• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

03.06.2020

13:48

OPCIJA MANJE ZA LUKU! Dugo im je bio prva želja, ali Italijani su ODUSTALI od Jovića!

Fudbal

OPCIJA MANJE ZA LUKU! Dugo im je bio prva želja, ali Italijani su ODUSTALI od Jovića!

Podeli vest

Fudbalski klub Napoli navodno više ne razmišlja o srpskom napadaču Luki Joviću i okrenuo se drugim rešenjima, preneli su danas italijanski mediji

List Matino (Il Mattino) je naveo da Napoli želi da dovede napadača kao zamenu za Arkadijuša Milika kome ugovor ističe na leto 2021. godine i verovatno će biti prodat pre toga.

Predsednik kluba Aurelio De Laurentis ne želi da Milik ode bez obeštećenja, pošto pregovori oko uslova novog ugovora nisu dogovoreni.

Izbor je sveden na dva imena, pa je Napoli, kako se navodi, zainteresovan za Viktora Osimena iz Lila i Sardara Azmuna iz Zenit Sankt Peterburga.

Osimen ima 21 godinu, a Lil ga ceni na 55 miliona evra. Za njega je zainteresovan i Arsenal, što predstavlja dodatnu prepreku za Napoli.

Druga želja Azmun je verovatnije rešenje, navodi list Matino.

Iranski napadač je duže vreme želja Napolija, a nagovestio je da mu je potreban novi izazov.

Njegova cena bi bila između 30 i 35 miliona evra, što je znatno jeftinije od Osimena.

Bonus video:

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

VJT: Ne postoji Posebno tužilaštvo za VTK niti se ukida
Politika

VJT: Ne postoji Posebno tužilaštvo za VTK niti se ukida

Više javno tužilaštvo u Beogradu ukazuje da pojedini narodni poslanici prethodnih dana u javnosti iznose neistine tvrdeći da postoji Posebno tužilaštvo za borbu protiv visokotehnološkog kriminala koje bi se ukinulo usvajanjem predloženih izmena zakona.

17.01.2026

11:20

Exatlon

TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu
Live TV

Blokaderi, tišina tamo: Brojke ne lažu

Državni sekretar u Ministarstvu zdravlja Mirsad Đerlek gostujući u Info jutru govorio je o ulaganjima u zdravstvo i lečenju dece pre 2012. godine i od te godine do danas.

16.01.2026

09:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set