• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Beta

15.05.2022

19:05 >> 16:33

OSIMEN NEGIRA NAVODE MEDIJA! Uprava me ne kontroliše na internetu!

Tanjug/AP

Fudbal

OSIMEN NEGIRA NAVODE MEDIJA! Uprava me ne kontroliše na internetu!

Podeli vest

Fudbaler Napolija Viktor Osimen odbacio je navode da klub ima pristup lozinkama njegovih naloga na društvenim mrežama.

Italijanski list Republika preneo je da postoji klauzula u ugovoru koja dozvoljava klubu pristup nalozima na društvenim mrežama 23-godišnjeg nigerijskog fudbalera.

Takođe, klauzulom se blokira Osimhen da produži sponzorski ugovor sa kompanijom Najki, koji ističe 2023. godine, pošto taj proizvođač sportske opreme nije sponzor Napolija.

Klub, navodno, proverava sve što Osimen kaže, kako ne bi naneo bilo kakvu štetu brendu, ali je napadač negirao navode.

Foto: Tanjug/AP

Viktor Osihmen



- Lažne vesti - naveo je Osimhen.

Nigerijac je u julu 2020. godine prešao iz Lila u Napoli i pomogao je klubu u borbi za šampionsku titulu u Seriji A. Ove sezone postigao je 17 golova u 30 utakmica u svim takmičenjima, a imao je i tri asistencije.

Za njega su zainteresovani brojni klubovi, među kojima i Mančester junajted, ali on je rekao da je srećan u Napoliju i da želi da ostane.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Skandal u BiH! Stravičan udar na srpski jezik, evo gde je zabranjen
Politika

Skandal u BiH! Stravičan udar na srpski jezik, evo gde je zabranjen

Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta je istakao da se izostavljanjem srpskog jezika u oglasu za posao najgrublje krši Ustav, Zakon o zabrani diskriminacije i odluka o konstitutivnosti Srba i ravnopravnosti srpskog jezika i ćirilice u Federaciji BiH zajedno sa druga dva jezika.

28.04.2026

22:53

Društvo

"Bmw" ne može da razočara: Pogledajte ovaj luksuz (VIDEO)
Automobili

"Bmw" ne može da razočara: Pogledajte ovaj luksuz (VIDEO)

Nova generacija modela automobila "bmw 2 gran kupe", koja je na tržištu od 2025. godine, modernija je, luksuznija i unapređena sa više tehnoloških segmenata, nego što je ranije bio slučaj. Ovo je primer sportskog automobila koji se koristi i za svakodnevnu vožnju. Cena se kreće od 37.000 evra.

28.04.2026

19:30

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set