• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

12.10.2020

23:04

IZDAO DOMOVINU! Bivši fudbaler Zvezde u novembru debituje za reprezentaciju druge države

Fudbal

IZDAO DOMOVINU! Bivši fudbaler Zvezde u novembru debituje za reprezentaciju druge države

Podeli vest

Nekadašnji prvotimac Crvene zvezde Damijen Le Talek (30) igra sjajno za Monpelje, ali bez obzira na to, na poziv u reprezentaciju Francuske ne može da računa jer je konkurencija prevelika.

Ipak, on je našao drugi način da se oproba u reprezentativnom fudbalu. Ukoliko se papirologija sredi na vreme, do novembra, Le Talek bi mogao da zaigra za reprezentaciju Rusije, odakle mu je supruga Kristina.

- Još je rano da pričamo o Damijenovom igranju za Rusiju jer ima tehničkih poteškoća na kojima rade advokati. Ukoliko bude imao priliku da igra za Rusiju, on će to učiniti - rekla je gospođa Le Talek ruskim medijima.

Foto: Starsportphoto©

Damijen Le Talek

Le Talek već ima rusko državljanstvo, ali zbog propisa FIFA nije sigurno da će u skorije vreme moći da zaigra za "zbornjaju".

Ukoliko se sve sredi, Le Talek bi za Rusiju mogao da zaigra i protiv Srbije u poslednjem kolu Lige nacija, 18. novembra.

On je nastupao za sve mlađe selekcije Francuske, ali nikada nije debitovao za prvi tim "galskih petlova".

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine
Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta predložio je državnim organima Srbije, povodom 84 godine od osnivanja takozvane Nezavisne Države Hrvatske (NDH), da se 10. april proglasi za Dan sećanja na genocid nad Srbima u NDH sa ciljem, kako je naveo, da ta tema postane sastavni deo kulurnog obrasca i identiteta srpskog naroda, a posebno mlađih generacija.

10.04.2026

20:22

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…

10.04.2026

10:40

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set