• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

20.04.2021

14:48

GAZDE UĆUTKALE JIRGENA KLOPA! Znam vlasnike, stalo im je do nas!

Fudbal

GAZDE UĆUTKALE JIRGENA KLOPA! Znam vlasnike, stalo im je do nas!

Jirgen Klop, menadžer Liverpula, je pre dve godine bio protiv Superlige Evrope, ponovo je to i pred utakmicu sa Lidsom, a onda verovatno dobio zanimljiv telefonski poziv, jer je pokupao da promeni ploču

Šef stručnog štaba Liverpula pokušao je da spusti loptu na zemlju. Nalazi se između dve vatre: poslodavaca koji ga debelo plaćaju i navijača koji ga obožavaju, a protive se priključenju Superligi, kao i on.

- Imam danas potpuno isto mišljenje o Superligi kao prethodnih dana. Teška je to odluka, ljudi nisu srećni zbog nje. A, najvažniji deo fudbala su navijači i tim. Mene, stručni štab i igrače niko ništa nije pitao, tako da mi ništa pogrešno nismo ni uradili - poručio je Klop pre meča, a onda poručio: 

Foto: reuters

 

- Šest godina sam u klubu, dobro znam vlasnike, odgovorni su i ozbiljni ljudi. Stalo im je do nas, ali nikad ne moraju da objašnjavaju ovakve odluke ili da traže dozvolu da povlačenje određenih poteza. Često razgovaramo, međutim, u ovaj proces (oko pridruživanja Superligi, op. aut.) nisam bio uključen. Nimalo - kazao je Klop.

Kaže da ga niko iz vrha kluba nije konsultovao pre nego što se pojavila vest da će Crveni, zajedno sa Mančester Sitijem, Mančetser junajtedom, Arsenalom, Čelsijem i Totenhemom u kolo sa Juventusom, Interom, Milanom, Realom, Atletikom i Barselonom.

- U nedelju sam o tome obavešten. Niko ne zna šta će se desiti. Ni sam ne znam ništa. Ni ekipa, ni ja, nemamo ništa s tim. Stvarno vam kažem, iako ljudi smatraju da imamo. Na primer, nismo zalužili da nam se u svlačionici Eland rouda ostave majice sa natpisom "Zaradite“ (plasman u Ligu šampiona, op. aut.). Nije u redu. Kao što nije u redu da se navijači Lidsa deru na nas dok smo bili u gradu. I mi smo ljudi.

Foto: reuters

 

Nastavio je Klop da se pravda.

- Nemamo ništa sa ovim. Mi smo samo zaposleni u klubu, kao jedan od radnka osećam odgovornost za dosta toga. Kad sam u nešto umešan onda lako podnosim kritike. Jedino što sad nema razloga da se zbog toga kritikuju i moji fudbaleri. Nismo umešani u ovo. 


Komentari

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set