• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

18.10.2020

14:59

(VIDEO) CRNO VAM SE PIŠE - VULETIĆ "ZAPALIO VATRU" PRED OKRŠAJ U HUMSKOJ!

Fudbal

(VIDEO) CRNO VAM SE PIŠE - VULETIĆ "ZAPALIO VATRU" PRED OKRŠAJ U HUMSKOJ!

Podeli vest

Čelnik Partizana Vladimir Vuletić podgreva atmosferu pred utakmicu u Humskoj od 17 časova (Arena 1, B92) sa Crvenom zvezdom u 11. kolu Superlige Srbije

- Crno vam se piše - napisao je Vuletić na Tviteru uz naslov Zvezdana Terzića iz jednog od starih brojeva Sportskog žurnala, na kom piše "Terzić: Lopovima neću da čestitam".

Ta izjava je iz 2017. kada je Partizan uzeo titulu posle odlaska Miodraga Božovića.  Vuletić je objavio snimak koji ovaj susret zove derbijem decenije, ali to nije sve. Pošteno je čelnik Partizana isprozivao komšije pred utakmicu u Humskoj.

Pogledajte kako je Vuletić najavio derbi!

 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set