SEZONA KAO IZ SNOVA! MITROVIĆ emotivan nakon što je ISPISAO istoriju! (VIDEO)
Podeli vest
Fudbaleri Fulama osvojili su večeras titulu u Čempionšipu, nakon što su na svom terenu pobedili Luton sa 7:0, u utakmici 45. kola
Golove za londonski tim postigli su Tim Kerni u 29, Keni Tete u 39, Fabio Karvaljo u 54, srpski fudbaler Aleksandar Mitrović u 62. i 92. minutu, kao i Bobi Rid u 65. i Žan Seri u 79. minutu.
Fudbaleri Fulama pobedom nad Lutonom obezbedili su titulu u Čempionšipu, a navijači Kolibara po završetku utakmice upali su na stadion
02.05.2022
21:05 >> 21:07
Mitrović je u aktuelnoj sezoni postigao 43 gola, i time je postavio novi rekord u Čempionšipu, koji je 1992. godine postavio Gaj Vitingem. Fulam je ranije osigurao plasman u Premijer ligu, a kolo pre kraja u Čempionšipu imaju 90 bodova, dok je Luton šesti sa 72 boda.
◎ 43 games
◉ 43 goals
Aleksandar Mitrović has broken the record for the MOST goals in a Championship season.? pic.twitter.com/QmUacJmDe6
— Football Daily (@footballdaily) May 2, 2022
- Mogu da kažem da nisam mislio o rekordu, ali svi su pričali o tome i naravno da sam želeo da ga postavim. Desilo se danas, velika pobeda, imali smo sezonu kao u snovima, ubedljiv trijumf pred našim navijačim, pao je rekod - sve je bilo perfektno - rekao je Mitrović posle pobede.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Grčki premijer Kirjakos Micotakis izjavio je da je neprihvatljivo da brodovi plaćaju naknadu za prolazak kroz Ormuski moreuz kako je predložio Iran, ocenivši da bi takav potez predstavljao opasan presedan za slobodu plovidbe.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Izjava političara Vladan Đokić za tajkunski "Radar" da je skrnavljenje Rektorata neprihvatljivo, izazvala je burne reakcije građana, jer kroz Đokićevu izjavu vidimo očigledan primer političkog licemerja.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije sa predstavnicima stranaka sastancima sa predstavnicima Srpske napredne stranke i Udruženih sindikata Srbije Sloga.
Targetiranje ministarke Jelene Žarić Kovačević, kao i vređanje i ponižavanje na vulgaran način putem društvenih mreža od strane neformalne grupe "Kvir zbor Beograda" prevazišlo je svaku granicu zdravog razuma.
"Srpski dnevnik" postavlja standarde kada je reč o informativnim emisijama i ponovo je najgledaniji na svim kablovskim televizijama bez nacionalne frekvencije.
Zvanično je počelo emitovanje Srpskog dnevnika, udarne informativne emisije u do sada neviđenom formatu. U našem Srpskom dnevniku čuje se glas naroda, a jedini prioritet je istina!
Javno komunalno preduzeće "Parking servis" u Nišu tokom vaskršnjih praznika, od 10. do 13. aprila, neće kontrolisati ni naplaćivati parkiranje u zoniranim delovima grada.
Jezivi masakr u Velikoj Ivanči dogodio se pre tačno 13 godina. Ne može se zaboraviti dan kada je Ljubiša Bogdanović (60) iz svoje kuće krenuo u krvavi pohod i ubio 13 ljudi - članova svoje porodiice, rodbine i komšija.
Sedmoro zaposlenih u NIS-u uhapšeno je zbog pronevere u blizini Aerodroma "Nikola Tesla", a kako je saopšteno osumnjičeni su za pretakanje goriva namenjenog avionima u privatno vozilo.
Za telo, koje je u oktobru 2023. godine, pronađeno zabetonirano u bunaru u selu Švrljige, kod Kosjerića, utvrđen je indetitet, ali nije utvrđeno kako je dospelo u Švrljige i način na koji je nastupila smrt.
Rat na Bliskom istoku, 41. dan. U toku je krhko primirje između Irana i SAD, Izrael je nastavio udare na Liban, Hezbolah uzvraća po izraelskoj teritoriji. Najnovija dešavanja pratite uživo na Informer.rs.
Trenutno je u toku pauza u trilateralnim mirovnim pregovorima za rešavanje sukoba u Ukrajini, Sjedinjene Američke Države su sada zauzete, izjavio je ministar spoljnih poslova Rusije Sergej Lavrov.
Izraz "Potemkinova sela" nastao je još u 18. veku u Rusiji sve zbog Grigorija Potemkina koji je prema pričama pravio lažna sela i gradove kako bi impresionirao caricu Katarinu Veliku.
Usamljenost je postala globalna pojava, a tehnologija koja nas je decenijama razdvajala, sada pokušava da nas spoji na neočekivan način, preko aplikacija za traženje prijatelja.
Ovaj kolač spaja nežnost klasičnog biskvita sa šargarepom i bogatstvo kremastog trilećea, stvarajući neodoljivu i svežu poslasticu koja će biti hit na svakom stolu.
Pevačica Kaja Ostojić je otkrila da je želela da obradi pesmu "Samoodbrana" koju u originalu izvodi Romana Panić, ali da koleginica nije želela ni da čuje za to.
Nekadašnji rijaliti učesnik Kristijan Golubović objavio je fotografiju sa voditeljkom Kristinom Spalević, koja ga je nedavno prijavila policiji i napustila stan u kom su živeli sa sinovima.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar