Sudijska komisija Fudbalskog saveza Srbije, odredila je da će finale Kupa Srbije suditi Srđan Jovanović
Pomagaće mu Uroš Stojković i Milan Mihajlović, a četvrti sudija biće Lazar Lukić.
Jovanović je trenutno najbolje rangirani sudija u UEFA, a mnogi ga pamte da je sudio 161. večiti derbi, kada je tom prilikom poništio gol Zvezdi pri rezultatu 0:0.
Foto: Starsportphoto
Nakon te toga, oglasio se Zvezdan Terzić koji je poručio:
- Jovanoviću sam rekao, ne sviđa mi se što sudiš, znam da si proglašen kao partizanovac, ali verujem da želiš u Evropi da napreduješ i da nećeš to zloupotrebiti. Ali on je zloupotrebio, i poništen nam je čist gol - poručio je Terzić tada.
S druge strane, Partizan je nakon meča sa Vojvodinom izdao saopštenje da je direktno uticao na rezultat utakmice u kojoj su crno - beli izgubili 3:2.
Predsednik Zajednice klubova Super i Prve lige Dragomir Lazović je u pismu javnosti u subotu optužio prvog čoveka FSS Marka Pantelića da se u njegovim fiokama nalaze skrivene prijave iz UEFA
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Predsednik Zajednice klubova Super i Prve lige Dragomir Lazović je u pismu javnosti u subotu optužio prvog čoveka FSS Marka Pantelića da se u njegovim fiokama nalaze skrivene prijave iz UEFA
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević otkrio je u prvom Kolegijumu da blokaderi nastavljaju sa vetiranjem - izbacujući sa blokaderske liste kandidate koje su sami predložili.
Hrvatski teror ne prestaje, pa su tako Srpkinju Nikolinu Bačkonju osudili na kaznu zatvora samo zato što je objavila fotografiju na društvenim mrežama svog sedmogodišnjeg deteta sa Badnjakom i podignuta tri prsta!
Nenad Rašković iz sela Dren u opštini Zubin Potok, kojeg su brutalno pretukli pripadnici takozvane kosovske policije, transportovan je danas iz Kliničko-bolničkog centra u Kosovskoj Mitrovici u UKC u Beograd, gde će nastaviti lečenje.
Kada se dnevna vreva na Zlatiboru stiša, a poslednji zraci sunca polako nestanu iza planinskih vrhova, pogled se sa Tornika seli - pravo u nebo. Evo o čemu je reč.
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da se nastavlja borba sa gašenjem požara u Srbiji, pre svega u Deliblatskoj peščari i na Stolovima kod Kraljeva, i istakao da za sada nisu ugroženi ljudski životi i naselja.
Ministarstvo unutrašnjih poslova (MUP) Srbije apelovalo je danas na građane da budu oprezni zbog sve učestalije pojave krivičnih dela prevara putem telefonskih poziva, kao i da svaki sumnjivi slučaj bez odlaganja prijave policiji.
U ovom periodu u vazduhu su najzastupljeniji poleni korovskih biljaka, a polen ambrozije za sada se registruje u nižim koncentracijama, izjavila je danas Ana Ljubičić iz Agencije za zaštitu životne sredine.
Više javno tužilaštvo u Beogradu podiglo je optužnicu protiv Živorada Č. (35) zbog sumnje da je sa Vorihom I. (31) vrbovao maloletnicu i primoravao je na prostituciju.
U čačanskom naselju Ljubić danas je uhapšen vozač automobila marke "bmw x5", nakon što je, prema prvim informacijama sa terena, pokušao da pobegne policiji.
Policija u Kruševcu, brzom i efikasnom akcijom, rasvetlila je razbojništvo i uhapsila M. M. (23), M. O. (18) i A. K. (24) iz Crne Gore, zbog sumnje da su izvršili ovo krivično delo u saizvršilaštvu.
U velikoj i koordinisanoj akciji traganja i spasavanja u Velebitskom kanalu kod Senja došlo je do velikog obrta - jedna od četvoro nestalih mladih osoba, državljanka Portugalije, pronađena je živa i u dobrom stanju.
Iran i Sjedinjene Američke Države nisu razgovarali o produženju privremenog prekida vatre, jer Teheran smatra da sporazum nije ni stupio na snagu i da samim tim ne postoji period koji bi mogao da bude produžen, izjavio je danas visoki iranski zvaničnik za Rojters.
Administracija američkog predsednika Donalda Trampa spremna je da potroši najmanje 900 miliona dolara (780 miliona evra) za građevinske projekte na imanju Bele kuće, pokazuje dokumentacija projekta.
Planovi Ursule fon der Lajen, predsednika Evropske komisije, za brzi prijem Ukrajine i drugih zemalja kandidata u Evropsku uniju mogli bi da budu ugroženi ukoliko ne uspe da ubedi sve zemlje EU da odobre nova pravila proširenja, prenose mediji, pozivajući se na visoke evropske zvaničnike.
Ajmokac je jedno od onih starinskih jela koje mnoge vraća u vreme kada se kuvalo jednostavno, ukusno i bez mnogo trošenja. Pravio se širom domaćinstava, a zbog pristupačnih sastojaka i brze pripreme bio je čest izbor za porodični ručak.
Izbor između drvene i plastične daske za sečenje česta je dilema u gotovo svakoj kuhinji. Iako se plastične daske često koriste u profesionalnim kuhinjama, kuvar poznat kao šef Džoši smatra da je za svakodnevnu upotrebu kod kuće ipak bolja drvena daska.
Kejli Kilion (29) i njen suprug Kodi Nelson (32) upoznali su se i započeli vezu dok su živeli u Los Anđelesu. Samo nekoliko meseci kasnije krenuli su u neobičnu avanturu koja ih je odvela širom sveta.
Komentari
Ostavite komentar
Pravila komentarisanja:
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.