02.11.2021

18:20 >> 22:57

MANČESTER SLAVI RONALDA! Het-trik Levandovskog, Juve se raspucao! Minimalac Barse, Sevilja pred eliminacijom /VIDEO/

Reuters

Prvih osam utakmica četvrtog kola Lige šampiona odigrano je u utorak, a veče su obeležili Robert Levandovski i Kristijano Ronaldo

Bajern Minhen je na svom terenu sa 5:2 pobedio Benfiku, a zvezda večeri bio je Robert Levandovski! Poljak je postigao het-trik, a uspeo je i da promaši penal. Osim njega, golove za Bavarce su dali Serž Gnabri i Liroj Sane, dok su mrežu nemačkog tima tresli Morato i Darvin Nunez.

U okviru iste grupe je Barselona minimalnim rezultatom, golom Ansua Fatija, srušila Dinamo u Kijevu.

Posle četiri kola, u grupi E je prvi Bajern sa 12 bodova. Barselona ima šest, Benfika četiri, a Dinamo svega jedan.

Mančester junajted je u Bergamu izbegao poraz od Atalante u samoj završnici (2:2). "Boginja provincije" je dva puta vodila, zahvaljujući Josipu Iličiću i Duvanu Zapati, ali je Kristijano Ronaldo u sudijskim nadoknadama prvog i drugog poluvremena donosio izjednačenja "crvenim đavolima".

U drugoj utakmici grupe F je Viljareal sa 2:0 savladao Jang Bojs golovima Etjena Kapuea i Arnauta Danžume.

Mančester i Viljareal trenutno imaju po sedam bodova, Atalanta je osvojila pet, dok je Jang Bojs poslednji sa tri.

U grupi G je situacija veoma zanimljiva. Volfsburg je rezultatom 2:1 pobedio Salcburg kod kuće, a Lil je takođe sa 2:1 bio bolji od Sevilje u gostima.

Posle ovog kola, Salcburg ima sedam bodova, Lil i Volfsburg su osvojili po pet, dok je Sevilja poslednja sa tri poena.

Na kraju, situacija je najjasnija u grupi H. Tu je Čelsi na strani pobedio Malme minimalnim rezultatom, a Juventus je u vrlo efikasnoj utakmici u Torinu nadigrao Zenit sa 4:2.

Dva kola pre kraja grupne faze, Juventus je osvojio 12 bodova, Čelsi ima devet, Zenit je uzeo tri, a Malme je na nuli.

Utakmice su završene!

90+1. minut - GOOOOOOOOOOOL! Kristijano Ronaldo ponovo u nadoknadi donosi izjednačenje Junajtedu! "Crveni đavoli" će izgleda izbeći poraz u Bergamu!

90+2. minut - GOOOL! Zenit smanjuje protiv Juventusa na 4:2! Strelac je Sardar Azmun.

89. minut - GOOOOOOOL! Arnaut Danžuma trese mrežu Jang Bojsa! Viljareal vodi 2:0.

84. minut - GOOOOOOOL! Het-trik Levandovskog! Bajern vodi 5:2 protiv Benfike.

82. minut - GOOOOOOOL! Juventus vodi protiv Zenita 4:1! Alvaro Morata je strelac.

75. minut - GOOOOOOL! Darvin Nunez smanjuje prednost Bajerna na 4:2. Benfika i dalje može da se nada čudu.

73. minut - GOOOOOOL! Juventus vodi 3:1 protiv Zenita. Strelac je ovog puta bio Federiko Kjeza.

70. minut - GOOOOOOOL! Barselona vodi protiv Dinama u Kijevu! Prvi gol na meču je postigao Ansu Fati.

61. minut - GOOOOL! Novi pogodak Levandovskog! Bajern vodi 4:1 protiv Benfike.

58. minut - GOOOOOOOOL! Juventus ponovo vodi protiv Zenita! Paulo Dibala je sa bele tačke pogodio za 2:1!

56. minut - GOOOOOOOOOOOL! Atalanta opet vodi protiv Junajteda! Sada je strelac Duvan Zapata.

55. minut - VAR poništio gol! Kristijan Fasnaht je za Jang Bojs postigao pogosak protiv Viljareala, ali je on poništen zbog ofsajda.

51. minut - GOOOOOOOOOL! Preokret u Sevilji! Lil vodi 2:1! Džonatan Ikone je strelac.

49. minut - GOOOOOOL! Prvi pogodak u drugom delu daje Liroj Sane! Bajern vodi 3:1 protiv Benfike.

Utakmice su nastavljene.

Poluvreme! Na ovih šest utakmica je viđeno deset golova u prvih 45 minuta.

45+1. minut - Promašen penal! Robert Levandovski nije uspeo da sa bele tačke još jednom zatrese mrežu Benfike.

45+1. minut - GOOOOOOOOL! Kristijano Ronaldo donosi izjednačenje Junajtedu protiv Atalante - 1:1.

43. minut - GOOOOOOOL! Lil dolazi do izjednačenja u Sevilji. Pogodak za 1:1 je postigao Džonatan Dejvid sa bele tačke.

38. minut - GOOOOOOOL! Benfika smanjuje na 2:1 protiv Bajerna, zahvaljujući pogotku Morata.

36. minut - GOOOOOOOL! Viljareal vodi protiv Jang Bojsa golom Etjena Kapuea.

32. minut - GOOOOOL! Bajern vodi 2:0 protiv Benfike, a gol je voog puta postigao Serž Gnabri.

26. minut - GOOOOOOOOOOL! Zenit dolati do izjednačenja protiv Juventusa, pošto je autogol za 1:1 postigao Leonardo Bonući.

26. minut - GOOOOOOL! Robert Levandovski postiže prvi gol na meču između Bajerna i Benfike.

16. minut - Poništen gol! Lukas Verisimo je zatresao mrežu Bajerna, ali Benfika zbog ofsajda ostaje bez vođstva.

15. minut - GOOOOOOL! Sevilja vodi protiv Lila rezultatom 1:0, a gol je dao Lukas Okampos.

12. minut - GOOOOOOOOOOL! Atalanta je povela protiv Mančester junajteda, strelac je Josip Iličić.

11. minut - GOOOOOL! Juventus vodi protiv Zenita rezultatom 1:0! Mrežu Rusa je zatresao Maulo Dibala.

10. minut - Bez golova u uvodnim minutima na svim utakmicama.

Preostalih šest mečeva je počelo!

Što se tiče ostalih šest utakmica, nijedan Srbin se neće naći na terenu od starta. Marko Dmitrović, Nemanja Matić, Nemanja Radonjić, Mile Svilar i Miralem Sulejmani su na klupama svojih timova.

Kraj! Čelsi je savladao Malme u gostima sa 1:0, dok je Volfsburg na svom terenu pobedio Salcburg rezultatom 2:1!

75. minut - Do kraja je ostalo još 15 minuta, a rezultati su 1:0 za Čelsi i 2:1 za Volfsburg.

60. minut - GOOOOOOL! Volfsburg ponovo vodi protiv Salcburga. Gol za 2:1 je postigao Lukas Nmeča posle sjajne asistencije Arnolda.

56. minut - GOOOOOOOL! Čelsi vodi u Švedskoj! Hakim Zijeh pogađa mrežu Malmea za 1:0! Hadson-Odoi je ubacio oštru loptu sa desne strane, a na drugoj stativi ju je dočako Marokanac koji je pogodio mrežu.

Počela su druga poluvremena na utakmicama Malme - Čelsi i Volfsburg - Salcburg.

Poluvreme! Rezultat u Švedskoj je 0:0, dok je u Nemačkoj 1:1.

40. minut - Ostalo je još pet minuta do kraja prvog poluvremena u Nemačkoj i Švedskoj.

30. minut - GOOOOOOL! Salcburg dolazi do izjednačenja na gostovanju Volfsburgu! Gol za 1:1 je postigao Maksimilijan Vober iz slobodnog udarca.

25. minut - Bez promene rezultata. Volfsburg i dalje vodi 1:0 protiv Salcburga, dok je na meču Malmea i Čelsija 0:0.

15. minut - Za sada nema više golova u Švedskoj i Nemačkoj.

3. minut - GOOOOL! Ridle Baku donosi prednost Volfsburgu protiv Salcburga!

Utakmice su počele!

18.25 - Što se tiče prve dve utakmice koje su na programu danas, Volfsburg - Salcburg i Malme - Čelsi, na terenu od starta neće biti srpskih igračam, pošto je Veljko Birmančević ostao na klupi za rezerve.

18.20 - Dobrodošli na Informerov lajv blog utakmica četvbrtog kola Lige šampiona.