• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

03.08.2020

15:31

RONALDO HTEO DA MUVA SRPKINJE! Brazilac Maljkoviću tražio broj Maje Mandžuke i Mie Zečević!

Fudbal

RONALDO HTEO DA MUVA SRPKINJE! Brazilac Maljkoviću tražio broj Maje Mandžuke i Mie Zečević!

Jedan od najboljih fudbalera svih vremena, Brazilac Ronaldo, svojevremeno je bio zaluđen Srpkinjama Majom Mandžukom i Miom Zečević, otkriva predsednik Olimpijskog komiteta Srbije Božidar Maljković! Gostujući u podkastu "Sportlight" proslavljeni košarkaški trener ispričao je anegdotu iz vremena kad je vodio madridski Real, u periodu od 2004. do 2006. godine

 

U to vreme za fudbalsku sekciju Reala nastupali su čuveni "galaktikosi", među kojima je bio i Ronaldo. Jednom prilikom u posetu Maljkoviću došla je novinarska ekipa iz Srbije predvođena Mandžukom i Zečevićevom. Maljković im je omogućio da urade intervjue sa nekim od fudbalera, a čim su otišle Ronaldo je prišao srpskom treneru i tražio brojeve telefona lepih devojaka.

(FOTO) LEONARDO SE "VRATIO KUĆI"! Brazilac ponovo u Emiratima!

- Ronaldo, lopov stari, tražio mi je broj mobilnog telefona Maje Mandžuke i Mie Zečević. Imali smo silne muke da ih odbranimo od njega. Rekao sam mu: "Čoveče, jesi li normalan, otac jedne od njih mi je veliki prijatelj, kako da ti dam broj" - ispričao je Maljković.

Foto: AP PHOTO

Iako ga je Maljković upozorio da bi mogao da ima problema sa Mininim ocem Žarkom Zečevićem, Brazilac nije odustajao.

- Bio je uporan, samo je ponavljao "daj mi broj" - kroz smeh se prisetio Maljković.

 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Uhvaćeni u laži! Crnogorski mediji i službe ponovo u funkciji hibridnog ratovanja protiv Srbije (FOTO)
Politika

Uhvaćeni u laži! Crnogorski mediji i službe ponovo u funkciji hibridnog ratovanja protiv Srbije (FOTO)

Crnogorski mediji su objavili lažno saopštenje sa konferencije za štampu Alekse Bečića, potpredsednika Vlade za bezbednost i odbranu, Danila Šaranovića, ministra unutrašnjih poslova i Lazara Šćepanovića, direktora Uprave policije, koji su govorili o bezbednosnim izazovima nedavno održanog Samita Evropska unija - Zapadni Balkan, koji je 5. juna održan u Tivtu.

07.06.2026

15:26

TV

Izvinjenje Andree Veskov
Live TV

Izvinjenje Andree Veskov

Voditeljka Informer TV Andrea Veskov uputila je javno izvinjenje Privrednoj pravnoj akademiji iz Novog Sada i njenom rektoru prof dr Milanu Počuči zbog pogrešno interpretiranog stava u vezi sa tom institucijom u poslednjem izdanju emisije Paralela.

07.06.2026

11:11

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda
Live TV

"U sredu sa Bojanom Bilbijom" - Novi radijski format koji može i da se gleda

Publika od sada ima priliku da svake srede od 17 časova na Prvom programu Radio Beograda prati novi politički tok-šou "U sredu sa Bojanom Bilbijom". Reč je o autorskom projektu koji se bavi najvažnijim političkim, geopolitičkim i društvenim temama koje oblikuju svakodnevni život građana Srbije, ali i globalne procese koji utiču na ceo svet.

05.06.2026

16:31

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Premijera predstave "Luna Luna Park"
Kultura

Premijera predstave "Luna Luna Park"

Pozorište lutaka "Pinokio" sa ponosom najavljuje premijeru predstave "Luna Luna Park", u režiji Fabricija Montekija, koja će se održati u subotu 6.juna u 19:00 časova.

04.06.2026

11:51

Magazin

Džet set