• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

06.03.2021

11:45

FATALNA RUSKINJA! Nejmar je s njom varao devojku, poljubila je maloletnog Mbapea! /FOTO/

Fudbal

FATALNA RUSKINJA! Nejmar je s njom varao devojku, poljubila je maloletnog Mbapea! /FOTO/

Podeli vest

Ruska voditeljka, manekenka Viktorija Bonja otkrila je detalje afera sa fudbalerima

Ruskinja je za "Sport Ekspres" obelodanilo da je bila u kratkoj aferi sa prvom zvezdom Pari Sen Žermena Kilijanom Mbapeom.

Međutim, Mbape je tada bio maloletan, pa se tako lepa Viktorija uplašila da je neko ne optuži za pedofiliju.

- Poljubila sam Mbapea i nisam znala da ima 17 godina. Tada smo oboje bili slobodni, ali kada sam shvatila da nije punoletan, pomislila sam u sebi: "Bože, optužiće me za pedofiliju." Taj odnos nije mogao da se razvije. Nije mi žao, jer imam dete i treba mi stabilnost u životu - otkrila je Ruskinja i kritikovala Mbapea jer se druži sa Nejmarom.

- I dalje sam u kontaktu s njim. Brine me, talentovan je, a stalno se druži s Nejmarom. Možda je sada mlad, može da održi kondiciju, da pije i trči, ali s godinama se to menja. Da Nejmar nije toliko pio, danas bi bio velika zvezda Barselone. 

Ruskinja je imala aferu i sa Brazilce.

- On je sjajan čovek, ali ima problema. Voli žene, užasan je ženskaroš. Osetila sam to i na sebi. I u tom trenutku je imao devojku - ispričala je Viktorija.

 

 



Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine
Politika

"Sve treba da zastane na dva minuta, uvesti Dan sećanja na genocid u NDH": Linta predlaže da 10. april bude obeležen svake godine

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta predložio je državnim organima Srbije, povodom 84 godine od osnivanja takozvane Nezavisne Države Hrvatske (NDH), da se 10. april proglasi za Dan sećanja na genocid nad Srbima u NDH sa ciljem, kako je naveo, da ta tema postane sastavni deo kulurnog obrasca i identiteta srpskog naroda, a posebno mlađih generacija.

10.04.2026

20:22

TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!
Live TV

Očekujte neočekivano! Gledajte "Na merama" sutra od 20h!

U prethodnoj epizodi Informerove emisije "Na merama" otkrili smo vam o čemu su pričali blokaderi Gagi Jovanović i Jelena Kleut, čime se u slobodno vreme bavi još jedan blokader - glumac Dragan Bjelogrlić, kuda je išao političar Vladan Đokić, da li se pevač Beki Bekić snašao u ulozi dede, kako je samozvanom revolucionaru Jovu Bakiću propao "pokušaj" dinstanja na protestu…

10.04.2026

10:40

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set