23:01

HALAND NASTAVIO TEROR! Ubedljiv trijumf "milionera" /VIDEO/

Utakmicama koje su igrane u sredu uveče kompletirano je 16. kolo Bundeslige

Fudbaleri Borusije Dortmund pobedili su na svom terenu Grojter Firt sa 3:0.

Strelci za Borusiju bili su Erlin Haland u 33. i 82. i Donijel Malen u 89. minutu.

Borusija je druga sa 34 boda, a Grojter Firt poslednji, 20. sa četiri boda.

U narednom kolu, Borusija će gostovati Herti, dok će Grojter Firt dočekati Augzburg.

U istom terminu, Bajer i Hofenhajm su odigrali nerešeno 2:2.

Vodio je Bajer 2:0 golovima Patrika Šika u 37. i 63. minutu, ali je Hofenhajm uspeo da stigne do izjednačenja golovima Andjela Stilera u 80. i Munasa Dabura u 83. minutu.

Bajer je treći sa 28 bodova, a Hofenhajm četvrti sa bodom manje.

Nerešeno su odigrali i Augzburg i Lajpcig 1:1. Poveo je Lajpcig golom Andre Silve u 19. minutu, da bi izjednačenje Augzburgu doneo golom iz penala Daniel Kaliguri u 86. minutu.

Union Berlin i Frajburg su odigrali meč bez pogodaka 0:0.