OZVANIČEN TRANSFER! Bivši fudbaler Zvezde PREDSTAVLJEN u SLAVNOM klubu!
Podeli vest
Doskorašnji bek Crvene zvezde Milan Gajić promovisan je u pojačanje CSKA iz Moskve
Sa duplom krunom osvojenom na Marakani, nekadašnji Zlatni orlić stigao je u redove višestrukog prvaka ruske Premijer lige, koji u vitrinama ima 13 pehara državnog šampiona.
Defanzivac Crvene zvezde Milan Gajić nije postigao dogovor sa upravom o nastavku saradnje, a kako stvari stoje, karijeru će nastaviti u moskovskom CSKA
12.06.2022
15:39
Bivši desni bek OFK Beograda i francuskog Bordoa iz Crvene zvezde je stigao kao slobodan igrač u tabor Moskovljana.
Najavili su ruski mediji takvu mogućnost pre nekoliko dana, a ovog petka stigla je i potvrda.
Srbin je u prestonicu Rusije doveden kao zamena za iskusnog Brazilca Marija Fernandesa, koji se vratio u domovinu.
Podsetimo, Gajić je u Zvezdu stigao tokom zime 2019. godine, kad je kao slobodan igrač došao iz Francuske, i od tada upisao je 120 nastupa, 25 asistencija i šest golova.
26 year old RB Milan Gajic has signed for CSKA Moscow.
Recently he turned down a new contract offer from Crvena zvezda & has decided to go to the RPL instead.
Nametnuo se treneru Stankoviću i iz startne postave istisnuo Kraljevčanina Marka Gobeljića, ali nije ostao prvi pik na desnom beku, pošto mu je status startera "ukrao" Kristijano Pićini, ali je i pored iskusnog Italijana, Gajić dobijao solidnu minutažu.
Tražio je, ipak, povećanje ugovora u odnosu na dosadašnjih 360.000 evra po sezoni, ali rukovodstvo Crvene zvezde nije pristalo na to. Sa crveno-belima je osvojio četiri titule, dva kupa i igrao dve sezone u Ligi Evrope.
Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće
registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.
Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni.
Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili
nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji,
etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.
Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne
predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.
Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.
Defanzivac Crvene zvezde Milan Gajić nije postigao dogovor sa upravom o nastavku saradnje, a kako stvari stoje, karijeru će nastaviti u moskovskom CSKA
Nedaleko od saobraćajne petlje "Autokomanda", u smeru ka Nišu, priključeno na saobraćajnicu "Nova 8", otvoriće se novo autobusko stajalište "Beograd (jug)". Iz tog razloga, biće uspostavljen novi režim rada linija međumesnog, prigradskog i gradskog prevoza.
Šapčani od jutros čekaju u dugačkom redu da daju krv za lečenje Vuka Matića (22) jedinog preživelog u teškoj saobraćajnoj nezgodi koja se u ponedeljak dogodila na auto-putu Ruma-Šabac.
Više javno tužilaštvo u Beogradu obustavilo je postupak protiv Marka A. koji je bio osumnjičen da je učestvovao u bombaškom napadu na kuću pevača Zdravko Čolić na Dedinju.
Policija u Podgorici uhapsila je Sašu L. (36) i Nemanju M. (36) zbog sumnje da su učestvovali u organizaciji bekstva Miloša Medenice, za kojim crnogorska policija traga već mesecima.
Jedinica Oružanih snaga Ukrajine iz sastava mornarice izvela je napad na tanker "Marquise", koji se nalazi pod sankcijama više zapadnih zemalja, saopštio je Generalštab Ukrajine.
Predsednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp izjavio je danas da Iran "ne može da se sabere" i da bi im "bolje bilo da se uskoro opamete" kada je reč o sporazumu o nuklearnom naoružanju.
Osumnjičeni za pokušaj atentata na predsednika SAD Donalda Trampa, Kol Tomas Alen (31), godinama se radikalizovao na društvenim mrežama, pokazuju analize njegovih naloga.
Na svečanoj večeri u Beloj kući, gde su Donald i Melanija Tramp ugostili britanskog kralja Čarlsa III i kraljicu Kamilu, prva dama pojavila se u izdanju koje je odmah postalo glavna tema.
Pojavile su se informacije da OpenAI razmatra razvoj sopstvenog pametnog telefona, koji bi mogao ozbiljno da uzdrma tržište i dovede u pitanje dominaciju platformi kao što su "App Store" i "Google Play".
Džefri Pol Arnold, novi suprug modne kreatorke Meline Džinović ima poslovnu imperiju, a zarađuje i od iznajmljivanja luksuzne jahte i to 70.000 evra nedeljno.
Jutjuber Bogdan Ilić poznatiji kao Baka Prase prokomentarisao je glasovnu poruku Dare Bubamare i najavio da će uskoro ugostiti pevačicu kod sebe u lajvu.
Imate mišljenje?
Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.
Ostavite komentar