"ORLOVIMA" PRETE GOL MAŠINE! Možemo da igramo vezanih očiju!
Podeli vest
Norvežani puni samopouzdanja čekaju 8. oktobar u deul sa Srbijom u Oslu u plej-ofu Lige nacija za plasman na Evropsko prvenstvo
U ponedeljak veče deklasirali Severnu Irsku i to kao gosti – 5:1 i poslao poruku "orlovia". Dvojica sjajnih golgetera, Erling Haland i Aleksander Serlot, poigravali su se sa odbranom zelenih, postigli su po dva gola.
Oprema u kojoj su "orlovi" igrali jedina je pozitivna stvar u meču protiv Rusije * S ovakvom igrom nemamo šanse da se plasiramo na EP, poručuju treneri Milorad Kosanović i Slobodan Krčmarević
- Nikada u dugoj karijeri nisam video igrača koji je toliko mlad tako napredovao. Možda Mesi i Ronaldo jedino. Haland je jedinstven fudbaler i ima potencijal da se razvije u igrača svetske klase. Ako pogledate kako igra u poslednjoj trećini terena, to je apsolutno top klasa - tvrdi Lagerbek.
- Možda bi morao da bude bolji u samoj igri, dok učestvuje u akcijama, ali i tu je na visokom nivou. Samo neka ga povrede poštede, biće jedan od najboljih igrača sveta - podvukao je Lagerbek.
Foto: Printscreen You Tube
Na poslednjih 20 utakmica koje je odigrao za Borusiju Dortmund i reprezentaciju Norveške, Haland je postigao 19 golova.
Aleksander Serlot najbolji strelac turskog prvenstva na poslednje dve utakmice reprezentacije postigao je tri gola. I ubedio selektora Lagerbeka da su on i Haland savršena kombinacija.
- Lako je i zabavno igrati sa Halandom. Tako se dobro razumemo na terenu da bismo mogli da igramo vezanih očiju - rekao je Serlot.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
Mik
pre 5 godina
Posle susreta sa Srbijom imaces placeni odmor 3-6 mes.najmanje.Castimo te.
Oprema u kojoj su "orlovi" igrali jedina je pozitivna stvar u meču protiv Rusije * S ovakvom igrom nemamo šanse da se plasiramo na EP, poručuju treneri Milorad Kosanović i Slobodan Krčmarević
Stravičan napad u režiji blokadera dogodio se danas u Aranđelovcu, gde je na brutalan način napadnut aktivista Srpske napredne stranke (SNS) Vladimir Marjanović.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević danas je hitno prekinuo program naše televizije zbog najnovije vesti, tačnije zbog objavljivanja u najmanju ruku šokantnog audio-snimka sa tajnog sastanka blokadera održanog krajem januara 2026. u Beogradu.
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević poručio je da niko nije ni pokušao da demantuje informacije do kojih je došao Informer, a koje se mogu čuti u audio-snimku sa tajnog sastanka blokadera.
Ministar kulture i član Predsedništva Srpske napredne stranke Nikola Selakovića ocenio je danas da iza tzv. studentske liste stoje ljudi koji nemaju nikakav politički rezultat, a da je, kako je rekao, njihov jedini program mržnja prema sadašnjoj vlasti, na čelu sa predsednikom Republike, ali i prema svemu što je srpsko.
Nakon što je napustio rijaliti Exatlon, Jovan Radulović Jodžir ostao je nekoliko dana na Dominikani i tom prilikom stigao da se kladi sa voditeljkom Kristinom Vasić.
Devojka Boška Marinkovića Tijana Šaranović u emisiji Exatlon Specijal rekla je da i u privatnom životu ponekad vidi zaveru u nekim situacijama, ali i da je za to kriva izolacija koja vlada u rijalitiju.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Jedna učiteljica uvela je pečat kao način evidentiranja domaćih zadataka, ali stručnjaci ističu da takva praksa ima smisla samo u nižim razredima, budući da u Srbiji već postoji e-dnevnik koji omogućava detaljno praćenje rada i ponašanja učenika.
U Višem javnom tužilaštvu u Beogradu saslušani su Ramiz U. (28) i Enis S. (21) zbog postojanja osnova sumnje da su 5. februara 2026. godine neovlašćeno nosili ručnu bombu koju su aktivirali i bacili na jedan ugostiteljski objekat na Novom Beogradu.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Hristina Jurcenko naporno je radila kako bi stvorila i održala školu plesa koju vodi u oblasti Donbasa, na istoku Ukrajine. Ipak, kako kaže, bila bi spremna da sve napusti zarad trajnog mira.
Italijanski ministar spoljnih poslova Antonio Tajani izjavio je danas da ustavna ograničenja sprečavaju Italiju da se pridruži Odboru za mir za Gazu, koji je formirao američki predsednik Donald Tramp.
Ilon Mask je prošle godine najavljivao da bi SpaceX mogao da pošalje bespilotnu letelicu na Mars do kraja 2026. godine, ali taj plan će ipak biti pomeren jer je kompanija odlučila da promeni prioritete.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Izbacivanje šećera nije dijeta već reset tela - za 14 dana glad se smiruje, energija stabilizuje, kilogrami naglo padaju, koža čisti, a potreba za grickanjem nestaje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar