Bivši napadač Partizana srećan je što će njegova reprezentacija odmeriti snage sa "orlovima" na Mundijalu u Kataru * Imate igrače svetske klase, a Dušan Vlahović je neverovatno napredovao, kaže Tavamba
25.04.2022
09:29
Ozbiljan udarac za Srbiju
Nažalost, kako prenosi Mozzart Sport Spajić je pokidao ligament desnog kolena i moraće da pauzira da kraja kalendarske godine, što znači da ga neće biti na Svetskom prvenstvu u Kataru.
Srpskog štopera su na meču Kasimpaše izneli na nosilima dok je držao šake preko očiju, znajući da je povreda teška.
Štoper Kasimpaše tražio je treneru da ga izvede iz igre, što je i učinio u 80. minutu posle duela sa Miralemom Pjanićem. Spajić je pao na travu uhvatio se za koleno i previjao od bolova. Usledili su detaljni lekarski pregledi koji su pokazali da mora na operaciju.
Spajića čeka duža pauza
S obzirom na to da je u pitanju ozbiljna povreda, to znači da će najmanje biti šest meseci van terena, bez treninga i utakmica, pa najverovatnije neće moći da učestvuje sa Srbijom na Svetskom prvenstvu u Kataru od 21. novembar do 18. decembar 2022.
Odsustvo Spajića biće veliki udarac za našu reprezentaciju, pošto je redovno bio na spiskovima Dragana Stojkovića. Bivši štoper Crvene zvezde bio je deo ekipe na Svetskom prvenstvu u Rusiji 2018. godine, ali ga Mladen Krstajić nije uvodio u igru. Trenutno se kao alternativa Urošu Spajiću u reprezentaciji nameće mladi Strahinja Eraković iz Crvene zvezde.
Spajić je karijeru počeo u Crvenoj zvezdi, a pre Kasimpaše, u koju je stigao u januaru ove godine, igrao je za Tuluz, Anderleht, Krasnodar i Fejenord.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Bivši napadač Partizana srećan je što će njegova reprezentacija odmeriti snage sa "orlovima" na Mundijalu u Kataru * Imate igrače svetske klase, a Dušan Vlahović je neverovatno napredovao, kaže Tavamba
Glavni urednik Informera Dragan J. Vučićević potpuno je razobličio blokadersku glumicu Anđelku Stević Žugić koja je, podsetimo, otišla u Hrvatsku kako bi gostovala u jednoj tamošnjoj emisiji i na zastrašujuć način, verovali ili ne, pljuvala sopstvenu zemlju.
Tajkunska novinarka Žaklina Tatalović, perjanica antisrspke televizije N1, masno je slagala da je unuka čuvenog srpskog akademika i arhitekte, pokojnog Nikole Hajdina, i to iskoristila kao jedan od glavnih aduta da sebi "podigne" status i postane poželjan kandidat za blokadersku listu na izborima.
Šačica blokadera danas je u Novom Sadu još jednom pokazala svoje pravo lice lažne elite, a među njima su, verovali ili ne, bili i pojedini profesori koji su u kameru pokazivali srednji prst.
Jovanka Žitea, kraljica vlaške magije, otkriva tajne Jabukovca! Od udara groma i vila, do tri braka i zabrane ulaska u crkvu - ovo je njena neverovatna priča.
Ministarstvo unutrašnjih poslova ukazuјe na porast broјa slučaјeva nepropisne vožnje kolovoznom trakom namenjenom za kretanje vozila iz suprotnog smera, što predstavlja јedan od naјtežih saobraćaјnih prekršaјa.
Bivši načelnik Službe državne bezbednosti (SDB) Srbije Jovica Stanišić zatražio je od suda u Hagu da ga prevremeno oslobodi izdržavanja kazne od 15 godina zatvora na koju je osuđen zbog ratnih zločina u Hrvatskoj i BiH, 1992-95.
Američki predsednik Donald Tramp izjavio je danas da mu je ruski predsednik Vladimir Putin, tokom telefonskog razgovora, ponudio pomoć u ratu Sjedinjenih Američkih Država sa Iranom, posebno oko obogaćenog uranijuma.
Vlada italijanske premijerke Đorđe Meloni u subotu će postati druga najdugovečnija u Italiji od završetka Drugog svetskog rata, nakon što je stupila na dužnost 22. oktobra 2022. godine.
Glumica Đovana Antoneli (50), koju publika širom regiona i danas pamti kao Žade iz serije "Zabranjena ljubav", i dalje privlači veliku pažnju javnosti.
Mnogi ljudi povremeno razmišljaju o tome šta ih čeka u narednom periodu, a ovaj kratki "test ličnosti" zasniva se na jednostavnom posmatranju dlana i linija na njemu.
Pevačica i ćerka harmonikaša Dragana Stojkovića Bosanca Aleksandra Stojković Džidža prisetila se mladosti i priznala da je nekoliko puta dobila batine od roditelja.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar