Autor: Beta

02.12.2021

22:49

NESTVARAN MEČ U RIMU! Sergej postigao jedan od OSAM GOLOVA! Lukić i Vanja remizirali sa Empolijem! /VIDEO/

Tanjug

Fudbaleri Torina i Empolija odigrali su večeras u glavnom gradu regije Pijemont nerešeno 2:2, u meču 15. kola italijanske Serije A.

Domaći tim je u vodjstvo doveo Tomazo Pobega u 10. minutu, a pet minuta kasnije rezultat je povećao hrvatski igrač Marko Pjaca.

U 32. minutu direktan crveni karton dobio je igrač Torina Vilfred Singo, nakon što je kao poslednji igrač odbrane napravio prekršaj nad Federikom Di Frančeskom.

Saša Lukić (levo)

Dva minuta kasnije rezultat je smanjio Simone Romanjoli, a bod Empoliju doneo je Andrea La Mantija u 72. minutu. Za Torino su ceo meč odigrali srpski golman Vanja Milinković-Savić i vezni igrač Saša Lukić. Empoli je sada 11. sa 20 bodova, dok je Torino 13. sa dva boda manje.

Ćiro Imobile

Fenomenalna partija viđena je u Rimu! Jedan od junaka bio je naš Sergej Milinković - Savić!

Lacio je u okviru 15. kola Serije A dočekao Udineze, gubio sa 1:3 nakon prvog poluvremena, a onda veliki preokret u nastavku iako su domaći imali i 15-ak minuta igrača manje. Na kraju 4:4, Udineze je izjednačio u poslednjim trenucima utakmice!

Golovi su se ređali kao na traci! Za Lacio su pogađali Imobile u 34. mintu, Pedro u 51, Milinković-Savić u 56. i Acerbi u 79. minutu! Sa druge strane, za Udineze su bili precizni Beto u 17. i 32, Molina u 44. minutu i Arslan u 90+9!