03.10.2021

19:37

KOSTIĆ GOLOM I ASISTENCIJOM SRUŠIO BAJERN! Prva pobeda Ajntrahta u sezoni i premijerni poraz Bavaraca /VIDEO/

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta su došli do prve pobede u Bundesligi ove sezone i to na gostovanju Bajernu

Utakmica u Minhenu je završena rezultatom 2:1, a apsolutni heroj gostiju je Filip Kostić.

Domaćini su u 29. minutu poveli preko Leona Gorecke.

Bio je to mat u tri poteza bavarske mašinerije. Miler je iz prve proigrao Levandovskog, ovaj takođe iz jednog kontakta dodao do Gorecke koji nije oklevao i zatresao je mrežu.

Ipak, samo tri minuta kasnije je Martin Hintereger poravnao rezultat posle kornera koji je izveo Kostić.

Pobedu Ajntrahtu u sedmom kolu Bunsdeslige je doneo Kostić golom u 83. minutu iz gotovo nemoguće pozicije sa leve strane.

Bajern je i pored ovog poraza ostao prvi na tabeli, dok se Ajntraht domogao tek 13. pozicije.