Luka Jović prvi put posle skoro tri meseca bio starter u ekipi Real Madrida u gradskom derbiju protiv Atletika (0:1), ali je zamenjen već u 61. minutu zbog loše partije
11.05.2022
07:00
Napadač Orlova upisao je samo tri nastupa, od čega jedan u startnoj postavi, i to sve u grupnoj fazi takmičenja. Zbog toga navijači smatraju da je njegov doprinos u Realovom uspehu bio nebitan.
Foto: Tanjug/AP
Luka Jović opet na udaru navijača
- "Da li ste realni?", "Luka MVP", "Bravo Luka, možemo podeliti trofej slobodno, ništa nisi zaslužniji više nego ja", "I vi iz Saveza se sprdate s njim", "Zbog njega su osvojili, da se ne lažemo", "Zaslužan kao i ja", "Igrao je neviđeno" - samo su neki od komentara navijača na društvenim mrežama.
Luka Jović sa Realom ima ugovor do leta 2025. godine, ali će najverovatnije već ovog leta napustiti Madrid. Već mesecima se spekuliše da želi karijeru da nastavi u Borusiji Dortmund.
Real je na putu do 14. titule ove sezone u nokaut fazi izbacio Pari Sen Žermen i prošlogodišnje finaliste Čelsi i Mančester siti i svaki put je morao da "juri" zaostatak.
Vinisijus Žunior dao odlučujući gol u pariskom finalu, Karim Benzema je briljirao tokom sezone, ali je nestvarno ono što je belgijski golman Tibo Kurtoa radio u finalu Lige šampiona. Imao je osam odbrana, kao što je učinio i u meču protiv Pari Sen Žermena u osmini finala, odnosno, u revanšu polufinala protiv Mančester sitija.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Luka Jović prvi put posle skoro tri meseca bio starter u ekipi Real Madrida u gradskom derbiju protiv Atletika (0:1), ali je zamenjen već u 61. minutu zbog loše partije
Napadač koji je otvorio vatru tokom svečane večere Udruženja dopisnika Bele kuće, kojoj je prisustvovao američki predsednik Donald Tramp, bio je pristalica Kamale Haris i donator demokratske kampanje, pišu američki mediji.
Blokader sa dna kace Feđa Dimović, inače član muzičke grupe "Beogradski sindikat", posetio je Beograd na vodi i tom prilikom načinio video-snimak u kojem je bez imalo srama ponizio sve neistomišljenike blokadera kao i sam projekat Beograda na vodi.
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, boraveći u Francuskoj, da neko kaže da "studenti" pobeđuju, ali da oni uzvraćaju - Srbija pobeđuje.
Predsednica Narodne skupštine Republike Srbije Ana Brnabić poručila je u subotu, posle razgovora sa građanima u Glogonjskom ritu, da je suština politike neposredan kontakt sa ljudima, slušanje njihovih potreba i razumevanje problema sa kojima se suočavaju. Osim Brnabićeve u ovom naselju je sa stanovnicima razgovarao i urednik Informera - Dragan J. Vučićević.
Ministarka za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja i predsednica Srpske stranke Zavetnici Milica Đurđević Stamenkovski izjavila je danas da su budući izbori biti ili ne biti i ispit za Srbiju kao naciju, koji, kako je rekla, moramo da položimo.
Imam razumevanja za entropijske procese na N1‚ tj. za raspadanje, propadanje i rastakanje te redakcije. Ipak, ni ovi entropijski procesi ne mogu biti opravdanje za poplavu idiotski lažnih vesti sa N1.
Zbog velikog interesovanja i pozitivnih utisaka penzionera u Knjaževcu, danas je u tom gradu održana još jedna tribina u organizaciji Fonda PIO uz podršku Saveza penzionera Srbije, lokalne samouprave i partnera Banke Poštanska štedionica i Kompanije Dunav osiguranje.
Almer Inajetović, koji je osumnjičen za pucnjavu u restoranu 7 šuma "Minjo" u Sedreniku, juče se predao policiji, a prema najnovijim informacijama on je imao pomagače.
Danas se na putnom pravcu Novi Pazar - Ribariće, u prigradskom naselju Lukare, kod Kruševačkog mosta, dogodila stravična saobraćajna nesreća u kojoj su učestvovali motocikl i automobil kragujevačkih registarskih oznaka.
Policija u Novom Sadu zaplenila je 17 kilograma kokaina i uhapsila N. S. (41) i D. P. (31) iz Smedereva i L. S. (35) sa područja Beograda, zbog postojanja osnova sumnje da su učinili krivično delo neovlašćena proizvodnja i stavljanje u promet opojnih droga.
Akcije Hezbolaha prete primirju postignutom između Izraela i Libana, izjavio je danas izraelski premijer Benjamin Netanjahu i obećao da će "snažno i odlučno" udariti na taj pokret koji ima podršku Irana.
Glumac Miodrag Miki Krstović retko govori o privatnom životu, ali je jednom prilikom odlučio da podeli iskustvo koje mu je, kako kaže, potpuno promenilo pogled na zdravlje.
Pevačica Katarina Živković pojavila se danas na aerodromu, gde je privukla pažnju prisutnih, a obezbeđenje njenog supruga Nebojšte Stojkovića Stojketa sve vreme joj je otvaralo vrata dok se kretala.
Pevač Haris Džinović kasnio je na snimanje emisije koja se uživo emitovala, a onda je, po dolasku, zahtevao da odmah promene stolicu na kojoj će sedeti.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar