02.05.2021

14:23

DRAMA I SEDAM GOLOVA U RIMU! Lacio vodio 4:1, pa strepeo za pobedu! /VIDEO/

Fudbaleri Lacija jedva su pobedili Đenovu rezultatom 4:3 u 34. kolu Serije A

Vodio je Lacio sa 4:1 do 80. minuta utakmice i delovalo je da će bez problema privesti meč kraju. Ali, usledila je drama.

Đenova je za dva minuta postigla dva gola. Smanjila rezultat na 4:3 i uvela meču u uzbudljiv finiš.

Ipak, uspeli su Rimljani da sačuvaju minimalnu prednsot do kraja meča u upišu drugu pobedu u nizu, petu u poslednjih šest utakmica.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković Savić igrao je od prvog minuta, a igrao je do 82. minuta utakmice. Radovanović je u ekipi "grifona" odigrao prvih 45 minuta meča.

Domaćin je nakon prvih 45 minuta stekao dva gola prednosti.  Hoakin Korea u 30. i Ćiro Imobile u 43. minutu pobrinuli su se za lepo prednost Lacija pred drugi deo utakmcie.

Samo dva minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno da Đenova smanji zaostatak i to autogolom Marušića.

Ali, sve je to poništio samo minut nakon toga na drugoj strani  Luis Alberto, koji je pogodio za 3:1, dok je grugi gol Koree u 56. približio je Rimljane pobedi.

Međutim, gosti su uspeli da uvedu meč u neizvesnu završnicu golovima Đanluke Skamaka u 80. i Eldora Šomudorova u 81. minutu meča.

Ali, to je bilo sve, Đenova nije uspela da dođe bar do boda.