Fiorentina pristala da proda Dušana Vlahovića Juventusu za 75 miliona evra * Bivši napadač Partizana tako će nadmašiti Luku Jovića, kojeg je Real pre dve i po godine platio Ajntrahtu 63 miliona evra
26.01.2022
13:12
Kako je saopšteno, Brđani su potpisali trogodišnji ugovor sa momkom rođenim 13. februara 2000. godine u Beogradu.
Zuvić je prošao omladinsku školu Partizana, za čije je mlađe kategorije igrao, nastupao je i za Teleoptik i Napredak, a u tekućoj sezoni bio je član OFK Žarkova.
Kako se dodaje, Zuvić se neće odmah priključiti prvom timu Čukaričkog, već je prosleđen na pozajmicu u Železničar iz Pančeva, koji takođe nastupa u Prvoj ligi Srbije.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Fiorentina pristala da proda Dušana Vlahovića Juventusu za 75 miliona evra * Bivši napadač Partizana tako će nadmašiti Luku Jovića, kojeg je Real pre dve i po godine platio Ajntrahtu 63 miliona evra
Jedan od najvećih američkih medija Njujork tajms, u svom izveštaju iz Davosa, objavio je fotografiju predsednika Srbije Aleksandra Vučića kako iz prvog reda sluša govor predsednika SAD Donalda Trampa.
Delegacija Evropskog parlamenta predvođena Toninom Piculom, želi po svaku cenu da izbegne izložbu o žrtvama logora smrti "Jasenovac", koja je postavljena u glavnom holu Skupštine Srbije.
Delegacija Evropskog parlamenta predvođena Toninom Piculom, želi po svaku cenu da izbegne izložbu o žrtvama logora smrti "Jasenovac", koja je postavljena u glavnom holu Skupštine Srbije.
Govor koji je američki predsednik Donald Tramp održao na Davosu do temelja je uzdrmao ceo svet i iz korena promenio geopolitičke okolnosti na svim meridijanima. Gotovo istovremeno u Beograd je stigla poruka - Srbija treba da sledi SAD, a ne EU.
Milenko Jovanov, šef poslaničke grupe ukazao je na veliki skandal evroparlamentaraca na čelu sa ustašom Toninom Piculom koji su zvanično odbili da prođu kroz centralni hol Skupštine, jer je u njemu postavka o Jasenovcu, u cilju obeležavanja Međunarodnog dana sećanja na žrtve Holokausta.
U trinaestoj epizodi najvećeg sportskog rijalitija na svetu, takmičarka Crvenih Tijana Jović, otkrila je da u pozivu želi da čuje jedan poseban muški glas.
Vjerica Radeta, potpredsednik Srpske radikalne stranke gostujući u Info jutru komentarisala je ustaške pokliče "Za dom srpemni" i podršku evroparlamentarca Tonina Picule ovakvim ustaškim iskazima.
Prethodne sedmice u Informerovoj mega popularnoj emisiji "Na merama" mogli ste da vidite kako bivša ministarka Danica Grujičić pohodi blokaderske šatore, gde to tumara analitičar Aleksandar Radić, čime se sada bavi doskorašnji trener KK Partizan Željko Obradović, na koji način glumica Iva Štrljić vežba za novu ulogu…
O izgradnji gasne elektrane u Nišu u saradnji sa Azerbejdžanom se ranije pričalo, a sada se očekuje finalizacija zaključenja tog sporazuma, poručio je predsednik Srbije Aleksndar Vučić sa ekonomskog foruma u Davosu.
Ministarka rudarstva i energetike Dubravka Đedović Handanović izjavila je da će sve što je u većinskom vlasništvu ''Gaspromnjefta", uključujući i ''Petrohemiju", biti dogovoreno odredbama budućeg kupoprodajnog ugovora za NIS.
Poreska uprava objavila je kalendar poreskih obaveza firmi za februar mesec 2026. godine, prema kome rok za izmirenje prvih obaveza ističe 2. februara.
U Palati Srbija održana je sednica Republičkog štaba za vanredne situacije, na kojoj se govorilo o aktuelnoj hidrološkoj i meteorološkoj situaciji u zemlji.
Nemačka policija traga za petoricom maskiranih pljačkaša koji su u nedelju ujutru automobilom proleteli kroz izlog zlatare u tržnom centru "Forum" u Duizburgu, a onda sekiricama i pajserima izlomili staklene vitrine i ukrali zlatni nakit vredan više od milion evra.
Jezivo razbojništvo dogodilo se u ponedeljak 19. januara u popodnevnim časovima na Voždovcu, kada je za sada nepoznati počinilac fizički napao baku Lj. P. (90) i oteo joj torbu sa novcem.
Tokom jutarnjih sati na magistralnom putu Čačak - Požega kroz Ovčarsko-kablarsku klisuru u mestu Tučkovo došlo je do saobraćajne nezgode kada se tokom vožnje zapalio kamion.
Generalni sekretar NATO Mark Rute poručio je da podrška Ukrajini mora ostati apsolutni prioritet evropskih saveznika, bez obzira na druge političke i bezbednosne teme, uključujući i aktuelnu raspravu o Grenlandu. On je to izjavio tokom diskusije na Svetskom ekonomskom forumu u Davosu, prenosi Gardijan.
Na vojno-pomorskoj vazduhoplovnoj bazi Pataksent-River u Sjedinjenim Američkim Državama, prema navodima medija, navodno se čuva letelica nepoznatog porekla, objavio je britanski list Dejli mejl, pozivajući se na pisanje portala Liberation Times.
Specijalni izaslanik Bele kuće Stiv Vitkof sastaje se u četvrtak u Moskvi sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, uz prisustvo zeta predsednika SAD Donalda Trampa, Džareda Kušnera.
Američki predsednik Donald Tramp održao je u Davosu ceremoniju potpisivanja inicijative pod nazivom Odbor za mir, za koju tvrdi da bi u budućnosti mogla da zameni Ujedinjene nacije.
Glumac Nikola Rakočević kaže da su u prošlosti neke porodice morale da se odreknu svojih članova koji su bili u četnicima i dodaje da je to zastrašujuće.
Histerija oko skandala između Bruklina Bekama i njegove porodice ne jenjava, a ljudi u Velikoj Britaniji su se sada ujedinili kako bi pomogli njegovoj majci Viktoriji.
Film "Grešnici" ("Sinners") mogao bi da uđe u istoriju kao film sa najviše nominacija za Oskara. Da li će tako i biti, saznaćemo sutra kada će i zvanično biti objavljene nominacije za najprestižniju filmsku nagradu.
Objavljene su nominacije za 46. dodelu Zlatnih malina, a po broju nominacija vode "Snežana" i "Rat svetova" (War of the Worlds), a za najgoreg glavnog glumca između ostalih nominovan je i legendarni Robert de Niro.
Ketrin de Noar koja se na društvenim mrežama predstavlja kao vlasnica jednog od najvećih registrovanih bordela u Evropi nedavno je objavila snimak u kojem otkriva šta se dešava u sobi nakon odlaska klijenata.
U rijalitiju "Elita 9" došlo je do žestokog okršaja, kada je Milena Kačavenda rekla da se Anđelu Rankoviću sviđaju starije gospođe i da je pisao njenoj prijateljici koja ima unučiće.
Oči javnosti ovih dana uprte su u pevačicu Minu Kostić i njenog partnera Maneta Ćuruviju Kaspera, a svi se pitaju kakva budućnost čeka ovaj neobičan par.
Pevačica Mina Kostić preživela je tragediju, kada joj se rođena sestra Nada, sa svega 13 godina, utopila na Adi Ciganliji, zbog čega je htela sebi da oduzme život.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar