• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

28.06.2020

12:00

NOVAKA PLJUJU, KRITIKUJU... ŽALOSNO.... Krstajić besan: Da li smo stvarno toliko ZLOBNI? Kao da smo plaćeni da pljujemo!

Fudbal

NOVAKA PLJUJU, KRITIKUJU... ŽALOSNO.... Krstajić besan: Da li smo stvarno toliko ZLOBNI? Kao da smo plaćeni da pljujemo!

Podeli vest

Besan je Mladen Krstajić, bivši srpski reprezentativac i selektor Srbije

Novak Đoković je poslednjih dana konstantno na meti kritika zbog organizacije Adrua tura, pre svega svetskih medija. Krstajić je u intervjuu za B92.net otvorio dušu, zapitao zbog čega su srpski sportisti stalno na meti kriitka domaće javnosti.

NA IVICI SUZA! Krstajić POTREŠEN nakon smrti Ilije Petkovića! Potpuno slomljen...

IDEMOOO....KREĆE LIGA NACIJA! Evo kada i protiv koga ćemo gledati Srbiju!

 

Bivši defanzivac Partizana, Verdera i Šalkea i sam bio na udaru velikih kritika posle rezultata na Svetskom prvenstvu u Rusiji, a potom i zbog poraza od Ukrajine (5:0).

- Mala smo zemlja. Očekujemo nerealne stvari. Mi smo nerealani u svojim ambicijm. Toliko da izgleda kao da smo plaćeni da 'pljujemo'. Da li smo stvarno toliko zlobni? Moramo da se pogledamo u ogledalo - oštar je bio Mladern Krstajić.

Konkretno je govorio je Đokoviću, kome mnogi, pre svega na Zapadu, zameraju na organizuaciji Adrija uura u koji je na kraju ušao koronavirus.

- Đokovića sada svi kritikuju, to je neverovatno! Jedno vreme je bio u maloj krizi i svi su ga "pljuvali". Žalosno je... Nama svaka javna ličnost smeta i zato je najbolji savet da se sakriješ od svega -  rekao je Krstajić, koji je povukao u "ilegalu" posle odlaska sa mesta selektora "Orlova".

 

 

 

- U Srbiji kada se povučeš onda te svi vole. Pitanje je dana da ćeš opet biti na udaru. Mladen Krstajić se nikome ne dodvorava i može svakoga da pogleda u oči. Ne volim sada da se mešam, čim dođeš na neku utakmicu odmah idu komentari "Evo ga na tribinama, hoće funkciju". Ne bih da se namećem, ostajem navijač reprezentacije i Partizana, a imam i privatan biznis i dobro mi je.

 

Bonus video



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Beograd se takođe pita o naoružavanju Hrvatske": Rusija podseća Srbiju na Firentinski sporazum
Politika

"Beograd se takođe pita o naoružavanju Hrvatske": Rusija podseća Srbiju na Firentinski sporazum

Ruska Federacija, kao garant Dejtonskog sporazuma i učesnik Kontakt grupe, polazi od značaja sprovođenja Firentinskog sporazuma o subregionalnoj kontroli naoružanja, zaključenog u skladu sa Članom IV Dejtonskog sporazuma, izjavila je nedavno rukovodilac Delegacije Ruske Federacije na pregovorima u Beču o pitanjima vojne bezbednosti i kontrole naoružanja Julija Ždanova.

19.03.2026

18:09

TV

Tramp odlazi u novembru
Live TV

Tramp odlazi u novembru

Dejan Jelača, glumac gostujući u Info jutru komentarisao je situaciju u Americi u kojoj živi i radi već duži niz godina.

19.03.2026

12:04

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set