• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
author image
Informer.rs

Novinar

12.11.2021

15:49

ZVEZDA PORTUGALA NEMA DILEMU! Meč sa Srbijom je pravo finale!

Starsportphoto©

Fudbal

ZVEZDA PORTUGALA NEMA DILEMU! Meč sa Srbijom je pravo finale!

Podeli vest

Srbija će igrati u nedelju od 20.45 u Lisabonu protiv Portugala odlučujuću utakmicu u poslednjem kolu kvalifikacija za plasman na Mundijal i mora da pobedi da bi se direktno domogla Katara

Fudbaler Mančester junajteda Bruno Fernandeš nije bio zadovoljan rezultatom meča u Dablinu u kojem su izabranici Fernanda Santoša nekako izbegli poraz (0:0).

Zvezda Portugala se oglasila kratkom porukom na Instagramu.

 

 

- Nije to bio rezultat kom smo se nadali, ali sada je vreme da mislimo samo na nedeljnu utakmicu. Pravo finale! Želimo da ispunimo cilj i plasiramo se na Svetsko prvenstvo- poručio je Bruno.

Srbija i Portugal će u nedelju u Lisabonu odlučiti o pobedniku grupe i direktnom učesniku Svetskog prvenstva u Kataru 2022. godine!

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Društvo

JOŠ Društvo VESTI

Hronika

Borba protiv korupcije ne prestaje! Uhapšena jedna osoba zbog prevare sa menicama u vrednosti od preko milion dinara
Hronika

Borba protiv korupcije ne prestaje! Uhapšena jedna osoba zbog prevare sa menicama u vrednosti od preko milion dinara

U nastavku borbe protiv korupcije, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Odeljenja za borbu protiv korupcije UKP, po nalogu Posebnog odeljenja za suzbijanje korupcije Višeg javnog tužilaštva u Kraljevu, uhapsili su B. M. (1985), odgovorno lice Privrednog društva „Marex Co“ doo Beograd, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo prevara u obavljanju privredne delatnosti u saizvršilaštvu.

19.03.2025

18:29

Planeta

Zabava

JOŠ Zabava VESTI

Magazin

Džet set