava Srba, a sve zbog pružanja podrške građanima na prostestu u Botunu!

12.01.2026

21:39

Exatlon

TV

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

Tramp bez cenzure: SAD imaju pravo da deluju protiv svake pretnje
Planeta

Tramp bez cenzure: SAD imaju pravo da deluju protiv svake pretnje

Predsednik SAD Donald Tramp izjavio je da Sjedinjene Američke Države imaju pravo da deluju protiv drugih zemalja ukoliko procene da postoji pretnja po njihovu bezbednost i ponovio da ga u takvim slučajevima ograničava isključivo sopstveni moral, a ne međunarodno pravo.

13.01.2026

05:30

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Serija "Adolescencija" dobija nastavak
Showbiz

Serija "Adolescencija" dobija nastavak

Stiven Grejem, jedan od autora hvaljene Netfliksove serije "Adolescencija" ("Adolescence"), potvrdio je da je nastavak serije u razmatranju, iako je projekat prvobitno zamišljen kao mini-serija.

12.01.2026

15:22

Magazin

Džet set