GOBELJIĆ IMA KORONAVIRUS? Fudbaler Crvene zvezde testiran na COVID-19!
Fudbaler Crvene zvezde Marko Gobeljić testiran je na koronavirus jer se sumnja da je pozitivan
19.06.2020
15:48
Kiparski APOEL pokušava da iskoristi epidemiju koronavirusa i smanji platu Vujadinu Saviću (30)! Klub iz Nikozije objavio je da je nekadašnji defanzivac Crvene zvezde pozitivan na virus kovida-19, iako je fudbaler pre odlaska na Kipar imao tri negativna testa.
Vujadinu su 8. jula iz kluba javili da je pozitivan, pa je sutradan samostalno otišao da se testira u priznatu laboratoriju i bio je negativan
Izvor Informera
Iskusni štoper je pre nešto manje od mesec dana, 19. juna objavio da je pozitivan na koronu i dve nedelje je bio u karantinu. Potom je uradio tri testa i svaki je bio negativan. Međutim, kada se vratio u APOEL na početak priprema za novu sezonu, testirao se i klub mu je saopštio da je negativan.
Sam se testirao
Izvor našeg lista iz Savićevog okruženja ističe da najtrofejniji kiparski klub pokušava da na taj način primora fudbalera na smanjenje plate.
- Utisak je da klub na taj način vrši pritisak na Vujadina i namešta mu aferu oko korone kako bi što duže bio van terena i u nemogućnosti da trenira. Krajnji cilj je da pristane na smanjenje plate do kraja ugovora koji ističe za dve godine - otkriva naš sagovornik.
Supruga Vujadina Savića Mirka Vasiljević (29) sa ćerkom Andrijanom (8) i sinovima Andrejem (9) i Mihajlom (6) ostala je u Srbiji i oni se trenutno nalaze na Zlatiboru. Ona je takođe bila zaražena koronom, ali ističe da ni ona ni Vujadin nisu imali veće zdravstvene probleme.
- Bogu hvala, niko od nas nije imao nikakav problem, sve je prošlo bez težih situacija. Nije bilo lako tokom perioda samoizolacije, ali bili smo svesni da smo svi u istom sosu - kaže Mirka.
On dodaje i da je Savić tri puta bio negativan na testu u Srbiji, pre nego što je 7. jula stigao u Nikoziju.
- Vujadin je uradio tri testa jer je želeo da bude siguran da više nije zaražen koronom. Najpre se testirao 25. juna, potom 4. jula i poslednji put 6. jula, dan pred odlazak na Kipar. Sva tri testa, koja su urađena u Institutu za javno zdravlje "Batut", pokazala su da je negativan na kovid-19 - ističe izvor našeg lista.
Međutim, to nije sprečilo Kiprane da naprave aferu i objave da je Vujadin pozitivan što, prema tvrdnjama našeg sagovornika, nije tačno.
- Kada je otišao na prozivku u APOEL, testiran je i 8. jula su mu iz kluba javili da je pozitivan na koronu. Vujadin je sutradan samostalno otišao da se testira u priznatu i sertifikovanu laboratoriju i rezultat je bio negativan. Dan kasnije je od kluba tražio da se ponovo testira i uveče su mu opet javili da je pozitivan - zaključuje sagovornik našeg lista.
Reagovalo ministarstvo
APOEL je saopštio da će srpski fudbaler morati u narednom periodu da bude u samoizolaciji, a reagovalo je čak i tamošnje ministarstvo zdravlja, koje je zabranilo fudbalerima APOELA planirano druženje sa navijačima.
Bonus video
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Sve je više blokaderskih ispada, nesuglasica i međusobnog optuživanja u cilju borbe za prevlast u njihovim redovima, a sad konačno imamo jedinstvo među blokaderima, jer su svi ujedinjeni oko ideje njihovog glavnog ideologa, rektora Vladana Đokića, koji je srpski jezik osakatio za jedan padež.
02.02.2026
17:44
Kako neznanično saznajemo na sastanku kod Vrhovne javne tužiteljke Zagorke Dolovac danas je neformalna grupa tužilaca rešila da podnese inicijativu Ustavnom sudu za ocenu ustavnosti usvojenih izmena zakona koji je razvlašćuju od apsolutne moći, a koji se tiču javnog tužilaštva.
02.02.2026
16:48
Pravi haos zavladao je u Hrvatskoj nakon što je Vlada te zemlje odlučila da organizuje doček za svoje rukometaše nakon osvajanja bronzane medalje na Evropskom prvenstvu (EP), budući da su reprezentativci tražili da im na toj proslavi peva ni manje, ni više nego osvedočeni ustaša Marko Perković Tompson.
02.02.2026
16:23
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa ambasadorom Republike Uzbekistan Ojbekom Šahavdinovim.
02.02.2026
15:09
Glumac Aleksandar Sarapa, jedan od onih blokadera koji su najglasnije na ulicama u prethodnih godinu dana rušili Srbiju, obrukao se za sve pare i pokazao ljudima sa kim u stvari imaju posla.
02.02.2026
14:38
Himna Plavog tima je izazvala lavinu komentara u Exatlonu. Zanimljivo, ideja da se ona komponuje potekla je od Andreja Bedića, koji nije toliko vešt u pričanju srpskog jezika.
02.02.2026
12:30
Član Crvenog tima Jovan Radulović Jodžir priznao je da gaji stoku i živinu.
02.02.2026
08:16
Učesnik Exatlona Jovan Radulović Jodžir otkrio je da nakon napuštanja rijalitija planira da istetovira ime Radojice Lazića.
01.02.2026
22:30
U emisiji Druga strana Exatlona bili ste u prilici da vidite kako Sanja Kalinović i Anabela Zonai šminkaju Marka Nikolića i Nemanju Radovanovića.
01.02.2026
22:24
Učesnik Exatlona Jovan Radulović Jodžir otvoreno je govorio o neverstvu u vezama, otkrivši da je sve svoje partnerke, osim supruge Irene, prevario.
01.02.2026
22:13
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred Studentske liste.
02.02.2026
11:31
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
31.01.2026
12:15
Ne propustite, samo na TV Informer!
30.01.2026
11:00
Ne propustite!
29.01.2026
13:09
Kada kupujete mesne prerađevine u komadu dobro pazite, jer ono što piše na deklaraciji, ne znači da je tako i upraksi, pogotovo kada se radi od gramaži!
02.02.2026
16:00
Ostalo je još četiri dana do završetka akcije za legalizaciju nelegalnih objekata u okviru Zakona "Svoj na svome" koja traje do 5. februara.
02.02.2026
17:00
Grčki parlament je potvrdio međunarodni sporazum između Grčke i Srbije o zajedničkim policijskim patrolama na određenim lokacijama.
02.02.2026
14:02
Devet beba koje su rođene u Novom Sadu 1. februara na Dan grada dobiće poklon čestitku u vrednosti 300.000 dinara.
02.02.2026
13:59
U našoj zemlji svake godine oboli gotovo 7.000, a umre više od 5.000 ljudi od raka pluća.
02.02.2026
13:00
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da je u toku noći došlo do velike zaplene droge u Beogradu navodeći da je zaplenjeno 500.000 tableta.
02.02.2026
12:32
Policija je 31. januara uhapsila S.D. (35), zbog sumnje da je u saradnji sa A.Ž. (25), za kojim je raspisana potraga, oštetila beogradsku firmu za preko 150 miliona dinara.
02.02.2026
12:51
Munjevitom akcije u Zemun polju i upadom u jednu garažu zaplenjeno je 500.000 komada tableta koje sadrže psihoaktivne supstance!
02.02.2026
10:48
U Višem sudu u Beogradu na ročištu održanom u postupku protiv Gorana M, Igora G. i Darka K, koji se terete za ubistvo Milana Jorovića 2023. godine, prikazani su snimci egzekucije.
02.02.2026
12:14
Pripadnici policije, Trećeg odeljenja Uprave kriminalističke policije, u saradnji sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu identifikovali su i uhapsili strane državljane C. N. (26) i S. G. (28), zbog postojanja osnova sumnje da su pripremali izvršenje krivičnog dela teško ubistvo, 31. januara, u restoranu "Rustik" na Senjaku.
02.02.2026
15:05
Velika Britanija povukla je akreditaciju ruskom diplomati u, kako je navedeno, "recipročnoj meri", nakon optužbi za špijunažu i odluke Moskve da prošlog meseca protera britanskog diplomatu.
02.02.2026
17:10
Portparol Kremlja Dmitrij Peskov izjavio je da je odlaganje nove runde pregovora o Ukrajini u Abu Dabiju rezultat neusaglašenih rasporeda učesnika.
02.02.2026
16:40
Nesreća se dogodila tokom trenažnog leta u Rusiji.
02.02.2026
16:38
Dvojica federalnih imigracionih agenata koji su pucali na Aleksa Pretija iz Mineapolis, identifikovani su u zvaničnim vladinim evidencijama kao agent granične patrole Hesus Očoa i službenik Carine i granične zaštite Rajmund Gutijerez, objavio je danas američki istraživački portal ProPublika.
02.02.2026
16:10
Društvenim mrežama kruže glasine da je reper Džej Zi napustio Sjedinjene Američke Države nakon skandala sa objavljenim dokumentima Džefrija Epstina.
02.02.2026
17:15
Glumica Karla Bruni bila je u vezi sa Žan-Polom Entovenom i sa njegovim sinom Rafaelom Entovenom, a onda je uplovila u brak sa bivšim predsednikom Francuske Nikolom Sarkozijem.
02.02.2026
16:26
Glumica Ivana Žigon je pre oko dve decenije uplovila u emotivnu vezu sa tadašnjim monahom Grigorijem Brkovićem, koji je zbog nje napustio monaški život i odlučio da se oženi.
02.02.2026
15:15
Novi detalji o slučaju seksualnih zločina Džefrija Epstina povezuju ga i sa žurkama porodice Rotšild koje je Stenli Kjubrik opisao u svom filmu "Širom zatvorenih očij" nakon kog je iznenada umro ne dočekavši njegovu premijeru.
02.02.2026
14:30
Supruga Vaska Pope, Jovanka Haša SInger, bila je uz njega do poslednjeg daha, a kada je preminuo, zasadila je jelku pored njegovog groba.
02.02.2026
13:40
Lični AI asistent Clawdbot sada se zove OpenClaw, nakon što je prethodno nosio ime Moltbot zbog pravnih problema sa kompanijom Anthropic.
02.02.2026
17:40
Buldog je najtraženija rasa pasa na Guglu već 17 godina, a popularnost ove rase ne opada.
02.02.2026
16:20
Domaća svinjska mast, često zanemarivana, zapravo je tajni sastojak koji može unaprediti vašu ishranu i zaštititi zdravlje.
02.02.2026
15:40
Smart TV apdejt je važan zbog bezbednosti i stabilnosti, ali nekad je pametnije sačekati sa tim.
02.02.2026
14:20
Nema crvenog tepiha dok se ne pojavi pojavi Hajdi Klum i izdominira, pa je tako bilo i na dodeli 68. Gremi nagrada, u Los Anđelesu.
02.02.2026
13:40
Pevačica Edita Aradinović prisetila se perioda kada ju je influenser Vaj Vaj nazvao "matorom" i trenutka kada je zbog toga raskinula sa sedam godina mlađim momkom.
02.02.2026
17:08
Pevačica Jelena Karleuša pojavila se na snimanju "Pinkovih zvezdi", kada je udarila na koleginice Anu Bekutu i Anđelu Ignjatović Breskvicu, koje joj se nisu javile nakon što im je pružila podršku.
02.02.2026
16:26
Voditelj Ognjen Amidžić šokirao je odgovorom na pitanje da li je razmenio čestitke sa bivšom suprugom Danijelom Dimitrovskom.
02.02.2026
15:47
Bivši učesnik rijaliti programa i voditelj Miroslav Miki Đuričić već je poznat kao veliki kulinar, a sada ima i svoj kulinarski šou na "Jutjub" kanalu.
02.02.2026
15:23
Pevačica Katarina Grujić otkrila je da je suprugu Marku Gobeljiću avionom nosila sarme dok je živeo u Atini.
02.02.2026
15:08
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar