• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video

Izvor: Informer.rs

10.06.2022

22:00

PREOKRET! Barseloni propada dogovor s Levandovskim?

Tanjug

Fudbal

PREOKRET! Barseloni propada dogovor s Levandovskim?

Podeli vest

Španski fudbalski velikan Barselona mogla bi da ostane bez napadača Roberta Levandovskog, izjavio je danas predsednik španske La lige Havijer Tebas.

Poljski golgeter zahtevao je od Bajerna da ga pusti da se preseli na Kamp nou jer je postigao načelan dogovor sa Kataloncima, ali Barseloni finansijska situacija ne dozvoljava da registruje nove fudbalere.

- Barselona dobro zna kakva su pravila La lige i kakva je njena finansijska situacija, kao i šta mora da uradi da bi dovela nove igrače. Ne znam da li će prodati De Jonga ili Pedrija, ali oni znaju šta je potrebno, a to je povećanje prihoda. Barselona je poslednjih godina imala puno akumuliranih gubitaka koje je mogla da izbegne da je punila zalihe kao što je to, na primer, radio Real. Dok ih je Barselona praznila. Zato sada ne može da registruje Levandovskog - izjavio je Tebas za španske medije.

Predsednik Barselone Ðoan Laporta optužio je Tebasa da radi protiv interesa katalonskog kluba.


- Tebas bi se trebalo da se suzdrži od takvih komentara da li Barselona može ili ne može da dovodi fudbalere, jer to šteti interesima našeg kluba. On radi upravo to, šteti interesima Barselone - rekao je Laporta.

Barselona još ne može da registruje vezistu Franka Kesija i Andreasa Kristensena koji su u Španiju došli kao slobodni igrači.

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube, Viber.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

Exatlon

TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!
Live TV

Šta to čine Branko Miljuš, Ćuta i Miki Aleksić? Gledajte večeras od 20h!

Četrnaesta epizoda Informerove hit emisije "Na merama" otkriće vam gde poslanik blokader Branko Miljuš “bistri” politiku, čime se bavi samozvani revolucionar Aleksandar Jovanović Ćuta, kakve su gastronomske navike političara u pokušaju Miroslava Aleksića, kako penzionerske dane provodi poznato TV lice Žika Šarenica, te na koji način jedan od glavnih pretendenata za studentsku listu Milo Lompar glumata čoveka iz naroda.

31.01.2026

12:15

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set