21:03 >> 21:07

LIGA EVROPE! Barsa izbegla BRUKU, Rendžeri POHAPSILI Milionere! Moćni Šerif SRUŠIO bivšeg rivala Zvezde (VIDEO)

Reuters

Odigrane prve utakmice šesnaestine finala Lige Evrope

Fudbaleri Barselone i Napolija odigrali su večeras nerešeno 1:1, u prvom susretu šesnaestine finala Lige Evrope.

Poveo je Napoli golom Elifa Elmasa u 29. minutu, da bi izjednačenje domaćinu doneo Feran Tores golom iz penala u 58. minutu.

Veliku prednost pred revanš meč obezbedio je Glazgov Rendžers savladavši u gostima Borusiju Dortmund sa 4:2.

Strelci za Rendžers bili su Džejms Tavernije iz penala u 38, Alfredo Morelos u 41, Džon Landstrem u 49. i Aksel Zagadu autogol u 54. minutu. Golove za Borusiju postigli su Džud Belingem u 51. i Rafael Gereiro u 82. minutu.

Pobedu u gostima ostvario je i Betis savladavši Zenit sa 3:2.

Golove za Betis postigli su Guido Rodriges u osmom, Vilian Hose u 18. i Andres Gvadrado u 41. minutu. Strelci za Zenit bili su Artem Dzjuba u 25. i Malkom u 29. minutu.

Šerif Tiraspol je na svom terenu pobedio Bragu 1:0, golovima Sebastijena Tila iz penala u 43. i Adama Traorea u 83. minutu.

LIGA EVROPE 1/16 FINALA

Barselona - Napoli 1:1 (0:1)

Feran Tores 59pen - Zjelinski 29

Borusija Dortmund - Rendžers 2:4 (0:2)

Belingem 51, Gereiro 82 - Tavernijer 38pen, Morelos 41, Lundstram 49, Zagadu 54ag

Sevilja - Dinamo Zagreb (21)

Revanš mečevi na programu su 24. februara.

Kakav poraz Ukrajinaca! Front gori, borci "Severa" ih pregazili kod Volčanska, Bočkova i Lipca - Jurišaju na Harkov?!

Jedinice grupe "Sever" su kod Volčanska, Bočkova i Lipcova u rejonu Harkova porazile ljudstvo i opremu 36. brigade marinaca, 113. brigade kopnene odbrane i 13. brigade Narodne garde. Pored toga, odbijen je kontranapad jurišnih grupa neprijateljske 71. brigade. Ovo je na jutanjem brifingu rekao portparol Ministarstva odbrane,general-potpukovnik Igor Konašenkov.