30.10.2021

17:57

LUDNICA NA OSTRVU! Liverpul dao prva tri gola na meču, pa prokockao pobedu! Siti poražen od autsajdera /VIDEO/

Deseto kolo Premijer lige ostaće upamćeno po velikim iznenađenjima

Fudbaleri Liverpula su prokockali vođstvo od 2:0 na "Enfildu" i na krau su remizirali sa Brajtonom 2:2.

Džordan Henderson je u četvrtom minutu načeo mrežu gostiju, a 20 minuta kasnije je Sadio Mane duplirao prednost "redsa".

Mane je postigao još jedan gol deset minuta posle prethodnog, ali je on na kraju poništen zbog igranja rukom.

Brajton je u igru vratio Enok Mvepu u 41. minutu, a bod gostima je doneo Leandro Trosard u 65. minutu utakmice.

Mančester siti je na svom terenu poražen rezultatom 2:0 od Kristal Palasa.

Prvi gol na meču dao je Vilfrid Zaha koji je u šestom minutu matirao Edersona.

Sve dileme oko pitanja pobednika otklonio je Konor Galager dva minuta pre kraja utakmice.

Kikseve "redsa" i "građana" je iskoristio Čelsi koji je sa 3:0 u gostima pobedio Njukasl.

Ris Džejms je tek u 65. minutu postigao prvi gol na utakmici, a u 77. je povisio na 2:0

Konačan rezultat je dva minuta kasnije za bele tačke postavio Žoržinjo.

U istom terminu su odigrana još dva meča. Barnli je na svom stadionu sa 3:1 pobedio Brentford, a Sautempton je u gosima minimalnim rezultatom slavio protiv Votforda.

Henderson 4, Mane 24 - Mvepu 41, Trosard 65

Mančester siti - Kristal Palas 0:2 (0:1)

Standings provided by SofaScore LiveScore

Šta se krije iza jezivog projekta "Lavanda"? Veštačka inteligencija napravljena zato da ubija! (VIDEO)

Gost "Info dana" bio je analitičar Saša Borojević. On je govorio o tome na koji način su povezani svi ratovi koji se trenutno rasplamsavaju po celom svetu. Evo kakve veze ima Balkan i Srbija sa projektima velikih sila. Uživo u program, putem vajber linka, uključio se i Dževad Galijašević, stručnjak za terorizam koji je komentarisao kompleksne odnose između Amerike i Izraela.