07.04.2021

20:48 >> 21:19

ATOMSKI FUDBAL U MINHENU! PSŽ se revanširao Bavarcima! /VIDEO/

Fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Bajern sa 3:2 (2:1) u prvoj utakmici četvrt finala Lige šampiona

Atomski fudbal u Minehnu! Pravi praznik za oči pružili su nam fudbaleri Bajerna i Pari Sen Žermena, a nakon prvog meča Parižani imaju minimalnu prednost pred revanš - 3:2!

Imala je četa PSŽ-a posle pola sata već dva gola prednosti i to iz samo dva pokušaja. Prvobitno je Nejmar kao na tacni poslužio Mbapea, a Francuz je loptu poslao kroz noge Nojeru.

Duplirao je Markinjos prednost svog tima, ali je pred kraj prvog poluvremena Čupo Moting smanjio zaostatak Bajerna.

Tek što je počelo drugo poluvreme Bajern je već izjednačio! Strelac je bio MIler. Delovalo je da će Bavarci lako preokrenuti, ali je usledio trenutak inspiracije Kilijana Mbapea koji je "provozao" Pavara i poslao loptu u bliži ugao Nojerovog gola!

BAJERN - PSŽ 2:3 (1:2)

Stadion: "Alijanc arena", Minhen. Sudija: A. Lahos, Španija

Strelci: Mbape 3, 68, Markinjos 28, Čupo Moting 37, Miler 60,

Bajern: Nojer, Ernandez, Alaba, Zule, Pavar; Kimih, Gorecka; Sane, Koman, Miler; Šupo Motan.

PSŽ: Navas, Dialo, Kimpembe, Markinjoš, Dagba; Danilo, Gej; Di Marija, Nejmar, Draksler, Mbape.

Fudbaleri Čelsija rutinski su rešili prvi meč četvrt finala Lige šampiona pošto su u Sevilji savladali Porto sa 2:0 (1:0).

Imao je Porto svoje šanse, bili su "zmajevi" dostojan rival, ali je tim Tomasa Tuhela na iskustvo rešio meč i gotovo izborio polufinale.

Poveo je Čelsi preko Mejsona Maunta u 32. minuta. Pokušavao je Porto preko Marege i Korone, ali nije bilo gola! Meč je rešio Ben Čilvel pet minuta pred kraja kada je pogodio za 2:0

PORTO - ČELSI 0:1 (0:1)

Strelac: Mejson Maunt 32

Stadion: "Ramon Sančes Pishuan", Sevilja. Sudija: S. Vinčić, Slovenija

Porto: Markesan, Sanusi, Pepe, Mbemba, Manafa; Korona, Grujić, Uribe, Otavio; Marega, Luis Dijaz.

Čelsi:Mendi, Ridiger, Aspilikueta, Kristensen; Čilvel, Kovačić, Žoržinjo, Džejms; Verner, Haverc, Maunt.

Drugo poluvreme

85. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Velika greška odbrane Porta, kažnjava to Ben Čilvel, sada je 2.0 za Čelsi!

77. minut - Imao je sada Čupo Moting šansu da ponovo poravna rezultat, ali je Navas ponovo fantastično odreagovao. Na kraju je bio i ofsaj

72. minut - Kolosalna prilika za Musu Maregu! Pao je napadač u kaznenom prostoru rivala, ali sudija nije odregovao na to!

68. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Mbape ponovo pogađa! Kakva "simultanka" mladog napadača PSŽ-a, sada je 2:3!

61. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Nerešeno je na Alijanc Areni! Pogađa Tomas Miler nakon kornera, veliku grešku napravio je Presnel Kimpembe!

60. minut - Atomski fudbal u Minhenu! REđaju se šanse na obe strane, a Nojer i NAvas pokazuju golmansku klasu!

57. minut - Fernando Luis Diaz je šutrao sa ivice šesnaesterca, Čelsi je sada imao mnogo sreće!

53. minut - Brani neverovatno večeras Kejlor Navas! Skinuo je sada dva čista gola prvobitno Mileru, a potom i Pavaru!

52. minut - Ogromna šansa sada za Nejmara, imao je Brazilac zicer. Ipak, šutirao je pravo u Manuela Nojera!

49. minut - Nova opasnost pred golom PSž-a, Kimih je sada šutirao, ali je Navas ponovo odbranio.

47. minut - Dobro je počeo Bajern u drugom poluvremenu kombinovali su Koman i Dejvis, ali je Kanađanin nekontrolisano centrirao.

Prvo poluvreme

45. minut - Gotovo je prvo poluvreme!

43. minut - Nova šansa za Porto, visi gol u Španiji! Mogao je sada Korona da poravna rezultat, ali je Emanuel Mendi sjajno odreagovao.

40. minut - Zaidu Sanusi je poslao loptu u šesnaesterac, ali je obrana Čelsija presekla i izbila loptu.

36. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Smanjuje Bajern zaostatak, fantastičan pogodak Čupa Motinga - 1:2!

33. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Poveo je Čelsi u Sevilji protiv Porta, strelac je Mejson Maunt!

30. minut - Povredio se Markinjos nakon datog gola, te Poketino umesto njega na teren šalje Andera Ereru.

28. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOL! Markinjos duplira prednost Pari Sen Žermena - 0:2!

23. minut - Velika šansa sada za Porto na Ramon Sančes Pishuanu. Ubacio je Otavio loptu iz kornera, ali je Pepe šutirao daleko preko gola!

19. minut - Ogromnu priliku imao je sada Leon Gorecka, ali je reprezentativac Nemačke bio neprecizan.

16. minut - Nejmar je pokušao da nađe nekog od saigrača, ali se Nojer nije dao iznenaditi!

12. minut - Draksler se radovao posle gola, misleći da je 2:0, ali je dosuđen ofajd! U Sevilji je u istom minutu viđena najbolja šansa! Uribe je bio u prilici za Porto, pucao sa ivice šesnaesterca, ali je lopta proletela malo iznad prečke!

9. minut - Prva šansa za Bajern! Gorecka je bio u prilici, ali lopta nije mogla koz "šumu" nogu !Odmah nakon njega pokušao je Miler, bio u još boljoj šansi, ali ništa!

4. minut - U Sevilji još nema uzbuđenja! U toku je ispitivanje snaga...

3. minut - GOOOOL! Kilijan Mbape je strelac posle asistencije Nejmara! Kako igra ovaj momak! Francuz je želja mnogih evropskih velikana, evo i zašto!

1. minut - Počelo je u Sevilji! Hoćemo li imati uzbudljivo veče ili uspavanku (nadamo se da ne), ostaje nam da vidimo u narednih 90 minuta...

20:44 - Na žrebu četvrtfinala Lige šampiona mnogi su želeli Porto! Međutim, Juventus se nije lepo proveo! Izabranici Serža Konseisaa napravili su podvig i eliminisali torinske Bjankonere!

20.35 - Mnogo problema postoji u dva tima koja večeras igraju. U Bajernu je izbio sukob između Hansija Flika i Hasana Salihamidžića.

U Čelsiju je izbila tuča na treningu i posle toga je devet igrača stavljeno na transfer listu.

20:30. Dobro veče i dobrodošli na lajv prenos utakmica četvrtina finala Life šampiona! Pratite mečeve iz minuta u minut na portalu Informer.rs

Važno je da se čula istina! Maja Gojković: Podrška predsedniku Vučiću, koji se argumentovano i hrabro borio za interese Srbije u SB UN!

Dajem punu podršku predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću, koji se argumentovano i hrabro borio za interese Srbije u Savetu bezbednosti UN, najvišem forumu svetske politike. Naša zemlja je u prethodnom periodu suočena sa izuzetno teškim pitanjima samo zbog posvećenosti slobodoljubivoj i samostalnoj politici i zbog apsolutne odlučnosti da odbrani interese svoje države i naroda, koji je izložen najvećim izazovima decenijama unazad.