OGROMNO POJAČANJE ZA RAD, MAKAR NA POČETKU SEZONE! Najbolji igrač pristao da pomogne!
Podeli vest
Fudbaleri Rada su u poslednjem trenutku ispali iz elitnog ranga takmičenja i sada tim sa Banjice ekspresno želi da se vrati
Rad će ove sezone posle mnogo vremena igrati u Prvoj ligi Srbije! Žele po svaku cenu "građevinari" da se vrate u Supelrigu, a uprava kluba je učinila sve što je u njihovoj moći da se to i desi!
Čukarički će biti prvi srpski klub koji će odigrati meč u Ligi konferencija. Brđani će u sredu od 20 časova na stadionu na Banovom brdu u okviru drugog kola novoformiranog takmičenja ugostiti azerbejdžanski Sumgait.
21.07.2021
13:46
Dva igrača koja su bila nosioci igre u minuloj sezoni su bez sumnje Milan Blažić i Miloš Radivojević! Blažić se dogovorio sa klubom pre nekoliko dana da će naredne sezone igrati u beogradskom timu, dok je sjajni defanzivac Miloš Radivojević, takođe pristao da pomogne voljenom klubu, ali pošto je u pregovorima sa nekoliko inostranih i superligaških ekipa, klub će mu izaći u susret kada bude imao ponudu koja ispunjava njegova očekivanja!
Foto: Starsportphoto
- Stadion na Banjici je moja druga kuća! I dalje me boli što nismo izborili opstanak, ali verujem da se Rad neće dugo zadržavati u nižem rangu! Tu sam da pomognem, makar na početku i daću sve od sebe da "građevinari" opet budu tamo gde zaslužuju!
Levonogi odbrambeni igrač, koji podjednako dobro pokriva poziciju štopera i levog beka je tokom bogate inostrane i superligaške karijere igrao osim u Radu, bio u Voždovcu, Radničkom iz Niša, Izraelu, Azerbejdžanu i Hrvatskoj, a i sada je blizu prelaska u inostranstvo ili jednog superligaša!
Foto: Starsportphoto
- Nisam želeo da idem po svaku cenu! Od početka prelaznog roka su se nizale ponude koje iz nekog razloga nisam mogao ili želeo da prihvatim! Pošto nisam hteo da srljam, opredelio sam se za klub koji volim, gde sam dobio dobre uslove, ali pre svega i šansu da u slučaju dobre ponude do kraja prelaznog roka mogu da promenim sredinu! Sada samo razmišljam o današnjem meču i nadam se da ćemo upisati prva tri boda - zaključio je Miloš Radivojević!
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Čukarički će biti prvi srpski klub koji će odigrati meč u Ligi konferencija. Brđani će u sredu od 20 časova na stadionu na Banovom brdu u okviru drugog kola novoformiranog takmičenja ugostiti azerbejdžanski Sumgait.
Gledalačko obaveštajna služba Informera (GOSI) snimila je Nebojšu Bojovića, intimnog prijatelja blokaderskog rektora Vladana Đokića, u jednom poznatnom beogradskom klubu.
Izvršilac pokušaja atentata na general-potpukovnika Vladimira Aleksejeva je Ljubomir Korba, državljanin Rusije, saopštio je Centar za odnose s javnošću Federalne službe bezbednosti.
Ratni veteran Darko Anđelković Raška, borac sa Košara, poslao je poruku onima koji su prekrečili mural 'Kad se vojska na Kosovo vrati' ispred osnovene škole "Učitelj Tasa" u Nišu.
Prijatelj Radojice Lazića Aleksandar Mitrović ima teoriju da član Crvenog tima spušta slušalicu posle pobeda po uzoru na Novaka Đokovića koji je to prvi put uradio 2023. godine na US openu.
TV Informer uskoro počinje sa emitovanjem nove, dinamične i potpuno interaktivne emisije "Zlatna vest", koja publici donosi jedinstven spoj društvenih mreža, takmičenja i osvajanja novčanih nagrada i to uživo.
Jedan Srbin pronašao je papirić u kome je bio umotan novac sa ispisanim brojem telefona, i umesto da ga uzme sebi, on je uplatio dopunu za koju je iznos bio i namenjen.
Pomahnitali mladić i devojka su u subotu uveče uz pretnju nožem napali vozača autobusa na liniji 47N na Voždovcu i pokušali da mu otmu vozilo puno putnika!
Ospežna policijska akcija sprovodi se u okolini Rume, nakon što su se u tom mestu otmičari Daniela Kajmakoskog, nakon udesa pobegli, a pevača ostavilo u olupini.
Sudija za prethodni postupak Višeg suda u Nišu na predlog VJT odredio je pritvor do 30 dana Nišliji Dušku G. (55) zbog teškog ubistva Nišlijke Aleksandre Š. (43), koju je 6. februara u Ulici Babičkih odreda usmrtio hicima iz pištolja.
Predsednik Kube Migel Dijaz-Kanel izjavio je da je njegova zemlja spremna da uđe u dijalog sa Sjedinjenim Američkim Državama, ali je naglasio da razgovori nisu mogući dok traju pritisci i sankcije prema Havani.
Improvizovani spomenik posvećen stradalima u požaru u Kran-Montani, švajcarskom skijalištu gde je u novogodišnjoj noći život izgubilo više od 40 ljudi, zapalio se jutros, saopštila je lokalna policija.
Tri najveće indijske rafinerije otkazale su ponude za isporuke ruske nafte u aprilu, a očekuje se da će se uzdržavati od takvih kupovina i u narednom periodu, prenose izvori Rojtersa iz trgovine i prerade nafte.
Kako je svakog dana termin od 20 sati na Prvom programu RTS-a rezervisan za domaći serijski program, publika će od večeras, 8. februara, moći da gleda novu reprizu kultne domaće serije "Selo gori, a baba se češlja", stoji u programskoj šemi.
Dejvid i Viktorija Bekam možda neće imati nikakvu ulogu u životu budućeg unuka kog njihov najstariji sin Bruklin i njegova supruga Nikola Pelc planiraju da usvoje.
Serija "Selo gori, a baba se češlja" vraća se od večeras na TV ekrane. Selo u kom se snimala serija, a koje se za ove potrebe zvalo Petlovac, danas izgleda potpuno drugačije.
Iza nezaboravnih uloga i harizme legendarnog glumca Josifa Tatića kriju se godine boemije, cigareta i alkohola koje su, kako je sam priznao, ostavile su dubok trag na njegovo zdravlje i obeležile njegovu sudbinu.
Mati Kaspi, jedan od najznačajnijih izraelskih kompozitora i kantautora, autor nekih od najvoljenijih pesama u istoriji izraelske muzike, preminuo je u 76. godini nakon duge borbe sa teškom bolešću.
Izbacivanje šećera nije dijeta već reset tela - za 14 dana glad se smiruje, energija stabilizuje, kilogrami naglo padaju, koža čisti, a potreba za grickanjem nestaje.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar