ŠPANIJA BRUJI POSLE JOVIĆEVIH GOLOVA! Sada slede kritike i ismevanje Reala
Podeli vest
Srpski napadač Luka Jović je sa dva gola za pola sata igre debitovao u novom mandatu u dresu Ajntrahta, a taj meč je sa velikom pažnjom ispraćen u Španiji
Naime, Jović koji je tek stigao u Frankfurt na pozajmicu iz Reala je za pola sata na terenu, a u razmaku od 20 minuta postigao jednak broj golova kao za godinu i po dana u "kraljevskom klubu".
Ajntraht iz Frankfurta je u 16. kolu Bundeslige rezultatom 3:1 na svom terenu savladao Šalke, a Luka Jović je u igru ušao u trenutku kada je na semaforu pisalo 1:1 i sa dva gola je rešio meč
17.01.2021
19:38 >> 19:54
O tome je veliku analizu napisala španska "Marka", a mi vam je prenosimo u celosti.
- Nikada pre Madridisti i Antimadridisti nisu sa nestrepljenjem čekali neki meč Bundeslige kao današnji duel Ajntrahta i Šalkea. Najgore od dvega je što su i jedni, i drugi bili ubeđeni da će Luka Jović početi da trese mreže čim ode iz Reala. Da, u poslednje vreme se takve stvari stalno dešavaju Real Madridu. Problem za Real nije što je Luka danas dao gol, već što je dao dva. Isto koliko i u Realu za 18 meseci.
Ne bi bilo fer da sada osuđujemo Real za odlazak srpskog napadača. Ovo je dobar transfer jer Jović ne bi igrao mnogo u u belom dresu do kraja sezone. Ono o čemu bi moglo da se govori je način na koji je srpski napadač vođen tokom perioda u Madridu.
Današnja dva gola protiv Šalkea su očigledno potvrdila da Jović nije loš napadač. Kod prvog je uhvatio volej i zakucao loptu u mrežu, kod drugog je otresao čuvara i pogodio po zemlji. Potezi koje smo od njega retko viđali u Madridu.
Zidan je morao da uradi više za Jovića, a Jović je morao da uradi više na prilagođavanju Realu. Jer, moramo da kažemo, Srbin se nije mnogo potrudio da nauči jezik, a lepo se provodio otkako je krenula COVID-19 era. Izbegavao je karantin, pravio žurke, družio se sa prijateljima koji su kasnije bili pozitivni na koronu... Nije baš da je bio anđeo. I da, na terenu je dobio malo vremena. Ali i kada bi ga dobio, izgledao je preterano hladan, ni nalik onome igraču iz Nemačke gde se očigledno oseća prijatno.
Sada će Real Madrid dobiti porciju kritika i ismevanja, ali kada se glave ohlade, trebalo bi slaviti svaki Jovićev gol u Frankfurtu i nadati se da će u junu Real dobiti nazad kompletnijeg igrača sa više samopouzdanja. A kada se vrati, treba mu pružiti ljubav, veru i veću minutažu...
Jovićev slučaj nas sve poziva da sagledamo stvari iz malo drugačijeg ugla. Onoga koji nije baš dobar za Zidana. Iz nekog razloga, mladi igrači u Realu nisu baš po Zidanovom ukusu stara garda je i dalje u prednosti u odnosu na njih. Edegard se iz Sosijedada vratio kao zvezda, ali ga nema u timu Reala. Vinisijus takođe retko dobija šansu u startnoj postavi. Valverde, kojem je Zidan pružio najveću šansu, ipak nije siguran starter... - piše "Marka".
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
komentari
zoran
pre 4 godine
Nije mogao sam da daje golove kada mu nisu dodavali loptu.
Ajntraht iz Frankfurta je u 16. kolu Bundeslige rezultatom 3:1 na svom terenu savladao Šalke, a Luka Jović je u igru ušao u trenutku kada je na semaforu pisalo 1:1 i sa dva gola je rešio meč
Predsednik Odbora za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu Narodne skupštine Republike Srbije i narodni poslanik SNS Uglješa Mrdić tvrdi da su državna tužiteljka Zagorka Dolovac i tužilac Mladen Nenadić naredili da se odbaci krivična prijava protiv Nebojše Bojovića i Milutina Miloševića.
Predsednik Narodne stranke i poznati advokat Vladimir Gajić razbucao je odmetnuto Tužilaštvo u Srbiji i izneo dokaze crno na belo na koji način ono funkcioniše po nalozima Vrhovne javne tužiteljke Zagorke Dolovac i Mladena Nenadića, čelnika Tužilaštva za organizovani kriminal (TOK).
Dok se građani Srbije pitaju zašto evropski put zemlje godinama stoji u mestu, iza zavese se vode ozbiljni razgovori o ključnim državnim pitanjima, poput izbora članova Saveta REM, a za pregovaračkim stolom, prema saznanjima iz izvora bliskih pregovorima, sede predstavnici Građanskih inicijativa i Nacionalnog konventa o EU.
Oglasio se blokaderski ološ koji je u utorak uveče u srcu Čačka izveo jeziv napad na pevačicu Anu Bekutu tokom njenog nastupa povodom dočeka Srpske Nove godine.
Posle jedne od borbi na Exatlonu Crveni tim, a posebno Radojica Lazić, provocirao je Sanju Kalinović, na šta je ona uzvratila sarkastičnim poljupcima i lažnom zahvalnošću.
Takmičar Crvenih u najvećem sportskom rijalitiju na svetu, Jovan Radulović Jodžir, sapleo se i povredio nogu. Zbog pada je odmah reagovao lekarski tim.
Pravo niotkuda došlo je do svađe između Marka Nikolića i Nemanje Radovanovića. Mesar je potpuno izgubio živce, pa čak i krenuo na saigrača. Srećom, ceo Plavi tim se umešao i sprečio eventualnu tuču.
Televizija Informer večeras emituje specijalni program posvećen najnovijim dešavanjima u Loznici, sa fokusom na strašnu i do sada neviđenu zloupotrebu elementarne nepogode u političke svrhe.
Mladići rođeni 2008. godine, kao i oni stariji koji do sada nisu "uvedeni u tefter" vojske, imaju rok do 27. februara da se jave lokalnim centrima Ministarstva odbrane. Ukoliko to ne urade, slede ogromne kazne.
Posle više od 50 godina, "mercedes benz" se vratio na tron evropske automobilske industrije, pošto je model "CLA" na sajmu automobila u Briselu proglašen za Evropski automobil godine.
Desetine uginulih svinja bačenih u sneg zatekli su veterinarski inspektori u selu Metković kod Bogatića i naložili hitno uklanjanje i transport u kafileriju.
Za Bogojavljensko plivanje za časni krst u Kragujevcu prijavilo se 108 učesnika, među kojima su i šest žena i devet pliavača koji još nemaju 18 godina.
U pojedinim opštinama, ako potraje vanredna situacija zbog vremenskih nepogoda, plan je da se uvede onlajn nastava na početku drugog polugodišta, najavio je ministar prosvete Dejan Vuk Stanković.
Željko Ražnatović Arkan (48) ubijen je pre tačno 26 godina u beogradskom hotelu "Interkontinental", a tim povodom čitulje u novinama dali su Aca Mandić sin ubijenog Milenka Mandića Mande, koji je ubijen zajedno sa Arkanom, kao i Srpska dobrovoljačka garda.
Navijači Partizana masovno se opraštaju od muškarca Aleksandra A., koji je, kako se sumnja, juče pao sa sprata jedne zgrade u baštu kafića u centru Beograda.
Željko Ražnatović Arkan ubijen je na današnji dan pre 26 godina. Na Novom groblju održava se pomen kome će kao i svake godine do sada prisustvovati najbliži članovi porodice i prijatelji.
Jovan P. (42), otac Dušana P. (16), uhapšen je po nalogu Prvog osnovnog javnog tužilaštva u Beogradu zbog sumnje da je izvršio krivično delo zapuštanje i zlostavljanje maloletnog lica.
Grenlandska ministarka spoljnih poslova Vivijan Mocfeldt bila je vidno potresena tokom intervjua uživo za grenlandsku televiziju KNR, neposredno nakon sastanka sa američkim zvaničnicima u Vašingtonu.
Odluka predsednika SAD Donalda Trampa da još prošle jeseni prebaci značajne američke snage na Karibe, u okviru pritiska na tadašnjeg venecuelanskog lidera Nikolasa Madura, sada ograničava vojne opcije Vašingtona u slučaju eskalacije sukoba sa Iranom.
Pentagon premešta nosač aviona iz Južnog kineskog mora na Bliski istok, u zonu odgovornosti Američka Centralna komanda, usred naglog rasta tenzija između administracije predsednika Donald Tramp i Iran.
Reditelj filma "Đeneral", Miloslav Samardžić kaže za Informer da poslednjih godina Draža Mihailović u mnogim anketama pobeđuje Josipa Broza Tita po popularnosti i siguran je da će jednog dana biti u rangu vojvode Živojina Mišića.
Španska vlada razmatra mogućnost da oduzme medalju za likovnu umetnost koju je pevač Hulio Iglesijas (83) dobio 2010. godine, nakon što su ga bivše zaposlene u njegovom timu optužile za seksualno uznemiravanje.
Skup sećanja na nedavno preminulog muzičara Ljubu Ninkovića (1950-2026) održan je danas u Radio Beogradu u prisustvu članova porodice, prijatelja, saradnika i brojnih poštovalaca.
Prvi znaci leta usred zime već se naziru, jer u bioskope širom Srbije uskoro stiže novo ostvarenje reditelja Gvozdena Đurića, osvežavajuća letnja dramedija "Biće novih leta", inspirisana istinitim događajima.
Nova studija otkriva da jutarnji intimni odnosi utiču na dobro na hormonsku ravnotežu, raspoloženje i radni učinak, pogotovo kod muškaraca, za čak 70 odsto.
Porodica i prijatelji obeležili su danas 26. godišnjicu smrti Željka Ražnatovića Arkana na Novom groblju ovoga puta bez njegove dece Veljka i Anastasije.
Danas se navršava 26 godina od ubistva Željka Ražnatovića Arkana, a pomenu je prisustvovala i njegova supruga Svetlana Ceca Ražnatović sa porodicom i prijateljima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar