• aktuelno
Dnevne novine
SRBIJA
Informer
Video
author image
Informer.rs

Novinar

24.07.2022

21:11

HALAND POSLE DEBIJA ODUŠEVLJEN! Gledao sam Siti i video sebe u njemu! Dobro je da sam dao gol...

USA Today

Fudbal

HALAND POSLE DEBIJA ODUŠEVLJEN! Gledao sam Siti i video sebe u njemu! Dobro je da sam dao gol...

Podeli vest

Fudbaler Mančester sitija i norveški reprezentativac Erling Haland izjavio je da je zadovoljan debijem u dresu engleskog kluba na meču protiv Bajerna, prenose britanski mediji

Mančester siti je u Grin Beju pobedio Bajern 1:0, a jedini gol na utakmici postigao je Haland. Dva kluba se trenutno nalaze u SAD gde se pripremaju za početak nove sezone.

- Zadovoljan sam, uvek je dobro kada dajem golove i kada pomažem da tim pobeđuje. Dobro je i da sam konačno prekinuo niz poraza Sitija protiv Bajerna- rekao je Haland.

Foto: Reuters

 



Norveški fudbaler je istakao da je svestan da se od njega mnogo očekuje u novoj sezoni.

- Gledao sam Siti koji je poslednjih godina igrao bez klasičnog napadača i video sam sebe u tom timu. Zamišljao sam kako bi bilo da sam na terenu sa svim tim igračima. Sada sam tu, želim da dam sve - poručio je Haland.

Mančester siti će narednog vikenda igrati sa Liverpulom za trofej "Komjuniti šild".

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, Youtube.

Pridružite se i saznajte prvi najnovije informacije.

Naše aplikacije možete skinuti na:


Imate mišljenje?

Ukoliko želite da ostavite komentar, kliknite na dugme.

Ostavite komentar

Ostavite komentar

Pravila komentarisanja:

Komentare objavljujemo prema vremenu njihovog pristizanja. Prednost u objavljivanju komentara imaće registrovani korisnici. Molimo Vas da ne pišete komentare velikim slovima, kao i da vodite računa o pravopisu.

Redakcija Informer.rs zadržava pravo izbora, brisanja komentara, ili modifikacije komentara koji će biti objavljeni. Prema Zakonu o informisanju zabranjeno je objavljivanje svih sadržaja koji podstiču diskriminaciju, mržnju ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja određenoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihovog seksualnog opredeljenja.

Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, psovke i uvrede. Sadržaj objavljenih komentara ne predstavlja stavove redakcije Informera ili portala Informer.rs, već isključivo stavove autora komentara.

Sugestije ili primedbe možete da šaljete na redakcija@informer.rs.

sledeća vest

Politika

TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje
Live TV

Dobro veče Srbadijo - Arno Gujon o godišnjici Albanskog pogroma nad Srbima na Kosovu i Metohiji - Zločin koji i dalje traje

Urednik i voditelj emisije "Dobro veče Srbadijo" Igor Ćurčić ugostiće sutra od 22 sata uživo velikog humanitarca i direktora vladine kancelarije za javnu i kulturnu diplomatiju Arno Gujona, koji će govoriti o godišnjici stravičnog pogrom nad Srbima 17. Marta 20024. godine. Igorovi gosti biće i zdravičar i čuvar srpske tradicije Dragiša Simić, kao i harmonikaš Dragan Todorović, ali i sestre Gobović, Marija i Marina koje svojim glasovima pronose i čuvaju srpski etno melos.

16.03.2026

15:49

JOŠ TV VESTI

Društvo

Hronika

Planeta

JOŠ Planeta VESTI

Zabava

Magazin

Džet set