28.11.2021

17:34

ERUPCIJA U FRANKFURTU! Kostić asistencijom u 95. minutu pogurao Ajntraht do pobede /VIDEO/

Reuters

Ajntraht iz Frankfurta je u 13. kolu Bundeslige pobedio Union Berlin, a jedan od najzaslužnijih za takav rezultat je reprezentativac Filip Kostić

Ajntraht je slavio rezultatom 2:1, a Kostić je u petom minutu sudijske nadoknade asistirao za pobedonosni gol.

Prvi gol u Frankfurtu je postigao domaći tim u 22. minutu, kada je Đibril Sou zatresao mrežu protivnika.

Izjednačenje gostima iz prestonice je sa bele tačke doneo Maks Kruze u 62. minutu.

Ipak, ajntraht je do tri boda došao preko Obitea Evana Endike koji je na asistenciju Kostića zatresao mrežu u poslednjim sekundama.