• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

13.04.2021

10:16

SIN ZVEZDANA TERZIĆA U ZVEZDI! Kostadin postaje pomoćnik DIREKTORA!

Fudbal

SIN ZVEZDANA TERZIĆA U ZVEZDI! Kostadin postaje pomoćnik DIREKTORA!

Podeli vest

Posle rada u Fudbalskom savezu Srbije, Kostadin Terzić će imati svoju funkciju u Crvenoj zvezdi

Crvena zvezda je dobila novog člana, pošto je u klub iz Ljutice Bogdana došao Kostadin Terzić, prenosi Telegraf. 

Kostadić će biti zaposlen na funkciji pomoćnika poslovnog direktora Marka Petrovića.

 

 

Foto: Starsportphoto

Kostadin i Zvezdan Terzić

Kostadin je od 1. aprila zaposlen u Zvezdi, kako navodi pomenuti izvor. Posle dve godine istekao mu je ugovor sa Fudbalskim savezom Srbije, gde je bio menadžer za razvojne projekte sa UEFA, posebno zadužen za implementaciju VAR-a u Srbiji.

Sinovi Zvezdana Terzića, Kostadin i Nikša često su bili u loži sa svojim ocem gledajući mečeve crveno - belih.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

komentari
Miki

pre 4 godine

Sramota to je ta Srbija i veze koje nikada nece prestati sa zaposljavanjem.Podrska od Vučića.Mafija

Vrana

pre 4 godine

Kako je to moguce? Bilo bi vreme da se te ljude zamene za sposobne a ne vecitim grebatorima i njihovoj deci. Dokle vise?

sledeća vest

Politika

Saznajemo: Dolovac se vratila u Srbiju - ovo je radila u Hagu
Politika

Saznajemo: Dolovac se vratila u Srbiju - ovo je radila u Hagu

Vrhovni javni tužilac Zagorka Dolovac, koja je otišla iz Srbije u utorak ujutru, dan nakon što je Odbor za pravosuđe, državnu upravu i lokalnu samoupravu odbio njene izveštaje o radu tužilaštva za period od 2020-2024. godine, vratila se posle četiri dana u Srbiju, i to sinoć nešto malo pre ponoći, saznaje Informer.

06.12.2025

09:10

TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!
Live TV

Ne propustite novu epizodu emisije "Na merama" - U subotu od 20h ulazimo u trag i nedodirljivima!

Prošle sedmice u popularnoj Informerovoj TV emisiji "Na merama" mogli ste, između ostalog, da vidite, kako biznismen iz Ratkova Branko Babić sa Draganom J. Vučićevićem dogovara kupovinu medija Junajted grupe, šta na pijaci pazari ministarka Milica Đurđević Stamenkovski, kakve turustičke aranžmane merka poslanica-blokaderka Biljana Đorđević, gde penzionerske dane provodi nekadašnji lider SPO-a Vuk Drašković…

05.12.2025

10:57

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set