12.09.2021

14:28

GOLEADA I MUČENJE INTERA NA MARASIJI! Neroazuri dva puta vodili, na kraju samo bod!/VIDEO/

tanjug/ap photo

Sampdorija je odolela Interu na svom terenu, podelili su bodove - 2:2 u 3. kolu Serije A

Inter je kiksnuo nakon tri pobede na startu šampionata, dok Sampdorija na poslednje tri utakmice ima poraz i dva remija.

"Neroazuri" su vodili, 1:0, pa 2:1, ali je domaćin stizao i na kraju izborio jedan bod. "Neroazuri" sada poljuljanog samopouzdanja čekaju Real Madrid u Ligi šampiona.

Posle prvih 45 minuta igre Inter je imao prednost od 2:1.  Sampu je načeo Dimarko posle 18 minuta igre, ali je već u 33. Jošida vratio domaćine u igru.

Međutim, na kraju prvog dela su gosti bili zadovoljniji, jer je minut pre kraja poluvremena Martinez opet matirao golmana Sampdorije pa su gosto na predah otišli zadovoljniji.

Ipak, Auđelo je opet brzo vratio meč na početak, pogotkom već u 47. minutu meča. Do kraja duela je Inter imao nekoliko solidnih prilika, ali nije uspeo da zatrese mrežu i treći put.

Prvo je lopta nakon udarca Čalhanoglua prozujala pored gola, a u 69. minutu je Korea propustio priliku da donese pobedu Interu.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.