VEĆ JE PROŠLA DECENIJA! Na današnji dan je Super Mario imao najluđu proslavu gola, a Siti je PONIZIO Junajted /VIDEO/
Podeli vest
Tog 23. oktobra 2011. godine na "Old Trafordu" se igrao gradski derbi između Mančester junajteda i tada još uvek samo "bučnih komšija" Mančester sitija
Junajted je tada, kao i sada, bio mnogo trofejniji od Sitija koji je u tom trenutku imao samo dve titule prvaka Engleske i to je drugu osvojio 43 godine ranije.
Navijač Mančester sitija, koji je napadnut na putu do kuće kada se vraćao sa utakmice protiv Briža u fudbalskoj Ligi šampiona u Belgiji, u stabilnom je stanju, ali je i dalje u komi, saopštilo je danas tužilaštvo
22.10.2021
23:24
Navijači "crvenih đavola" su ih zvali "bučnim komšijama", kako ih je prethodno nazvao Ser Aleks Ferguson, ali se baš tog dana sve promenilo.
Siti je na "Teatar snova" stigao da se nadigrava i u potpunosti je to uradio, pošto je u gostima slavio sa 6:1.
Međutim, čak i tako ubedljiv rezultat nije bio u prvom planu samo zbog jednog čoveka, a to je naravno Mario Baloteli.
Luckasti Italijan je u to vreme pravio mnogo problema i tabloidi su ga razvlačili, a on je u mančesterskom derbiju postigao dva gola! I to prva dva koja su utabala put "građanima" ka velikoj pobedi.
Ipak, drugog gola se malo ko seća, ali je prvi antologijski. Tačnije, njegova proslava.
Baloteli je tada podigao dres preko glave, a ispod je imao majicu sa natpisom "Why always me?", odnosno "Zašto uvek ja?".
10 years ago today, Manchester City crushed Manchester United at Old Trafford.
Osim Balotelija, dva gola za Siti je dao i Edin Džeko, a po jednom su se u strelce upisali Kun Aguero i David Silva, dok je utešni gol za Junajted dao Daren Flečer.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Navijač Mančester sitija, koji je napadnut na putu do kuće kada se vraćao sa utakmice protiv Briža u fudbalskoj Ligi šampiona u Belgiji, u stabilnom je stanju, ali je i dalje u komi, saopštilo je danas tužilaštvo
Isplivala je nova fotografija Nebojše Bojovića, ortaka tužioca za organizovani kriminal Mladena Nenadića i bivšeg izvršnog direktora kompanije Infrastrukture Železnice Srbije Milutina Miloševića, čije prijateljstvo datira još iz davnih dana.
Novinar Mihael Martens, zaposlen u nemačkom listu Frankfurter algemajne cajtung, našao se na neviđenom udaru nakon što se usudio da kritički piše o navodnoj predsednici lažne države Kosovo, Vjosi Osmani.
Predsednik SNS i savetnik predsednika Srbije, Miloš Vučević, oglasio se na svom zvaničnom Instagram nalogu, gde je komentarisao okorele blokadere kojima smeta izgradnja crkve posvećene žrtvama racije u Drugom svetskom ratu.
Sanja Kalinović je otkrila da je napravila pasulj za Plave, što je voditelj Vuk Vukašinović iskoristio da se našali kako će svi koji su jeli imati gasove.
U večerašnjoj 22. epizodi Exatlona Srbija pobedu je odneo Crveni tim, rezultatom 8:5 kojim su sačuvali jednog člana svog tima od ispadanja na kraju nedelje.
Član predsedništva SNS Miroslav Čučković gostujući u Info jutru komentarisao je učešće rektora Beogradskog univerziteta Vladana Đokića na narednim izborima i to ispred tzv. Studentske liste.
Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.
EU je potvrdila da puna primena novog sistema EES, planirana od 10. aprila može biti privremeno odložena ili delimično suspendovana tokom letnje sezone.
Rok za legalizaciju objekata po zakonu "Svoj na svome" koji bi trebao da istekne sutra, 5. februara, produžen je za još tri dana. Jedno od ključnih pitanja jeste šta će se desiti ukoliko nelegalni objekat nije prijavljen na vreme.
Zlatibor je nedavno bio domaćin takmičenja u sportu koji je do pre tri godine bio potpuna nepoznanica. Reč je kornholu, sportu za mlade i starije, žene i muškarce, koji sve više osvaja Srbiju.
Ko su vojnici mafije, šta su njihovi motivi i zbog čega hladnokrvno povlače prst na obaraču, sve češći odgovor je - maloletnici, a zašto i kako dolazi do njihovog uvlačenja u kriminalne krugove za Informer otrkiva psiholog Snežana Repac.
Crnogorska policija preduzima sve mere i radnje na pronalaženju i dovođenju na izdržavanje kazne zatvora, bivše specijalne državne tužiteljke Lidije Mitrović, koja se nije dobrovoljno javila na izdržavanje kazne.
Lokal brze hrane u centru Beograda koji je u vlasništvu prvog supruga pevačice Kaje Ostojić, Nikole Dragojlovića, poznatijeg kao Sova, uništen je u požaru.
Ambasador Islamske Republike Iran u Srbiji, Njegova ekselencija Mohamad Sadek Fazli, govorio je ekskluzivno za Informer o aktuelnoj bezbednosnoj situaciji, odnosima Teherana i Vašingtona i mogućnostima diplomatskog rešenja rastućih tenzija.
Američki savezni sud izrekao je doživotnu kaznu zatvora Rajanu Rutu zbog pokušaja atentata na Donalda Trampa, koji je u trenutku napada bio kandidat na predsedničkim izborima u Sjedinjenim Američkim Državama, čime je okončan jedan od najozbiljnijih bezbednosnih slučajeva tokom izborne kampanje 2024. godine.
Francuska je blokirala realizaciju kredita Evropske unije od 90 milijardi evra namenjenog Ukrajini, iako je finansijski paket formalno odobren još u decembru, prenosi "Politiko".
Glumac blokader Dragan Gagi Jovanović (60) ukrao je pesmu "Ružo rumena" od svog kolege Nebojše Ljubišića i predstavio je kao svoju zbog čega su njih dvojica završili na sudu.
Bivši britanski princ Endru Mauntbaten Vindzor iselio se iz Rojal Lodža, a za to vreme policija ispituje tvrdnje da je osuđeni seksualni prestupnik Džefri Epstin 2010. godine slao žene u njegovu rezidenciju.
Anegdote o legendarnim glumcima iz filma "Ko to tamo peva" i danas se prepričavaju, a jednu od najneverovatnijih ispričao je beogradski konobar, koji tvrdi da je našeg glumca Petra Lupu žena pijanog iznosila iz kafane.
Legendarna Meril Strip tumačiće lik čuvene kantautorke Džoni Mičel u biografskom filmu koji režira Kameron Krou, a vest je zvanično potvrdio muzički magnat Klajv Dejvis tokom žurke uoči dodele Gremija u Los Anđelesu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar