19.02.2021

20:31

DUŠAN JE IGRAČINA! Vlahović akrobatski golom i asistencijom doneo pobedu Fjorentini /VIDEO/

Srpski fudbaler Dupan Vlahović najzaslužniji je za pobedu Fjorentine u prvoj utakmici 23. kola Serije A

"Viola" je na svom terenu slavila sa 3:0 protiv Specije, a sva tri gola su pala u drugom poluvremenu.

Dušan Vlahović je upisao gol i asistenciju, a baš kao i Nikola Milenković, odigrao je ceo meč.

Fjorentina je povela u 49. minutu preko Vlahovića koji je akrobatskim potezom smestio loptu u mrežu.

Prednost ljubičastih je u 64. minutu duplirao Gaetano Kastrovili.

Konačan rezultat je u 82. minutu postavio Valentin Ejserik nakon što ga je Vlahović proigrao i ostavio mu samo da ubaci loptu u praznu mrežu.